Seep peseb kõike.... ja siis tuleb see tagasi panna sinna, kuhu see kuulub - see tähendab, seebikaussi, mis nagu kõik teisedki vannitoasisustuselemendid võib olla mitte ainult praktiline, vaid ka dekoratiivne kujunduselement. Pakutavad seebikausid täidavad suurepäraselt mõlemat funktsiooni ning sisaldavad nii terasest kui ka plastist disainilahendusi, ning mõned siin näidatud seebikausid on ka osa laiematest tarvikute kollektsioonidest, et sisustada täielikult iga vannituba.

93 toodet

Paigaldamine

Kui valite seebinõusid, kaaluge kõigepealt nende otstarvet: kas kasutate seda käte pesemiseks kraanikausis või duši all? Kas teie valamu on traditsioonilise kujuga, mis võimaldab seebikaussi mugavalt ja stabiilselt otse selle peale asetada, või on selle servad liiga kitsad ja seebikaussi tuleb seista selle kõrval? Seevastu duši all ja vanni kohal toimivad hästi seinale paigaldatud seebikausid.

Vabalt seisvad seebinõusid

See on kõige klassikalisem lahendus, mis sobib igasse vannituppa. Kõik, mida peate tegema, on valida mudel paljude disainide, vormide ja värvide hulgast. Hea mõte on sobitada seebikaussi ülejäänud vannitoa aksessuaaridega, et ruumi kujundus oleks ühtne. Kui peres on väikesed lapsed, on parem valida plastist, näiteks kummist või silikoonist mudel - siis ei ole ohtu, et seebitaldrik puruneb.

Seinale paigaldatavad seebikausid

Need paigaldatakse seinale risti asetseva klambriga (terasest seebikausid). Neid saab paigaldada ka iminappide abil (plastist seebikausid). See lahendus sobib ideaalselt minimalistlike, ilma laiade servadeta pesualuste, populaarsete tööpinna pesualuste, vanni kohal ja duši all kasutamiseks.

Materjal

Valige oma vannitoale sobiv materjal

Seebikausi materjal peaks sobima nii teie vannitoa sisekujundusega kui ka teie kodu stiiliga.

Teras

Roostevaba teras, kas matt või poleeritud, on mitmekülgne materjal, mis sobib erinevate stiilidega interjööridesse.

Terasest valmistatud seebinõudel on tavaliselt lihtsad vormid, mida mõnikord täiendavad klaasist või plastist elemendid. Neid on lihtne puhastada ja need kestavad kaua.

Plastist

Silikoonist, kummist või ringlussevõetud materjalidest plastik on samuti hea valik seebinõude ja muude vannitoa aksessuaaride jaoks.

See võib võtta mis tahes kuju ja värvi, on vastupidav erinevatele temperatuuridele ja seda on lihtne pesta. Plastist seebinõusid on eriti sõbralikud kõige noorematele vannitoakasutajatele.

Keraamika

Lihtne puhastada ja maitsekas, sobib suurepäraselt traditsioonilises stiilis vannitubadesse. Kuid portselan on kergesti kahjustatav, seega vajab keraamiline seebinõu erilist hoolt.

Kui valite keraamilise seebikausi, valige valge või heledat värvi, et luua oma vannitoas soojendav efekt.