Mitte miski ei elavda kodu seinu rohkem kui suveniirfotod perekonnast. Kui need on korralikult välja pandud, on neist suurepärane suveniir ja kroonika kõige tähtsamatest peresündmustest. Parimate fotode valimine võib olla keeruline - ja siis tulevadki appi mitme kaadri võimalused: kolme foto, nelja foto või mitme foto jaoks. Traditsioonilisi fotoraame saab paigutada lauale või riiulile või riputada seinale. Kaasaegsete disainilahenduste entusiastid peaksid pöörama tähelepanu erinevat tüüpi fotostendidele ja hoidjatele, mis on 3D-raamid - need võimaldavad fotosid esitleda ilmekalt, näiteks fototuumides kasutatavatel iseloomulikel joontel. Kui soovite oma perefotosid eriti suurelt eksponeerida, siis valige suured pildiraamid. Selliste pildiraamide müük on aina kasvamas ja pole ka imeks pandav, sest just nii saab seinad katta kaunite mälestustega. Rohkete piltide raamimisel kuluvad aga ära odavad pildiraamid, mis näevad head välja.

FormAdore'ist leiate kõigi kõige populaarsemate suurustega raamid, sealhulgas 10x15, 13x18 ja 15x21.

124 toodet

Ühele ja ainsale või mitmele lähedasele

Suurepärane kingitus

Üksikud raamid ja raamid, mis mahutavad ühte fotot, on suurepärane valik, kui otsite väikest kingitust lähedasele või soovite näidata seda ühte fotot, mis on teile kõige tähtsam. Võite kasutada ka lihtsaid, üksikuid raame, et luua oma seinale või riiulile isikupärane kombinatsioon. Sellised kombinatsioonid näevad suurepäraselt välja näiteks trepi kohal asuvas ruumis, mida on tavaliselt raske korraldada. FormAdore'ist leiate fotode jaoks mõeldud raamid kõigis kõige populaarsemates suurustes: 10x15, 13x18, 15x21 või 20x25.

Võimalus oma ruumi isikupärastamiseks

Suuremad raamid, nn multiraamid, mis võimaldavad mitme või isegi rohkem kui tosina foto esitlemist, võivad toimida pildi või plakati kujul seinal. Kui riputate selle oma töölaua või -laua kohale, võib sellest saada ka omamoodi organiseerija, kuhu mahuvad mitte ainult teie fotod, vaid ka voldikud, ajaleheväljalõiked, sissepääsupiletid, kutsed või joonistused. Nii saate luua tõeliselt isikupärase ruumi.

Klassika ja inspireerivad vormid

Universaalne lihtsus

Enamik fotosid on ristkülikukujulises või ruudukujulises formaadis. Klassikalised pildiraamid on sarnase kujuga - geomeetriline vorm on kõige universaalsem. Kõige populaarsemate raamivärvide hulgas on ka valged raamid. Võiks öelda, et sellised raamid ei suuda meid millegagi üllatada, kuid see ei ole tõsi! Isegi kõige lihtsam ja tagasihoidlikuma värviga pildiraam võib äratada tähelepanu, kui see on hoolikalt valmistatud kvaliteetsetest materjalidest.

Kvaliteetsed materjalid

Looduslike värvidega puidust raamid soojendavad teie interjööri ja sobivad ideaalselt skandinaavia või vintage-stiilis korteritesse. Metallist raamid sobivad moodsasse ja minimalistlikku interjööri, samas kui plastist raamid sobivad osavalt valitud juhul igasse interjööri.

Erinevad vormid ja kujud

Alternatiivina traditsiooniliselt kujundatud raamidele on olemas intrigeerivad, pilkupüüdvad fotostendid, riputid ja väljapanekud. Enamasti on need mitut fotot sisaldava mitme kaadri iseloomuga ning neid eristab nende ruumiline konstruktsioon ehk 3D-vorm. Sellised kolmemõõtmelised "raamid" avaldavad muljet oma disainerite leidlikkusega - need võivad olla kirjaklambritega varustatud nööride või klambritega painduvate juhtmete kujul. Selline fantaasiarikas pildiraamimine on suurepärane võimalus valida lastetuppa pildiraam.