Informatsioon

Tarne ja maksmine

Formadores pakitakse Teie tellimus hoolikalt, veendudes et kõik tooted oleksid saabudes terved. Enamik tellimusi töödeldakse 24 tunni jooksul, kuid pakutavate toodete laia valiku tõttu saabub osa neist otse tootjatelt, mis mõjutab tarnekuupäeva. Iga toote kirjelduses on näidatud tarneaeg tööpäevades. See näitab eeldatavat aega alates tellimuse vormistamisest kuni paki transpordiks üleandmiseni.

Tarne

Tellimuse tarne

  • Venipaki kulleriga
  • Omniva pakiautomaati

Tellimused, mille väärtus on üle 80 euro, toimetatakse kohale tasuta.


Kuni 80 euro suuruse tellimuste tarne maksab 4,95 eurot.

 

Tarne kulleriga

 

Tarne kulleriga Venipaki kuller toimetab saadetised kohale üldjuhul tellimuse juures näidatud tarnekuupäevaks. Kullerid töötavad tööpäeviti, tööajal. Tarne eeldatava kellaaja kohta informeerib kullerfirma Sind tarnepäeva hommikul. Kui kuller ei saa Sulle näidatud aadressil pakki üle anda, teeb ta uue katse pakki kätte toimetada järgmisel ja ülejärgmisel tööpäeval. Seejärel suunatakse pakk saatjale tagasi. Saadetist saab jälgida aadressil www.venipak.ee.


Kui peame tehnilistel põhjustel saatma tellimuse mitme eraldi saadetisena, pead Sa tasuma ainult ühe saadetise tarne eest.

 

Tarne pakiautomaati

Kui valid tarne Omniva pakiautomaati, toimetatakse kaup kohale tellimuse juures näidatud tarnekuupäevaks. Paki saabumisel informeeritakse Sind olemasolevate kontaktandmete kaudu (SMS, e-post) ja selle saad pakiautomaadist välja võtta 7 päeva jooksul.

Tasumine

FormAdore kaupluses saab tellitud toodete eest tasuda mitmel viisil:


Pangakaart - peale tellimuse kinnitamist ja krediitkaardimakse valimist suunatakse Sind turvalise maksekaardi autoriseerimissüsteemi kodulehele, kus ankeedi täitmisel järel võetakse Sinu kaardilt tasumisele kuuluv summa. Toetatud kaardid on VISA ja Master Card.


Pangalink - tasumine toimub läbi Montonio maksesüsteemi. Panga, mille kaudu soovid maksta, saad valida tasumise protsessi käigus. Internetipanga kaudu tasumist võimaldame läbi makse algatamise teenuse (MIP). Makse algatamine on teenus, mille käigus maksja annab litsentseeritud vahendajale internetipanga vahendusel lühiajalise piiratud ligipääsu oma pangaarvele, et vahendaja saaks vormistada ülekande, mille klient peab kinnitama.


Pangakaardiga kättesaamisel - selle makseviisi valikul saad oma kauba eest tasuda pangakaardiga alles kauba kättesaamisel. Kaardimaksed on võimalikud nii kulleriga tarnel kui ka Omniva pakiautomaatide juures.


Pangaülekanne - tellimuse vormistamisel saad enda näidatud e-posti aadressile automaatselt ettemaksuarve meie pangarekvisiitidega, kuhu saad oma tellimuse summa üle kanda. Makse selgituseks märgi oma tellimuse number.


FormAdore kauplust haldava ettevõtte FORMADE pangakonto number:


Paysera LT UAB
LT753500010016372865
FORMADE
Marszałkowska 34/50
00-554 Warszawa, PL