Kellele ei meeldiks omatehtud konservid! Nüüd aga armastate neid veelgi enam, ja mitte ainult oma koduste mooside, konservide, chutney'de või mahlade ja tinktuuride tarbimise etapis, vaid juba nende valmistamise ja pastöriseerimise etapis. See kõik tänu võluvale dekoratiivsed purgid, purgid, pudelid ja muid seadmeid, mida on vaja talveks konservide valmistamiseks.

Nende purgide hulgas, mis valitsevad, on järgmised Weck brändi... Weck ja Kilneri keeratavad purgid. Rohkem kui üks kord on nad näidanud oma kõige armsamat külge! Purgid Need on asendamatud, kuid sama kasulikud on ka mooside ja konservide valmistamiseks. truubid ja kännumehed. Kindlasti kaunistage oma valmis konservid dekoratiivsete purgi sildid! Ja kui talv saabub, siis haarake avaja ...ja avada tihedalt kinni keeratav purk...

...ja leiad purgi noppija või moositermomeetri sisse siin.

80 toodet

Purgid ja tarvikud konservide jaoks

Kes meist ei armastaks nautida koduse moosi või vaarikamahla teed, eriti külmal talvepäeval? FormAdore'is saate varuda kõik tarvikud, mida vajate oma lemmikkonservide valmistamiseks talveks.

Purgid konservide jaoks - keeratavadpurgid japurgid, väikesed ja suured, ümmargused ja ruudukujulised.

Koduste konservide, mooside või köögiviljasalatite valmistamine ei ole võimalik, kui te ei varusta ennast purgid või keeratavad purgid. Köögivilja- ja puuviljakonservide wek-purk on anum, millel on kummitihend, klaasist kaas ja metallist klamber, mis kinnitab eelmised elemendid kokku. Konservid wek-purgis, millel on esteetiliselt meeldiv etikett, näevad väga muljetavaldavad välja. Twist-purk on seevastu anum, mis suletakse metallkattega. Pakume laia valikut erineva kuju ja mahutavusega konservipurke. Kõige populaarsemad neist on järgmised Weck-purgid i purgid Kilner. Suurepärane anum konservide säilitamiseks on dekoratiivsed purgid - eriti kui soovite neid köögis riiulil eksponeerida või kavatsete kinkida lähedasele inimesele omatehtud moosi. Valmistage konservid purgis, et säilitada veidi suve maitseid pikkadeks sügis- ja talvekuudeks!

Kirsikakivide eemaldaja kirssidele, õuntele... Funktsionaalne kivide eemaldaja

Hindamatu väärtusega seade, mis on kasulik konservide valmistamisel talveks purkidesse, võimaldades kiiresti ja mugavalt eemaldada seemned erinevatest puuviljadest, on kännumees. See on kahtlemata kasulik, kui valmistate kirsikonserve, näiteks moosi, konservi või kirsside konjakit. Soovid teada, kuidas kirsse kividest tühjaks teha? See on lihtsam, kui te arvate! Kõik, mida peate tegema, on puuvilja sisestamine tilguti kambrisse ja seejärel selle kinnitamine. Teravalt teravkäeline käepide lõikab kivi välja, mis langeb spetsiaalsesse mahutisse. Või on teil vaja õunad kiiresti riisuda? Õunatriibutaja tormab juba appi! Seadmed, nagu näiteks kirsi- või muu puuviljapurustaja, muudavad teie lemmikkonservide valmistamise veelgi kiiremaks ja nauditavamaks.

Purgide etiketid - dekoratiivsed ja praktilised

Soovite teha kodust kirsimoosi, kuid ei suuda paljude koduste konservide hulgas ära tunda purgi sisu? Teie probleemi lahendav vidin on esteetiliselt meeldiv Purgide kleebised. Tänu neile leiate igal ajal hõlpsasti purgi oma lemmikmoosi või likööri pudeliga. FormAdore'ist leiate laia valiku purgisilte, mis on erinevates kujundustes ja värvides. Lisaks oma praktilisele funktsioonile on etikettidel ka suur dekoratiivne roll ja need muudavad purgis või pudelis olevad konservid väga muljetavaldavaks. Konservide kleebised võimaldavad tänu võimalusele kirjeldada mürsku koos kuupäeva ja hõrgutise nimetusega oma toidulauda korrastada. Asendamatu aparaat igale koduste konservide armastajale.

Purgi avajad - ükski kruvikork ei ole liiga väike.

Mitu korda olete püüdnud purgi avada vastu letti või lapiga? Nüüdsest alates ei ole teil seda probleemi enam! Purgi avaja See säästab teie närve ja aega koduste maiustuste purkide avamisel ja mujalgi. See on vidin, mis saab suurepäraselt hakkama nii väikeste kui ka suurte purgide ja kruvikorgiga pudelitega. Käsitsi keeratav purgiavaja ei nõua sinult põhimõtteliselt mingit pingutust - see töötab kergelt ja tõhusalt. Kõik, mida sa pead tegema, on võtta kaane pihkudega, keerata ettevaatlikult ja oledki valmis! Avajad on valmistatud kõige kvaliteetsematest materjalidest ja neid on mitmesugustes värvides, nii et saate neid hõlpsasti oma köögitarvikutega sobitada. Funktsionaalne avamismasin on iga köögi hädavajalik seade.

Purgisahtel - kasulik vidin koduste konservide valamiseks.

Kas te valmistate igal aastal palju omatehtud konservi? Kui jah, siis peaks teil olema köögis köögiavamisaparaat. Konservide jaoks mõeldud kühvel Trummel on laia avaga, tänu millele saate kiiresti ja ohutult valada purki koduseid mahlu, kompotte, veine, likööre ja isegi paksu moosi ja konservi. Ja seda kõike ilma mürsude laialivalgumise ja kõige ümbritseva määrimise riskita. Purgisahtrid on konstrueeritud nii, et need sobivad hõlpsasti erinevate purgi läbimõõtudega. Seetõttu vajame ainult ühte lehterit, et muuta vedelike valamine lihtsaks ja nauditavaks. Valikus on plastist, metallist ja silikoonist mudelid. Varuge purgisahtel ja unustage ükskord ja lõplikult märjad ja määrdunud purgilõngad või viinaplekid laual.

Pudelid konservidele - mahlad, liköörid, liköörid, veinid...

Pudelite säilitamine See on ideaalne viis mahlade, likööride ja veinide säilitamiseks. Pakume pudeleid sellistelt tuntud ja mainekatelt firmadelt nagu Weck Pakume tuntud ja mainekate firmade, näiteks Kilneri pudeleid, mis mitte ainult ei avalda muljet oma kvaliteetse töötluse poolest, vaid näevad ka suurepäraselt välja, kui neid köögis lauale või riiulile asetada. Puuviljamahlu saab pastöriseerida ka klaaspudelites. Need ei ole siiski nende ainsad rakendused. Toodetel on huvitav ja atraktiivne välimus, nii et need võivad olla ka kaunistuseks. Mahlapudelid on varustatud esteetiliselt meeldivate kruvikorkide ja silikoonist tihenditega, mis tagavad tiheda tihenduse ja säilitavad pudelisse valatud vedeliku täieliku maitse ja aroomi pikka aega.

Konservide tarvikud - asendamatud abilised koduste konservide valmistamisel

Kas te otsite teisi tarvikud mis on vajalikud koduste mooside, konservide, siirupite või tinktuuride valmistamiseks? Olete jõudnud õigesse kohta! Purgi keetmiseks on vaja seda paar minutit keeta. Selleks, et mitte põletada end nõusid eemaldades, tasub varustada end praktilise haaratsiga, mis tuleb kasuks ka purgide hilisemal pastöriseerimisel. Mitu korda olete moosi või marmelaadi valmistamise käigus moosi või marmelaadi ära põletanud? Tänu moosipannile ja spetsiaalsele termomeetrile ei juhtu sinuga seda enam kunagi! Kas teile meeldib maasikaid konserveerida, kuid teil on raske vabaneda vartest? Pitside abil saate mitu kilo seda maitsvat puuvilja koorida hetkega. Kõik saadaval olevad säilitustarvikud lihtsustavad koduste hõrgutiste valmistamist - alates puuviljade puhastamisest kuni purgi marineerimiseni.