Igivanas konfliktis kohvi ja tee vahel on paljud mõlema poole argumendid juba maha kantud. Siiski on mõned, mida ei suuda ükski jõud maha lüüa..... eriti tee kasuks :) Üks neist on see, et teed saab juua igal kellaajal (ja öösel). Kohv kell 9 õhtul ei ole hea mõte. Ja tee on alati hea mõte!

Nii et seadke vesi ja nautige tee maitset. Saate valida traditsiooniline veekeetja, gaasi ja induktsioon, või veekeetja (FA-s on nad kõik juhtmeta). Kui te olete teekundja, siis teate hästi, et Celsiuse kraadide arv mõjutab oluliselt tõmmist, nii et valite temperatuuri reguleeritav veekeetja. Meil on ka soovitusi inimestele, kes pööravad erilist tähelepanu disainile ja otsivad veekeetjaid, mis sobiksid ideaalselt nende köögi kujundusega - nt. valge, must, punane, kaasaegne teras või retro ka pilliga. Valige kas trendikas Alessi veekeetja, kompaktne ja väike veekeetja mõni teine veekeedukann, millega maistvaid maitseteesid valmistada. Siit leiab midagi igale maitsele.

66 toodet

Katlad

Elektriline või gaasikann? Moodne või retrohõnguline stiil? Valge, must või äkki punane katel? Pakume laias valikus kvaliteetseid elektri- ja gaasipannusid, sealhulgas termomeetriga elektrilisi veekeetjaid või induktsioonpliidile sobivaid veekeetjaid, mis on saadaval erineva mahutavuse, kuju ja värviga.

Must veekeetja, valge veekeetja või äkki punane veekeetja?

Nii gaasi- kui ka elektrikeetja on köögis alati silmapaistval kohal, nii et lisaks nende põhifunktsioonile - vee keetmisele - peaksid nad ka laitmatult välja nägema ja sobima teiste seadmete ja köögi sisustusega. Seepärast ei ole meie pakutavad veekeetjad mitte ainult funktsionaalsed, vaid ka erakordselt hea väljanägemisega.

Retro veekeetja See on ideaalne valik, kui soovite originaalset, pilkupüüdvat toodet. Stiilne Smegi veekeetja on selle stiili täiuslik esindaja. Elegantsete ja šikkade lahenduste fännidele meeldib kindlasti see Must veekeetja. Kui olete klassika fänn ja hindate minimalismi interjööris, teie köök on sisustatud skandinaavia või rustikaalses stiilis, peaks teie valik langema ... Elektriline veekeetja valge. Teisest küljest Elektriline veekeetja punane on ideaalne valik neile, kes ei karda julgeid ja originaalseid lahendusi. Moodne või retrohõnguline Roostevabast terasest veekeetja on praktiline ja samas dekoratiivne lisa köögi interjöörile.

Elektrilised veekeetjad - esteetilised ja praktilised kodumasinad

Saadaval olevad veekeetja mudelid erinevad võimsuse, mahutavuse, värvide ja lisafunktsioonide poolest. Huvitav ettepanek on Elektriline veekeetja koos temperatuuri reguleerimisega. Paljud joogid peavad olema keedetud teatud temperatuuril, näiteks roheline tee umbes 80 kraadi Celsiuse järgi. Temperatuuri reguleeritavat veekeetjat hindavad kindlasti ka noored vanemad, kes soovivad oma lapse piima jaoks vett soojendada.

Sortimendist leiate kvaliteetseid elektrilised veekeetjad Veekeetja on üks nõutumaid tooteid sarjas. Smeg veekeetja See on üks kõige nõutumaid tooteid. Pole ime. Vaadake vaid kujundeid, viimistlusi ja ilusaid värve. Kõige populaarsem on must veekeetja, mis näeb moodsas köögis suurepäraselt välja. Retrostiili armastajatele on seevastu Smegi retro veekeetja 50's Style kollektsioonist huvitavate pastelsete värvidega. Neile, kes soovivad oma kööki elavdada ja lisada huvitavat dekoratiivset to oni, soovitame retrohõngulist veekeetjat kollektsioonist Sicily is My Love. Huvitav ettepanek on KitchenAid veekeetja huvitav pakkumine, st tuntud Ameerika tootja seadmed, mis tagavad veekeetja vastupidavuse ja usaldusväärse kasutamise paljude aastate jooksul. Elektriline juhtmeta veekeetja on suurepärane valik kõigile, kes hindavad kvaliteetseid ja funktsionaalseid kodumasinaid.

Gaasikann - traditsiooniline ja stiilne

Pilliga veekeetja Kas elektriline veekeetja on teie köögis hädavajalik? Meie valikus on suur valik gaasikannusid, mis meenutavad lapsepõlvemälestusi ja toovad kööki traditsioonid, hubasuse ja peresoojuse.

Ei tea, millist gaasikannu valida? Neile, kes hindavad kaasaegset disaini, soovitame terasest veekeetjat. Teisalt, klassikaliselt kujundatud ruumide pooldajatele soovitame retrogaasikannu. Kas teile meeldib eksperimenteerida ja kontrastselt interjööristiilidega katsetada? Retrohõnguline gaasikeetja sobib suurepäraselt minimalistlikesse ja rangetesse interjööridesse. Soovite teada, mis värvi on? Valge, must ja hõbedane veekeetja on selle žanri klassika. Need tüübid traditsioonilised veekeetjad töötab igas köögis.

Kas soovite oma kööki varustada gaasimudeliga, kuid arvate, et te ei vaja veekeetja pilli? Ärge muretsege! Pakume ka traditsioonilisi veekeetjaid ilma selle väikese detailita.

Gaasiseadmete hulgas leidub ka induktsiooniga veekeetjaid , mis - nagu nimigi ütleb - on mõeldud induktsioonpliidil töötamiseks. Induktsiooniga veekeetja Nende välimus ei erine gaasipliidile mõeldud mudelitest. Siiski on neil nende ees üks eelis - nad on energiatõhusad , mis tuleneb induktsioonpliidi töömehhanismist.

Paljude elektriliste ja traditsiooniliste veekeetjate mudelite hulgast leiate kindlasti selle, mis vastab teie ootustele ning kaunistab ja rikastab samal ajal teie köögi interjööri.