Pitsat, nagu me teame, tuleks süüa kätega, kuid enamiku roogade jaoks on vaja abilisi. FormAdore'il on söögiriistad igaks juhuks: elegantsed ja ekstravagantsed, tagasihoidlikud ja originaalsed, üksikud ja komplektid.

Hea disain võib teid saata igal sammul ja iga hammustusega. Leiad suppi- ja pudrulusikad, stiilsed kohvi- ja teelusikad, mis näevad välja nagu väikesed kunstiteosed, kahvlid ja kahvlid kookide ja magustoitude jaoks või lauavahendid, praadimisnoad, võinugid..... Valida on palju! Elegantidele soovitame kuldseid söögiriistu ja originaalsuse austajatele musti söögiriistu. Kui panete oma lauanõud kokku nullist, mõelge söögiriistade komplektile, mis tuleb külaliste kutsumisel kasuks.

801 toodet

Pereüritus, koosviibimine sõpradega või õhtusöök kahele - kõik need sündmused väärivad erakordset korraldust. Seejärel on söögiriistad hädavajalikud, mis kaunistavad iga lauda ja teevad teid tõeliseks võõrustajaks.

Lusikas - mitte vähem tähtis kui kahvel
Ei ole haruldane, et supp on esimene serveeritav roog, seega tasub keskenduda õige lusika valikule. Paljude ettepanekute hulgast leiate need, mis avaldavad muljet oma välimuse ja hoolika teostuse poolest. Eraldi mainimist väärib peegelpinnaga poleeritud roostevabast terasest valmistatud supilusikas. Nii saate mitte ainult üllatava disaini, vaid ka kasulikkuse. Samuti leiate erinevaid lusikaid, näiteks puust käepidemetega lusikad salatite serveerimiseks ja ilusad messingist lusikad puuviljade väljapüügiks.

Lusikas - sellega maitseb kohv paremini
Lisaks laualusikatele pakume ka originaalseid kohvi- või magustoidulusikaid. Need sobivad ideaalselt kingituseks nii magusate kui ka sügava L-i armastajatele - eriti kui me valime originaalse kuju. Südame või muumia kujutisega lusikad näevad väga armsad välja. Puidust lusikad on samuti hädavajalikud, sest need on äärmiselt vastupidavad ja ajatud ning sobivad seetõttu igasse koju. Soovitame pikki latte-lusikaid neile, kes armastavad oma kohvi veidi nõrgemalt, ja pisikesi espressolusikaid neile, kes armastavad oma kohvi veidi tugevamalt. Ärgem unustagem ka teejookide lemmikuid - õnneks saab FormAdore pakkuda neile kauneid teelusikaid.

Kahvel - õhtusöök võib ilma selleta valesti minna
Perekondlik õhtusöök või õhtusöök kahele saab harva toimuda ilma kahvli seltskonnata. Seepärast on soovitatav lauaharud äärmiselt esteetiliselt lauale asetada, et ka kõige lihtsam hakkliha saaks delikatessiks. Kahvlite valmistamisel on suur tähtsus - roostevaba teras on vastupidav ja seda saab pesta nõudepesumasinas. Kahvleid on mitmesuguse kujunduse ja kujuga, näiteks peenelt rihveldatud kahvlid. Soovitame ka elegantseid tordivarbasid, mida saate osta üksikult, paarikaupa või komplektina. Saadaval on ka kala või austrite ja rannakarpide jaoks mõeldud kahvlid.

Kahvli kaaslane, nuga
Ükski kulinaarne üritus ei ole täielik ilma noata. FormAdore'ist leiate erinevaid tüüpe, näiteks kasulikud ja disainerilaua noad. Tähelepanuväärsed on skulpturaalse kujuga tööriistad, nt trühvli serveerimisnugad. Võinad osutuvad asendamatuks osaks peaaegu iga pidusöögi, rääkimata hommikusöögist. Paljud on meeldivalt üllatunud nuga, millel on kontuuritud servad, nii et seda saab asetada ühele servale - puhtus on ju hindamatu väärtusega! Liharoogade austajatele soovitame spetsiaalseid steiknuge. Tänu nende kasutamisele ei ole teil probleeme sealiha kaela või muude grillitud roogade viilutamisega. Lisaks võimaldab käepideme ergonoomiline kuju nuga ergonoomiliselt käes hoida. Leiad ka magustoidunõusid, millega saad sööma hakata. Gurmaanidele soovitame ka meie kalanuge. Tunnistate need ära nende ebatavalise tera järgi - tümpsud ja laiad, nagu spaatel.

Söögiriistade komplekt - hädavajalik lauakoosolekuks
Laud näeb muljetavaldav ja puhas välja, kui selle juurde kuuluvad laudlina, lillevaas ja maitsvad, värvilised nõud. Kuid ka ühest komplektist pärit söögiriistad lisavad võlu - nii tekib ühtne pilt. Söögiriistakomplektid on hea kingiidee ka noorele paarile või sõpradele, kes just koduõhtut peavad. Sellisel juhul tasub valida söögiriistade komplekt 12 inimesele. Valitud söögiriistade komplektis võib olla ka rohkem või vähem tükke. Millise te valite, on täielikult teie otsustada. Soovitame ka kvaliteetseid steaknugade või magustoiduharkade komplekte.

Kala söögiriistad - soovitatav eriülesanneteks
FormAdore pakub laia valikut söögiriistu, mis sobivad erinevate roogade degusteerimiseks. Valikus on kalatarbed, eriti kahvlid ja noad kalade või austrite ja rannakarpide jaoks. Huvitav on ka spetsiaalne kalakaapur, mis hõlbustab kalakoopade eemaldamist, või kahvel, mis võimaldab kala portsjoniteks jagada ja serveerida. Kõige selle juures on söögiriistad äärmiselt esinduslikud ja silmatorkavad.

Laste söögiriistad
Me ei unusta ka kõige nooremaid, mistõttu on meie valikus palju spetsiaalseid laste söögiriistu, tänu millele saab isegi sööja huvi toidu vastu. Väikestele gurmaanidele pakume söögiriistu, mis on valmistatud ohututest materjalidest, sealhulgas melamiinist ja kvaliteetsest roostevabast terasest. Pakume nii lusikaid, mis sobivad ideaalselt väikestele lastele, kui ka söögiriistakomplekte veidi suurematele lastele. Me tahame eelkõige teha teie lapsed õnnelikuks, mistõttu leiate paljudelt meie toodetelt tegelasi nende lemmikfilmidest, loomi või värvilisi kujundusi.

Kuidas te oma söögiriistad lauale paigutate?
Pakume nii dekoratiivseid söögiriistu, mis sobivad suurepäraselt rikkalikult kaunistatud lauanõudega, kui ka täiesti lihtsaid söögiriistu - minimalismi armastajatele. Viimase jaoks on mustad söögiriistad ideaalsed, sest need on iseloomulikud, kuid samas tagasihoidlikud. Kui aga armastate kõike, mis särab, siis valige kuldsed söögiriistad. Tänu meie laiale valikule võivad teie lauanõud olla ka värvilised. Pidage meeles, et teie laud näeb atraktiivne välja ainult siis, kui hoolitsete kõige väiksemate detailide ja söögiriistade õige paigutuse eest laual. Kui oled uudishimulik, kuidas paigutada söögiriistad lauale, et külalistele muljet avaldada - külasta meie laoruumi!