Informatsioon

Garantii + Teenindus

Kas Sulle meeldib mõni FormAdore pakutav veekeetja, kell või taimer, kuid kardad, mis võib juhtuda, kui see katki läheb? Ära muretse, peale meilt tellimist võid Sa rahuliku südamega magada.

 

Esiteks on FormAdore valikus ainult originaaltooted, mis on hoolikalt valmistatud ja pakendatud.

Mõnedele neist, näiteks elektriseadmetele, pottidele või pannidele, kehtib tootja garantii. Sel juhul on teave selle kehtivusaja kohta näidatud antud toote lehel. Garantii täpsemad tingimused ja garantiiprotseduur on kirjeldatud pakendis olevas garantiidokumendis.

Loomulikult kehtib kõigile FormAdore pakutavatele toodetele 2-aastane garantii. Kui selle perioodi jooksul leiad, et ostetud tootel on füüsilisi defekte, võta meiega kindlasti ühendust. Meie töötajad aitavad Sul täita kõik vajalikud formaalsused ja teavitavad Sind järgmistest sammudest.

Kui Sa pole kindel, kuidas mõnda toodet käsitseda, hooldada või puhastada, võta samuti FormAdore ühendust. Tunneme oma tooteid, kasutame neid sageli ka ise ja need meeldivad meile väga, seega anname hea meelega nõu, mida teha, et saaksid FormAdore tooteid võimalikult kaua nautida :)