FormAdore'is on mitmeid piiriküsimusi, näiteks: disain või funktsionaalsus? (me teame mõlemat!), minimalism või linnadžungel? ja mis kõige tähtsam: kohv või tee? Sellele küsimusele ei ole vastust, sest me usume, et armastust ei saa hinnata. Ja teele ja kohvile ei saa olla paremat kaaslaseks kui ilusad nõud. Õiged tassid lisavad maitset mitte ainult teie lemmikjookidele, vaid ka teie pärastlõunadele ja hommikutele. FormAdore'il on teie jaoks kitsad ja kõrged kohvitassid, pisikesed anumad tugevale ja öösel mustale espressole, ilusad tassid cappuccino jaoks või madalad ja laiad teetassid. Ükskõik, kas sulle meeldib moodne disain või meeldivad sulle pigem klassikalised ja valged portselanist tassid, leiad kindlasti midagi, milles kohv ja tee maitsevad veelgi paremini!

468 toodet

trendid, uudised ja näpunäited ...

Tassid

Kas soovite täiendada oma lauanõusid esteetiliselt meeldivate kohvi- ja tee serveerimisvahenditega? Või otsite originaalset kohvitassi kingituseks? Siis olete jõudnud õigesse kohta! Siit leiad laia valiku tassid, mis toovad sinu lemmikjookidesse veelgi rohkem maitset ja aroomi.

Kohvitassid ja teetassid - mis vahe on?

Teetassid on lai äär ja kergelt laiendatud, ülespoole suunatud kuju. ja käepide, mida saab kasutada vaid ühe sõrmega. Teisest küljest, juhul kui kohvitassid velje ümbermõõt on olulinemis peaks olema lähedal aluse ümbermõõdule. Seda tüüpi tassid on ka vertikaalsemad. püstisem kuju ja suurem kahe- või kolmesõrmeline - kahe või kolme sõrme jaoks. Kõige populaarsemad teetassid on need valmistatud portselanist - õrnast ja õhukesest materjalist, mis kuumeneb kiiresti, mis täiustab täiuslikult teejoogi maitset. Seevastu kohvipotid seevastu kipuvad olema paksemad ja seetõttu raskemad, ja hoiab seega joogi pikalt soovitud temperatuuril. Siiski on kohvitassidel ja teetassidel üks ühine asi. kvaliteetne töö ja originaalne disain..

Kaasaegsed kohvitassid - et teie kohvijook maitseks veelgi paremini

Kas teadsid, et sõltuvalt kohvitassi kujust ja kasutatud materjalist võib sama kohv erinevates tassides maitseda täiesti erinevalt? Anum, milles seda kuulsat jooki serveeritakse, mõjutab tohutult lõhna ja maitse tajumist.. Lisaks sellele, iga kohvitüüp vajab serveerimiseks sobivat tassi või klaasi. selle teenindamiseks. Seepärast pakume mitmesuguseid tasside valikuid erinevate kohvitüüpide jaoks. Espressotassid on iseloomulikud väikesed suurused, paksud seinad ja ümar põhi.Espressotassid on väikese suurusega, paksude seintega ja ümardatud põhjaga, et jook püsiks pikka aega aurus ja aromaatne. Teisest küljest on parim cappuccino tassid tassid seevastu on valmistatud portselanist.portselanist, materjalist, mis säilitab joogi soovitud temperatuuri pikka aega ja on kergelt murdunud kuju või laienevad ülespoole. Kohvi serveerimisvahendite valikusse kuuluvad ka latte klaasidlatteklaasid, st. Kohviklaaside valik ei oleks täielik ilma latte-klaasideta, st kohvijoogid, mida serveeritakse 250-300 ml mahutavusega kõrgetes klaasides. Selline kohv ei maitse mitte ainult hästi, vaid näeb ka suurepärane välja. Selline kohv ei maitse mitte ainult hästi, vaid näeb ka suurepärane välja, eriti kui seda serveeritakse esteetilises klaasis. Kvaliteetses kohvis valmistatud kohv kohvimasin või -brüüner ja serveeritakse ilusas tassis ja serveerituna ilusas tassis muudab iga hommiku või lõõgastumise pärast rasket tööpäeva palju meeldivamaks.

Teetassid - stiilne viis serveerida hädavajalikku tõmmist

Hea, aromaatne tee väärib head kaaslast, s.t. sobivat kruus või tassi. Palju armastatud jook maitseb palju paremini, kui seda serveeritakse elegantses anumas, mis on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest valmistatud elegantses anumas. Kõige populaarsemad on portselan ja keraamilisedon kõige populaarsemad, kuid meie valikus on ka ebatavalisi mudeleid, mis on valmistatud kivist, klaasist või isegi terrakotast! keraamilisest materjalist, klaasist ja isegi terrakotast! Millise värvi peaksite valima? Valged tassid on kõige universaalne ja klassikaline.Siiski leiate suure valiku eri värvi nõud - nii tavalised kui ka silmatorkavad kaunistused. kas tavalised või silmatorkavad, silmatorkavad kaunistused. Serveeritakse ilusas tassis, tee on valmistatud õlletootja teeb aja veetmise oma lähedastega või lõõgastumise oma lemmikraamatu, telesarja või filmiga veelgi meeldivamaks.

Teetassid - praktilised ja elegantsed

Millest ei saa tee- või kohvitass ilma? Taldrik! Seepärast pakume laias valikus taldrikuid. taldrikud saadaval aadressil erinevates suurustes ja värvides, kaasaegsed ja traditsioonilised, valmistatud erinevatest materjalidest: portselan, keraamika, metall ja isegi puit.! Lauad peaks sobima tassidega, siis näeb kogu komplekt suurepärane välja. Kuid neid saab kasutada mitte ainult tassihoidjatena. Täiuslikult Need sobivad ideaalselt ka väikeste hõrgutiste serveerimiseks.nagu väikesed hõrgutised.

Kaunis tasside komplekt kohvi või tee jaoks on parim viis aromaatse, aurava joogi serveerimiseks stiilselt ja esteetiliselt meeldivalt. Oleme kindlad, et meie laiast tasside ja tasside valikust saate komplekti, mis sobib ideaalselt nii igapäevaseks kasutamiseks kui ka eriliste sündmuste puhul.