Kas majapidamistööd, näiteks pesu pesemine, võivad olla kiired ja meeldivad? Imesid ei ole olemas, kuid on olemas pesukuivatid, ja see on üsna lähedane. Meie valikus olevad pesukuivatid võimaldavad teil oma pesu mugavalt üles riputada ja kuivatada. Siit leiate nii rõdul seisvaid kui ka ülalpool asuvaid kuivatid, sealhulgas pikendatavad kuivatid, samuti pesuliinid ja klambrid.

Või ehk eelistate pesu kuivatada aias? Vaadake meie aiakuivati valikut. Ja kui soovite triikimist meeldivamaks muuta, vaadake meie triikimislaudu, kust leiate valiku vastupidavaid ja praktilisi lahendusi, mis muudavad triikimise kiireks ja tõhusaks.

Lakke paigaldatav pesukuivati, pikendatav või ehk seisev mudel? Pesukuivatid erinevad suuruse, paigalduse ja sihtkoha poolest, kuid üks asi on kindel. Need on olulised tarvikud, millest ükski majapidamine ei tohiks ilma jääda. Tutvu meie pesukuivatite valikuga.

Suur valik pesukuivatusmasinaid

Riiete, voodipesu või rätikute kuivatamine on palju kiirem ja mugavam, kui te varustate end teie vajadustele vastava kuivatiga. Seepärast ei saa FormAdore'ile puududa ka pesukuivatite lai valik. Vannitoa laekuivati, aia pesukuivati või rippkuivati on vaid mõned meie ettepanekutest, mis tänu oma erilisele disainile lihtsustavad märja pesu ülesriputamist ja täiuslikku kuivatamist igal aastaajal.
Meie tootevalikust leiate suure valiku Brabantia trummelkuivatiid, mis vastavad kindlasti teie ootustele nii teostuse kui ka funktsionaalsuse osas. Milliseid kuivainemudeleid pakub Brabantia kaubamärk, mis on tuntud kasulike majapidamistarvikute tootmise poolest? Nende hulka kuuluvad aiapesukuivati, seisev pesukuivati või pesuliin.

Aiakuivati - suur, tugev ja vastupidav

Aiarõivakuivati meenutab oma välimuselt suurt vihmavarju, kuna see on ehitatud pika varrega, mille otsas on laiad kokkupandavad käed. Selline aia riidekuivatus on äärmiselt funktsionaalne lahendus, mis võimaldab kuivatada korraga väga suures koguses riideid, voodipesu või rätikuid.
Siinkohal tasub lisada, et kõik FormAdore'is saadaval olevad aiakuivatid on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, mis on vastupidavad niiskusele, kõrgetele ja madalatele temperatuuridele ning päikesevalgusele.