Kas see on tekk või on see tekk? Me teame, et neid nimesid kasutatakse sageli omavahel. Meie jaoks on tekid mõnusad, pehmed, ümbritsevad olendid, mis sobivad ideaalselt katmiseks. Tavaliselt on need veidi õhemad ja kergemad kui vaibad, kuid täidavad samasugust funktsiooni, mistõttu on need meil ühes vahekaardis. Tekil on ka dekoratiivne funktsioon ja see sobib ideaalselt tugitooli või voodi katmiseks, kui seda on vaja.
Nii et ükskõik, mis teile meeldib - mustrilised boho tekid, vaiksed hallid tekid, õhemad puuvillased tekid või soojad villased tekid - me hoolitseme selle eest, et te leiaksite need meie valikust. Või ehk on meriinovillane pleed see, mida olete siia otsima tulnud? Avastage kogu meie pleedide müük internetist ja valige välja mõnus valge, mustriline või hoopiski roheline pleed.

Stiilsed tekid ja ruudud hoiavad teile seltskonda suveõhtutel terrassil või talveõhtutel diivanil. Need hoiavad teid soojana ja on samal ajal ilusad sisekujundused. Võtke randa või parki kaasa ka piknikutekk - võite olla kindel, et ükski tingimus ei peleta seda ära. Vaadake ka meie pikniku- ja grilltarvikute valikut. Ja kui otsite midagi, millega katta oma voodit, siis vaadake meie voodikatteid.

126 toodet

Need on meeldiva puudutusega, neid tasub alati käepärast hoida ja nad suudavad soojendada ka kõige suuremat külmetust, samas kui nende originaalne, kaasaegne ja pilkupüüdev disain ning kvaliteetsed materjalid teevad neist moeka, stiilse ja praktilise sisekujunduse. Millest me räägime? Loomulikult tekid ja vaibad, mis on igas kodus hädavajalikud!

Erinevate disainide, suuruste ja värvidega tekid ja vaibad

Paks, kohev, soe tekk või vaip. on ideaalne kaaslane pärastlõunasteks uinakuteks või jahedateks õhtuteks. Pakume oma poes pood pakub pehmeid ja sooje tekke erinevad materjali, suuruse, värvi, stiili ja kujunduse poolest. Me saame valida peamiselt villased tekidsealhulgas kammvillast tekid ja puuvillased tekid. Pakume ühevärvilised tekidsealhulgas türkiissinine tekk, tumesinine, hall või beež, samuti huvitavate, originaalsete motiividega mudelid. Väga populaarne on Väga populaarsed on ka ruudulised tekid, samuti triibulised, geomeetriliste ja graafiliste mustritega tekid. FormAdore'i pakkumisest leiate ka suure valiku värvilisi lastekatteid, mis ei tohiks puududa ühestki lapse mängualast.

Kõik tekid ja vaibad on valmistatud mõnusatest ja meeldiva puudutusega, pehmetest materjalidest, mida iseloomustavad Need on vastupidavad ja kauakestvad. Lisaks rõõmustavad nad oma atraktiivne ja kaasaegne disain, See muudab nad ideaalseks kui stiilne ja pilkupüüdev kaunistus koju. Lisaks nende ilmselgele funktsioonile, milleks on end külmal päeval katta, saab tekke ja ruudukesi kasutada ka kui diivani- või tugitoolikate elutoas, samuti voodipesu.

Villatekk - populaarne, soe ja stiilne

Paks villast valmistatud tekk on üks populaarsemaid ja sagedamini valitud tekimudeleid. See ei ole üllatav. Villatekid on väga soojad, imavad suurepäraselt niiskust, on mustuse- ja kuumakindlad ning ei kortsu. Lisaks on villased tekid terviseomadused ja on ideaalne lahendus tolmu ja lestade allergia all kannatavatele inimestele, See on tingitud lanoliinist, mis katab villase teki kiudusid. Villased tekid Villatekid sobivad kõikidel aastaaegadel. Talvel tagavad nad soovitud soojuse, suvel ja kevadel aga optimaalse temperatuuri. Tekkide ja vaipade laiast valikust väärivad kindlasti teie tähelepanu järgmised tooted. paks, iseloomuliku punutisega tekk. See on erakordselt pehme ja lihane kammvillane tekk.