Pange ennast ja... kuidas oleks, kui investeeriksite täiuslikesse lauanõudesse, mis muudavad isegi kõige tagasihoidlikumad söögid kunstiteosena? Meie hoolikalt valitud kollektsioonide hulgast leiad nii universaalseid, elegantseid komplekte kui ka originaalseid, originaalseid nõud, mis jäävad kõigile silma! Leiad portselanist ja keraamikast, aga ka metallist või klaasist valmistatud nõusid. Loo oma komplekt nullist: vali taldrikud, kausid, tassid, tassid ja sega nii, nagu sulle sobib. Mässake konventsioone!

3393 toodet

Kas lauanõud tasub osta internetist? Kindlasti jah!

Lauanõud on igas kodus hädavajalik ese - isegi kui seal elab ainult üks inimene. See koosneb õhtusöögi, magustoidu ja hommikusöögi komplektidest. Me teame, et selle ostmine ei ole lihtne. Turul saadaolevate nõudekujunduste, -vormide ja -värvide suur hulk ei tee valikut lihtsaks. Selleks, et leida täiuslik lauanõud kuni 12 inimesele, tasub otsustada, et ostate internetist.

FormAdore'i kaupluse sortimendist leiate nii teie interjöörile kui ka maitsele sobivad lauanõud. Need ei ole ainult tavalised kausidja kausid, taldrikud, tassid või klaasid, vaid ka ebatavaliste kujudega tassid, taldrikud, koore- ja suhkrukausid. Meil on nii elegantset ja klassikalist lauanõud, kuid te leiate ka moodsaid lauanõusid.

Soovitatav on osta sarnase motiiviga nõudekomplekte - ühtne värviskeem annab teile palju võimalusi nõudekomplektide segamiseks. Siiski ei takista miski teid kahe või kolme stiili kombineerimisel. Kui te ei otsi tüüpiliselt minimalistlikke valgeid või musti lauanõusid, võib värvide, mustrite ja graafika segu olla tõeline hitt. Selline lauanõu elavdab iga kööki ja söögituba ning söögid, mida selle peal sööte, maitsevad veelgi paremini.

Kui soovite osta sööginõude komplekte internetist, võrrelge kõiki olemasolevaid tootesarju - siis saate kindlasti teha hea valiku. Kui te jätate mõne huvitavama kollektsiooni tähelepanuta ja satute selle peale, kui olete selle ostnud, võite leida, et see on see, mis teile kõige rohkem meeldib!

Kaasaegsed ja klassikalised lauanõud

FormAdore'i kaubamärk pakub nii moodsaid nõud, näiteks loft-stiilis, kui ka vintage- või folkloorist inspireeritud nõud. See tähendab, et igaüks leiab nende hulgast midagi endale sobivat. Paljudel juhtudel avaldavad need imelised nõudekomplektid muljet oma originaalse disainiga - nii et mõnikord tasub valida hullumeelsem variant! Minimalismi ja lihtsuse austajad leiavad meie toodete hulgast ka ideaalsed lauanõud. Igaühele on midagi!

Õhtusöögitaldrikud

Meie valikus olevadtaldrikud on saadaval ümmarguse, ovaalse, ristkülikukujulise ja isegi täiesti ruudukujulise variandina. Lisaks õhtusöögitaldrikutele - lamedatele, sügavatele ja hommikusöögitaldrikutele - on meil ka magustoidutaldrikud, tassitaldrikud ja suupistete taldrikud, sealhulgas praktiliste vaheseinadega. Valikusse kuuluvad ka elegantsed taldrikud, mis sobivad ideaalselt perekonna ja sõpradega koosviibimiseks. Saadaval on ka rohkem avangardseid musti plaadikomplekte.