Köök ei ole ruum, mida võib nimetada kodu väljapanekuks. Sellegipoolest tahame, et see paistaks puhtana. Lõppude lõpuks on see sageli koht, kuhu kõik osapooled jõuavad. Seepärast soovitame, kuidas hoida kööki korras ja millised puhastustarvikud on hädavajalikud.

Köögi puhastamiseks on vaja kvaliteetset lapid ja käepärane harjad ja küürimisseadmed. Samuti tasub end relvastada tõhusate puhastusvahendid (nt teraskannude puhastamiseks). Me ei puhasta oma kööki mitte ainult pühade ajal, vaid ka igapäevaselt. Seepärast peaks teil alati olema pühkimisseade! Köök on koht, kus tekib tohutult palju jäätmeid, sealhulgas biojäätmeid. Toidujäätmed peaksid minema spetsiaalsesse kodukompostrid. FormAdore'ist leiad kõik tarvikud, mida vajad köögi koristamiseks!

228 toodet

Korralikkus köögis

FormAdore'ist leiad kõik, mida vajad puhtuse hoidmiseks! Meie pakutavad moodsad koristustarvikud muudavad koduse korrastamise lihtsaks ja nauditavaks ning teie kodu särab nagu kunagi varem.

Köögirätikud - asendamatud igas kodus

Rätikud puhastuslapid on praktiline lisavarustus. Need muudavad igapäevased koristustööd lihtsamaks, Need sobivad ideaalselt nõude pühkimiseks, akende puhastamiseks või tolmu pühkimiseks. Valida saab kolme tüüpi riideid. Puuvillased köögirätikud on kõige populaarsemad köögirätikud. Need on vastupidav, kuumakindel ja meeldiva puudutusega. Puuvillane riie on suurepärane hügroskoopiline hügroskoopilised omadusedmis muudab selle ideaalseks nõude pühkimiseks, aga ka klaas- või tolmulappidena. Teisest küljest linased köögirätikudvõrreldes puuvillaste riietega, on veelgi imavam! Linane riie võib imada kuni 25 % vett, jäädes samal ajal kuivaks, mis muudab köögi korras hoidmise palju lihtsamaks. Lisaks sellele on linane köögirätik, mis on valmistatud linane kuivab väga kiirestija seetõttu ei soodusta mikroorganismide paljunemist. Puhastamiseks vajalikud viimast tüüpi lapid on järgmised tolmulapid valmistatud mikrokiust. Tänu uuenduslikule konstruktsioonile, nad ei liiguta tolmu ühest kohast teisevaid lõksu oma struktuuris. See on ka ideaalne riie akende ja muude klaaspindade jaoks, kuna see on ei jäta triipe.

Puhastushari - kodukoristuseks hädavajalik tarvik

Puhastushari on asendamatu ese igas köögis! FormAdore'ist leiate palju mudeleid harjad ja küürimisseadmedmis on erineva kasutusega ja mis muudavad igapäevase köögipuhastuse lihtsamaks. Kõva otsaga pintsel sobib ideaalselt kõigile, kes on tüdinenud kangekaelsetest, raskesti eemaldatavatest kuivanud toidujääkidest. Teisest küljest Profileeritud kitsas küürimishari on köögi puhastamiseks hädavajalik puhastusvahend. on hädavajalik mustuse puhastamiseks pragudest, nurkadest ja raskesti ligipääsetavatest kohtadest. FormAdore ei saanud mööda minna ka järgmisest geniaalsed puhastusharjadet muuta igapäevane puhastamine mugavamaks ja meeldivamaks. Üks neist on mugav ja praktiline pesupuhastushari, mis on varustatud väikese pumbaga mahutiga, mis väljastab õige koguse pesuvahendit. Samuti leiate harjad söögiriistade, köögiviljade, seente, vuukide või elektriliste grillide ja röstrite puhastamiseks.

Tolmulapp ja tolmulapp - kohustuslikud koristustarvikud igasse koju

Tolmulapp ja tolmulapp on asendamatu majapidamisvahend, mis on usaldusväärne abimees meie võitluses tolmu ja muru vastu. Tolmulapp ja tolmulapp on funktsionaalsed puhastusvahendid. valmistatud kvaliteetsetest, vastupidavatest ja purunemiskindlatest materjalidestSee tähendab, et pärast ostmist kestab tolmulapp ja -kauss mitu aastat. Harja ja tolmulapp on kodused puhastustarvikud Harjal ja tolmulapil on madalad servad, et parandada tolmu kogumist, tolm ja täpid põrandal, kuid mitte ainult. Samuti leiate tolmuharjadmis tegelevad mustusega, isegi raskesti ligipääsetavatest kohtadest. Tolmulapp koos pühkijaga on mõeldud eelkõige puhastamiseks, kuid tuleb rõhutada, et FormAdore'i saadaval olevad mudelid, FormAdore'is saadaval olevad mudelid ei jää ilma huvitavast, esteetilisest välimusest.

Ole keskkonnasõbralik! Asetage kodune komposter kööki

Komposter kodus on suurepärane lahendus, et vähendada ära visatud jäätmete hulka. Selle ülespanekuks ei ole vaja suurt, spetsiaalset ruumi. Kodune komposteron piisavalt väike, et mahtuda väikesele rõdule. väikesel rõdulvõi isegi köögivalamu all olevas kapis. Kui otsustate oma kööki sellise seadme kasuks, ei pea te muretsema ebameeldivate lõhnade pärast, sest kaasaegne köögikomposter on varustatud söefiltriga, mis neutraliseerib ebameeldivaid lõhnu, ja sellel on lõhnade vältimiseks suletud luuk. varustatud söefiltriga lõhnade neutraliseerimiseks ja suletud kaanega, et vältida ebameeldivate lõhnade levikut. vältida ebameeldivate lõhnade levikut. Saate valida kompostri vahel köögikomposter terasest ja plastistsaadaval eri kuju ja mahutavusega. Konkreetse mudeli valimisel pöörake tähelepanu, kas sellel on käepide hõlpsaks kandmiseks.

Kuidas muuta kodu puhastamine lihtsamaks? Varustage end kodupuhastusvahenditega!

Õigest lapist või kvaliteetsest pühkimisvahendist ei piisa, et kodu kiiresti puhastada. Samuti on vaja puhastusvahendidmis saab hakkama igasuguse mustuse ja mustusega. Nende abiga saate oma kodu suurepäraselt puhastada, jätmata seadmetele või pindadele triipe või ebameeldivaid jälgi. Kodu puhastamiseks mõeldud esemete hulgast leiate nii tooted puidu, roostevaba terase ja muude pindade hooldamiseksKodu puhastusvahendite hulgas on tooteid puidu, roostevaba terase ja muude pindade, näiteks klaasi puhastamiseks, mida on kõige parem puhastada mikrokiududest tolmulappidega.

Lapp, harja, tolmuluud ja puhastusvahendid on usaldusväärsed abilised, millega majapidamise koristamine lõplikult lakkab olemast probleem ja vaeva!