Elegantne laud ilma salvrätikuta? Tõenäoliselt ühes paralleelmaailmas! Tänapäeval on salvrätikuhoidja teiste lauakatte elementide hulgas absoluutselt kohustuslik. See ei ole mitte ainult praktiline aksessuaar, mis hoiab paberi salvrätikud kontrolli all, kuid samas ka elegantsed ja dekoratiivsed - vaadake vaid Itaalia kaubamärgi Alessi metallist salvrätikuid.

Komplektid on ka ainulaadne täiendus lauakatmisele. salvrätirõngad. Nende kohalolek tõstab piduliku söögi klassi mitme astme võrra! Stiilsed salvrätirõngad panevad teie külalised tundma, et nad on parimas restoranis. Me FormAdore'is teame, mida teha, et teie laudade katmine oleks täiuslik, seega usaldage meid - varustage end salvrätikute ja salvrätikurõngaste komplektiga.

26 toodet

Seotud otsingud

Söögilauast ei tohi puududa maitsvad nõud, elegantsed lauanõud ja funktsionaalsed dekoratiivsed tarvikud, näiteks salvrätikud. Siit leiate laia valiku selliseid tooteid, mis sobivad nii luksuslikeks pidudeks kui ka lihtsateks koosviibimisteks sõprade ja perega.

Salvrätikuhoidja - elegantne ja praktiline aksessuaar

Kohtumised laua taga soodustavad meeldivaid vestlusi ja toimuvad tavaliselt sõbralikus õhkkonnas. Et teie külalised ja kodukülalised tunneksid end söögi ajal mugavamalt, ärge unustage stiilseid aksessuaare. Üks selline aksessuaar on salvrätikuhoidja, millel on lisaks dekoratiivsele ka praktiline funktsioon, sest see võimaldab teil haarata oma salvrätik vajalik käte või näo pühkimiseks.

Kui otsite glamuurses stiilis sisustatud söögitoale aksessuaare, siis meeldivad teile kindlasti ettepanekud salvrätikute kohta kaubamärgilt Guzzini Tiffany kollektsioonist. See läikiv ja õrn salvrätikuhoidja sobib ideaalselt pühapäevaseks lõunasöögiks või õhtuseks vastuvõtuks, kas söögitoas või terrassil. Valge salvrätikuhoidja sobib ideaalselt minimalistliku disaini juurde, kuid meeldib ka neile, kes armastavad vintage-aksessuaare. Umbra lauaserviisid on tõeline maiuspala neile, kes otsivad originaalseid lahendusi modernselt ja stiilselt sisustatud söögitubadesse. Kõik saadaval olevad tooted on valmistatud kõige kvaliteetsematest materjalidest ning kõige populaarsemad on soliidsed ja vastupidavad metallist salvrätikud. Valiku tegemisel ärge unustage mitte ainult interjööri stiili, vaid ka muid aksessuaare, nagu küünlajalad või vaasid, ning seda, millist tüüpi laudlinad.

Salvrätirõngad - viis salvrätikute esitlemiseks laual

Selleks, et salvrätikuhoidja täidaks oma ülesannet hästi, peaks see ilmuma lauale koos salvrätikutega, mida leiate ka meie valikust. Saate valida riidest salvrätikute ja paberist salvrätikute vahel. Oleme hoolitsenud selle eest, et teil oleks palju valikuvõimalusi - pakume erinevaid artikleid
paljudes kujundustes ja värvides. Meie soovitused sobivad igale sündmusele - alates sünnipäevapeost kuni luksusliku äriõhtusöögini. Kui plaanite tähtsat kohtumist rikkalikult kaetud laua taga ja soovite, et see avaldaks külalistele muljet oma elegantse disaini ja peensusteni viimistletud detailidega, siis vaadake kindlasti ka meie salvrätirõngad. Need võimaldavad teil anda igale
osalejale salvrätiku ja originaalne seade paneb kindlasti kõik teie külalised end eriliselt tundma.