Quentin Tarantino ütles kord, et igaühel võib olla oma teooria selle kohta, mis oli kuulsas kohvris filmis Pulp Fiction; ta tahtis lihtsalt näidata, et see oli midagi ilusat. Kui see sõltuks meist, oleks seal täiesti sorteeritud ehted - nähtus, mis on nii ilus kui ka ebatõenäoline..... kui te ei varu nutikaid ehtekorraldajaid FormAdore'ist!

Kas teile meeldib kõike avalikult hoida? Jõudu ehtekarpi või võtmete ja sõrmuste hoidjate järele. Kas eelistate, et kõrvarõngad oleksid alati käepärast? Vaadake meie reisi-ehete korpuste valikut. Või äkki tahad teha nägu nagu Vincent, kui avad oma kohvri iga kord, kui vaatad oma kollektsiooni? Teil on vaja ehtekarpi. Mehed on rahul kellakarpidega, minimalistid aga naudivad elegantseid ehtekonteinereid. Igaühele on midagi ilusat!

349 toodet

trendid, uudised ja näpunäited ...

Kuidas ma oma ehteid säilitan?

Ketid, ripatsid, käevõrud, kõrvarõngad, sõrmused ja muud rõivad vajavad korralikku hoiustamist, mis ei ole nii paljude erinevate ja väikeste esemete puhul sugugi lihtne. Kuidas saate oma väärtasju elegantselt ja mugavalt hoiustada, kaitstes neid samal ajal kahjustuste eest? Erinevad ehtekorraldajad tulevad appi.

Stiilsed ehtekarbid

Oled väsinud kõrvarõngastest ja kõikjal laiali pillatud ketidelt? Disainerist ehtekarbid mängivad asendamatut rolli teie hinnaliste kaunistuste hoidmisel. FormAdore'ist leiate ümmargused, ristkülikukujulised, toru- või karbikujulised mahutid. Pakume keraamilisi, portselanist, klaasist ja läbipaistvaid korraldajaid, mis kaitsevad ja esitlevad koristusdetaile üheaegselt. Pakume nii kaunistatud kui ka minimalistlikke mahuteid, nii kaanega kui ka ilma. Oleme veendunud, et leiate hõlpsasti unikaalse ja stiilse ehtekarbi, mis on sobilik nii teie maitsele kui ka teie ehtekollektsioonile.

Eksklusiivsed kella kastid

Kas teie kellad lebavad korrastamata sahtlis oma riidekapis või riidekapis? On viimane aeg seda muuta! Appi tulevad elegantsed kellakarbid, mis võimaldavad teil oma kellasid turvaliselt ja kindlalt hoiustada, kaitstes neid numbril olevate kriimustuste või rihma kulumise eest. Kellakarbid avaldavad muljet oma disaini ja kvaliteetse tööga, mille puhul on kasutatud parimaid materjale, näiteks puitu või nahka. Mõned neist on varustatud rotatoritega mehaaniliste kellade automaatseks tõmbamiseks. Silmatorkavad kellakarbid võib paigutada magamistoas silmapaistvale kohale, näiteks kapile või garderoobilauale, kus need on interjööri täiendavaks kaunistuseks. Kellakarbid on moodsad, moodsad ja parim viis oma kellakollektsiooni säilitamiseks.

Dekoratiivsed ehtekarbid

Ehtekarbid on praktilised ja dekoratiivsed organiseerimisvahendid, mis võimaldavad teil hoida kõiki oma väärtuslikke esemeid elegantselt ja turvaliselt. Korvides on palju spetsiaalseid lahtreid sõrmuste, kettide, ripatsite või käevõrude jaoks, mis hõlbustab oma ehete leidmist ja korrashoidmist. Kirstud on erineva disainiga, mistõttu on igaühel lihtne valida oma kollektsiooni suurusele sobiv kirst. Samuti on need valmistatud erinevatest materjalidest. Võluv puidust kirst on ideaalne lahendus neile, kes hindavad traditsioonilisi lahendusi. Puidust ehtekarp näeb kaunilt välja stiilsel garderoobilauale, kirstule või kirjutuslauale asetatuna. Teisest küljest on klaasist ehtekarp ideaalne viis, kuidas kaunistusi välja panna, kaitstes neid samal ajal kahjustuste ja tolmu eest. Või ehk on teie unistuseks omada oma ehtesahtlit, kus hoida kõiki oma kette, sõrmuseid ja ripatseid? FormAdore'ist leiate funktsionaalsed ehtekomplektid, mis aitavad teil oma ehtesahtlit oma väärtuslikele ehtedele korda teha.

Originaalsed ehtekorud

Ehtedon konteinerite ja kirstude kõrval veel üks võimalus ehteid esteetiliselt hoiustada . Disainerist ehtekorvi riiulid sobivad ideaalselt iga interjööri sisekujundusega, muutes selle samal ajal originaalseks kaunistuseks. Kavandatud riiulid on valmistatud erinevatest materjalidest ning erinevad kuju ja suuruse poolest. Kui teile meeldib sõrmuseid kanda, valige spetsiaalne sõrmuse hoidja. Kui teile meeldivad originaalsed ja ebastandardsed lahendused, siis on ehtekorvi riiul kindlasti teie maitse. Pakume plastist statiive, näiteks puu või loomade kujulisi, aga ka silmatorkavaid, terasest või messingist ja minimalistlikke ehtekujulisi statiive. Näita oma kaunistusi originaalsel stendil, et hoida oma lemmikehteid korrastatult ja alati käepärast.

Funktsionaalsed ehted ja võtmehoidjad

Unustage hommikul kõrvarõngapaari otsimine või keti või käevõru lahti harutamine ja varustage end juba täna praktilise ehte- ja võtmehoidjaga, mis aitab teil oma ehteid korras ja käepärast hoida. Pakutavad allasaatjad sobivad hästi ka võtmete, telefoni, prillide, rahakoti ja muude igapäevaste esemete hoidmiseks, mis lõpuks ometi ei lähe enam kaduma, sest need on alati ühes kindlas kohas. Stiilsed ehted ja võtmehoidjad on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest ning neid on mitmesugustes kujundustes ja värvides, nii et saate neid hõlpsasti kohandada oma interjööri stiili ja iseloomuga. Eeskuju kandik, mis on paigutatud koridoris asuvale kappidele, vannitoas asuvale kapile või magamistoas asuvale garderoobilauale, annab täiendava, originaalse dekoratiivse aktsendi.

Reisi ehtekarbid - esteetilised ja praktilised

Käepärane ehtekarp hoiab ära, et teie kallid ehted ei läheks kohvrisse kaduma või seguneksid. Reisi ehtekarp võtab väga vähe ruumi ning sellel on palju lahtreid ja taskuid, nii et saate sellesse mugavalt paigutada kõrvarõngad, ketid, sõrmused ja muud väiksemad esemed, kaitstes neid kriimustuste ja muude kahjustuste eest. Tänu praktilisele kohvrile võite olla kindel, et ketid, kõrvarõngad või kellad ei läheks teie kohvrisse või reisikotti kaduma, vaid jääksid kogu reisi ajaks turvaliselt ühte kohta. Kompaktne ehtekarp ei mahu mitte ainult kohvrisse, vaid ka käekotti. Väike reisikorraldaja sobib ideaalselt puhkuseks või ärireisiks .

Elegantne klambrikarp

Parim koht mansetinööpide hoidmiseks on spetsiaalne mansetinööpidekarp, millel on eraldi lahtrid, nii et saate olla kindel, et ükski mansetinööp ei saa kahjustada ega kao. Pakume väikseid mansetinööpide karpe, mida saate reisidele kaasa võtta, ning lisaks elegantsetele mansetinööpidele ka mahukaid ja isegi stoorilisi karpe kellade ja muude väärtesemete jaoks. Asetage oma mansetinööbid spetsiaalsesse karpi, et nautida nende ilusat ja šikkat välimust pikka aega.

Elegantne ehete korraldaja võimaldab teil hoida oma väärtasju turvaliselt, esteetiliselt ja mugavalt.