Liiga kuiv? Liiga külm? Või äkki ei ole lõhn, pehmelt öeldes, õige? Disain ei hooli ainult ilusatest aksessuaaridest, vaid ka sellest, et me tunneksime end siseruumides füüsiliselt hästi. Talvel võitleme tugeva kütte tõttu sageli liiga kuiva õhuga ruumides, kus me magame. Seega võib õhuniisutaja magamistuppa olla lausa hädavajalik.

Sellisel juhul tulevad appi kaasaegsed õhuniisutajad, mida ei iseloomusta mitte ainult kaasaegse tehnoloogia kasutamine (ultraheli õhuniisutajad), kuid ka ilusas, minimalistlikus disainis, mis ei pane teid häbenema oma moodsat interjööri. Meie pakkumine sisaldab kõige populaarsemaid õhuniisutajaid, kuid see ei ole veel kõik. aurustuvad õhuniisutajad kuid see pole veel kõik. Selle kategooria toodete hulgas on ka aroomiteraapia ja õlidega niisutajad, mis hoolitseb ka meie kodude ruumide meeldivate lõhnade eest. Avastage kogu valik ja leidke suur või väike õhuniisutaja ja kõik aroomiteraapiaks vajalik siit!

26 toodet

Kuiv õhk kodus mõjub meie tervisele ja heaolule halvasti. On märgitud, et õhuniiskus kodus või kontoris peaks kõikuma 40-60% vahel. Koduse õhuniiskuse taset saab hõlpsasti mõõta sellise seadmega nagu hügromeeter. Optimaalset õhuniiskust korteris saab siiski säilitada funktsionaalse seadme, näiteks õhuniisuti abil. Millise õhuniisutaja peaksin valima?

Õhuniisutaja - millist valida?

Kõige tõhusam viis õige õhuniiskuse taseme säilitamiseks kodus on kasutada õhuniisutajat, mis toodab veeauru ja niisutab seega ruumi. FormAdore'is saadaval olevad õhuniisutajad erinevad oma tööpõhimõtte poolest. Tutvu kõigi nende tüüpidega ja sellega, kuidas oma ruumi õhku niisutada.

  • Auru niisutajad

Auruniisutajad on varustatud kütteseadmega, mis soojendab vett nii, et seadmest tuleb välja auru. Nende seadmete vaieldamatu eelis on nende lihtne konstruktsioon ja madal hind. Tänu auru tekitamiseks vajalikule kõrgele temperatuurile võime olla kindlad, et veepaaki kogunenud bakterid hävitatakse. Tänu sellele on auruniisutajad väga hügieenilised. Lisaks ei ole nende nõuetekohaseks toimimiseks vaja lisakomponente, näiteks filtreid, mis tähendab väiksemaid jooksvaid kulusid.

Ultraheli õhuniisutajad kasutavad ultrahelilainete abil veemolekulide lõh kumist, mille tulemusel tekib niisutav auru udu. Nende eeliseks on madal energiatarve, kõrge tõhusus ja vaikne töö, kuigi tuleb märkida, et ultraheli on loomadele kuuldav ja võib neile stressi või ärritust põhjustada.

Aurustatavad õhuniisutajad koosnevad veepaagist, niisutuskassetist ja ventilaatorist. Seda tüüpi seade imeb õhku sisse ja juhatab selle seejärel läbi aurumismati, mille tulemusena eraldab see peene niisutava udu. Aurustumisnähtust peetakse kõige loomulikumaks õhu niisutamise meetodiks. Aurustatavad õhuniisutajad on tõhusad, hügieenilised ja tarbivad vähe elektrit.

Aroomi õhuniisutajad on seadmed, millega saame nautida mitte ainult niisutatud, vaid ka kaunilt lõhnastatud õhku, seda kõike tänu eeterlikele õlidele, mida saab lisada seda tüüpi õhuniisutajale.

Meie tootevalikust leiate ka seadmeid, mis ühendavad endas õhupuhastamise ja niisutamise funktsiooni. Õhupuhastid koos niisutajaga ei filtreeri mitte ainult õhku, vaid tagavad ka õige õhuniiskuse taseme.

Niisutaja on kõige tõhusam, kuid mitte ainus viis, kuidas säilitada kodus õige õhuniiskuse tase. Rohkem viise õhu niisutamiseks vt FA Magazine: Kuiv õhk kodus? Soovitame, kuidas seda niisutada

Milline on parim õhuniisutaja?

Hea õhuniisutaja peaks olema tõhus, kuid samas vaikne, ohutu kasutada, saastekindel ja lihtne kasutada. Tähelepanu tasub pöörata ka seadme disainile, mis peab olema paigutatud interjööris silmapaistvale kohale, et see täidaks oma funktsiooni hästi. FormAdore'ist leiate laia valiku õhuniisutajaid, mida ei iseloomusta mitte ainult kvaliteetne töötlus ja suurepärased parameetrid, vaid ka huvitav ja originaalne disain, tänu millele saate hõlpsasti sobitada õhuniisutaja mudelit oma sisekujundusega.

Ja lõpuks on meil veel üks nõuanne. Paljud inimesed mõtlevad, millist vett valida oma õhuniisutaja jaoks, et seade töötaks korralikult. Meil on juba kiire vastata sellele. Ultraheli õhuniisutajate jaoks on parim destilleeritud või pöördosmoosvesi. Aurustus- ja aurustuvates niisutites võib kasutada kraanivett , kuid soovitav on see kõigepealt filtreerida.

Millise õhupuhastaja ma peaksin valima? Kuidas niisutada oma kodu õhku? Vastused nendele küsimustele leiate FA Magazine'ist: Hingake sügavalt sisse! Kodu õhuniisutajad ja õhupuhastusseadmed.