Legendi kohaselt oli juustu leiutanud inimkangelane lihtne karjapoiss, kes selle tähtsa leiutise tegemise eest sai kohaliku kogukonna poolt palvetatud ja ülejäänud elu jooksul sõi ta ainult piimatooteid ja mitte kunagi tagasi. Noh, okei, sellist legendi tegelikult ei olegi, mis on kahju, sest see teeks juustule õigluse!

Kui te olete nagu meiegi juustufänn, aga ka pizza, spagetid parmesaniga, pajaroogad, lasanje, kodujuust , või kui olete lihtsalt itaallane, prantslane või šveitslane, siis vajate õigeid juustuvarustusi. Serveeri oma juustusid juustulaual, mis näitab neid nii, nagu nad seda väärivad. Viilutamiseks vajate juustunuge või -laastureid ja pastatükkide jaoks on kasulik parmesaniribu. Tahate juustufondüüd? Seda saab teha. Raclette? Absoluutselt! Meil on olemas kõik, mida vajate. Nautige!

159 toodet

Valge, kollane, lahja, rasvane või äkki kitse- või hallitusjuust? Ükskõik, milline juust teile kõige rohkem meeldib, leiate FormAdore'ist tarvikud, mis aitavad teil seda veelgi rohkem nautida.

Juustulaud - serveeri sellel oma lemmik suupisteid

Kas plaanite romantilist õhtut koos kallimaga, õhtusööki pere või sõpradega? Kas soovite nautida klaasi veini ja oma lemmik suupisteid? Siis ärge alustage ilma juustuta! Seda hõrgutist on kõige parem serveerida spetsiaalselt selleks ettenähtud laual. On ju ütlus, et me sööme silmadega, ja juustulaua abil saate seda kindlasti laual näidata, ergutades kogunenud külaliste söögiisu. Reeglina peaks sellel olema 3 kuni 6 tüüpi juustu ja need peaksid olema järjestatud kõige mahedamast kõige teravamale. Puidust, marmorist või äkki pöörlevast lauast?? Kui te ei ole veel otsustanud, millise juustulauda valida, vaadake meie valikut.

Kasutage juustu lõikamisel head nuga

Kas teadsid, et prantslased leiutasid juustulauda? Just prantslased mõtlesid esimesena välja, et juustu võiks serveerida sellisel kujul. Viilud, kolmnurgad või äkki baarid? Sõltumata sellest, millisel kujul seda hõrgutist serveeritakse, on selle viilutamiseks vaja õiget juustunuga. FormAdore'ist leiate noad kõvade, pehmete ja poolkõvade juustude jaoks. Kõvade ja poolkõvade sortide lõikamiseks kasutatavad söögiriistad meenutavad spaatlit, samas kui pehmete sortide lõikamiseks kasutatavad söögiriistad meenutavad võinuge. Juustunuge saab osta üksikult või komplektina. Ja kui soovite, et teie juustulaud oleks täis täiesti ühtlasteks viiludeks lõigatud suupisteid, on roostevabast terasest valmistatud praktiline juustulõikur suurepärane valik .

Juustu värskena hoidmine spetsiaalsete mahutitega

Selleks, et hoida oma lemmikjuustu võimalikult kaua värskena, on soovitatav varuda spetsiaalsed säilituspakendid. Soovitame eelkõige lahtreid, mis säilitab riivitud parmesani maitse ja lõhna.samuti juustulaua hoidjad, et juust ei kuivaks enne serveerimist liialt välja. enne serveerimist degusteerimiseks. Oluline on see, et saate kasutada meie tootevalikus olevaid juustukonteinereid ka muude suupistete ja võileibade hoidmiseks. Ja neile, kes armastavad kodujuustu, on meil olemas kodused ettevalmistuskomplektid. Nende lihtsuse ja funktsionaalsuse tõttu on kõigil lihtne seda hõrgutist valmistada, isegi neil, kes ei ole kunagi osanud ise kodujuustu valmistada. Spetsiaalne juustuvorm võimaldab teil saavutada täiusliku kuju. Rahulolu ja käsitsi valmistatud toote kvaliteet on garanteeritud!

Riiv - täiuslik vidin juustuarmastajatele

Viilutatud, kolmnurksed või ribadeks lõigatud juustud sobivad suurepäraselt maitsekatele juustulaudadele, samas kui riivitud juust sobib ideaalselt juustubaari koostisosaks. Riivitud juust sobib ideaalselt paljude roogade koostisosana.. Parmesani juustu serveeritakse sageli riivitud kujul. Parmesani juust, mis nõuab riivimist.Seetõttu tasub alati köögis käepärast olla riivsai. Parmesani juustu laastude valmistamiseks soovitame endale hankida käepärane väike teradega riiv, mis saab hakkama ka teiste kõvade juustudega. Koonuse kujuline juusturaber, poolkera, lehmakella sarnane juusturaber, puust kast või karmi seljaga olend - FormAdore'i lai tootevalik tähendab, et igaühele on midagi pakkuda.

Fondüü komplekt - tõeline maiuspala!

Juustugurmaanidele, kes armastavad juustu mis tahes kujul, soovitame ka juustufondüü ja raclette'i komplekti. Nende abil saate luua tõelise Šveitsi Šveitsi hõnguga köögis, mille peamiseks koostisosaks on sulatatud juust!! Fondüü põhineb Šveitsi juustul ja valgel veinil. Koostisosade sulatamiseks ja maitse nautimiseks on vaja spetsiaalset nõu ja põletit. spetsiaalne anum ja põletid. Sulatatud hõrgutise maitsmiseks on vaja roostevabast terasest kahvlid. Ja me ei ole unustanud raclette'i fänne - nende jaoks oleme valmistanud spetsiaalse juustu sulatamise komplekti, mis koosneb pannist, alusest ja kohast, kus juust sulab. mis koosneb pannist, alusest, millel on ruumi 3 soojendajale ja spaatelile.. Tänu oma kompaktsele suurusele saate selle isegi õue kaasa võtta ja nautida oma lemmikhõrgutist vabas õhus!

Kas soovite valmistada maitsvat juustufondüüd või korraldate pidu, kus tuleb juustulaud koos nendele eripäradele mõeldud nugadega? FormAdore'is on olemas kõik, mida vajate oma lemmikjuustude maitse nautimiseks.