Lisaks traditsioonilisele lillekimbule, miks mitte kinkida kellelegi ka vaas? Lõppude lõpuks on see mitmekülgne ja praktiline ese asendamatu osa kodu sisustusest, ja kui valite disainermudeli, siis mängib see ka dekoratiivset rolli. Elutoas, söögitoas, köögis või magamistoas - ilus vaas kaunistab iga interjööri. Meie poest leiate laia valiku klaasist, metallist, keraamilistest ja plastist vaase sellistelt kaubamärkidelt nagu Alessi, House Doctor, Lyngby, Philippi või Iittala. Erinevate vormide, värvide ja suurustega, klassikalised ja ekstravagantsed - need näevad suurepäraselt välja ka ilma lilledeta! Kas te panete lilled vaasi? Aga milline neist?

824 toodet

trendid, uudised ja näpunäited ...

Materjal

Ekspertide nõuanded

Vasi materjal tuleks valida vastavalt interjööri iseloomule ja stiilile.

Metall

Läikivast või matist roostevabast terasest metallvaasid on huvitavaks aktsendiks tööstuslikule või loft-stiilis interjöörile. Toores, kuid eksklusiivne, loovad nad värskete lilledega pilkupüüdva üksuse. Tühje seevastu saab kasutada koduseks skulptuuriks. Need on lihtsa vormiga, tavaliselt geomeetrilise või voolujoonelise kujuga, kuid tänu terase väärikale materjalile lisavad nad elegantsust ja elegantsust igasse ruumi, kuhu nad paigutatakse. Hõbedane vaas meeldib kindlasti kõigile, kes hindavad minimalismi ja glamuuri!

Plastist

Need on saadaval erinevates värvides ja kujudes, mis võimaldavad neid hõlpsasti erinevatesse ruumidesse sobitada. Tänu kõrgekvaliteedilisest plastist valmistamisele on need kerged, kriimustuskindlad ja pilkupüüdvad. Lisaks oma põhifunktsioonile saab neid kasutada ka vihmavarju, raamatute või ajalehtede hoidmiseks - purunemise ohtu ei ole, seega saab vaasi paigutada mitmel viisil. Sellised moodsad vaasid on ideaalsed eelkõige inimestele, kellele meeldib minimalism, kuid kes hindavad ka originaalset disaini.

Klaas

Meie kaupluses saadaval olevate klaasvaaside hulgast leiate mudeleid, mis on saanud püsivaks osaks ülemaailmsest disainiajaloost. Nende hulka kuuluvad Iittala vaasid, mille on kujundanud Aalvar Aalto, mis on originaalse, ebakorrapärase kujuga, valmistatud läbipaistvast klaasist ja saadaval erinevates suurustes. Neile, kellele meeldivad moodsad vormid, meeldivad kindlasti kahe materjali, näiteks klaasi ja betooni kombinatsioonist valmistatud vaasid.

Keraamika

Portselanist vaasid ühendavad endas traditsioonilise käsitöö omadused ja viimased arengud tootmistehnoloogias. Lihtne ja klassikaline vorm lisab igasse interjööri soojust ja hubasust. Neisse võib panna nii kimpu põldlilli kui ka üksikuid roose, dekoratiivset rohtu või kuivatatud lehti. Keraamilisest materjalist vaasi saab edukalt kasutada ka erinevate esemete mahutina. Keraamika on kaunistamiseks graatsiline materjal, mistõttu dekoratiivsed vaasid on sageli valmistatud keraamikast.

Stiil

Ekspertide nõuanded

Vaas on aksessuaar, mille valimisel võime hulluks minna.

 

Seega võime vaasimudeli valimisel lubada endale veidi fantaasiat. Minomuki isamüts või vaas, mis näeb välja nagu raamatud riiulil? Meid piirab ainult meie enda kujutlusvõime ja... disainerite ideed. Lihtsad, geomeetrilised ja läbipaistvad silindrilised vaasid sobivad hästi moodsasse, minimalistlikku interjööri, kuid kontrastina sobivad hästi ka klassikaliselt sisustatud elutuppa või söögituppa.

Portselanist või klaasist valmistatud "pragunenud" ümmargused kuulvaasid on seevastu ajatu klassika, mis sobivad hästi skandinaavia, rustikaalse või vintage-stiilis interjööridesse. Pidage meeles reeglit, et aksessuaarid, mida te konkreetsesse ruumi valite, peaksid moodustama ühtse terviku. Ideaalse vaasi valimisel vaadake ka puuviljakausse ja -korve, taldrikuid ja potte. Värv on samuti oluline: valge vaas sobib peaaegu kõigega, kuid julgustame teid ka värvidega villima!