Äratuskell või lauakell? Kaks sugulast, kellel on palju ühist, kuid keda ühendab üks asi: mööduvate tundide kontrollimine. Selles kategoorias leiate kellad, mis on väiksemad kui seinakellad, kuid mitte vähem stiilne ja praktiline.

Kui otsite äratuskellasid... Te ei pea pettuma! Meil on neid palju. Nii retro äratuskellad, st klassikalised, haamri ja kelladega, kui ka supermoodsad. elektroonilised äratuskellad. Kõige noorematele on eraldi värviline valik värvilisi äratuskellad lastele. Ja kui teil on tõsiseid probleeme püsti tõusmisega, vaadake kindlasti absoluutset kategooriat, valjud äratuskellad.

Kui otsite lauakellasid... Kindlasti valite endale midagi kümnete disainerite ettepanekute hulgast. Klassikaline kappkell või tüüpiline kaminakell? Või värsket skandinaavia kella pastelsetes värvides?

141 toodet

Äratuskella vaja kohe!

Meie tootevalikusse kuuluvad äratuskellad rahvusvaheliselt tuntud Taani disainerid, sealhulgas Arne Jacobsen ja stuudio Norm Architects. Need on ökonoomsed, sest need paljastavad eseme, milleks on äratuskell, põhikujul, ilma tarbetute kaunistusteta. Minimalistlikud numbrimärgid ja lihtsad näitajad on skandinaavia stiilis äratuskelladele iseloomulikud. Metallist, klaasist, plastikust või puidust valmistatud äratuskellad sobivad ka traditsioonilistesse magamistubadesse. Veel üks eelis on Jaapani ujuvmehhanism, millega mõned äratuskellad on varustatud - see tagab taimeri äärmiselt vaikse töö, nii et ei ole karta, et vali tiksumine häirib teie rahulikku und.

Kaasaegsed äratuskellad

Kujundused, millest ei saa ükskõikselt mööda minna. Kõige levinumad on Elektroonilised äratuskellad varustatud valgustatud numbrite, fosforestseeruvate näitajate, torkimisfunktsiooni ja isegi kuupäeva või temperatuuri näitamisega. Lihtsad, futuristlikud vormid ja erilised värvid on teised omadused, mis muudavad kaasaegse stiilis äratuskellad originaalseks. Need sobivad hästi nii teismeliste tuppa kui ka minimalistlikesse ja tööstuslikesse magamistubadesse.

Retro äratuskellad

Nende kuju meenutab äratuskellasid, mida me tunneme hästi oma vanavanemate magamistubadest - ümmargused, jalad, kaks kellukest üleval - need toovad meelde lapsepõlvemälestusi. Retro äratuskellad Need sobivad hästi traditsiooniliselt sisustatud magamistubadesse, kus domineerivad puitmööbel, kortsus kardinad ja rasked kardinad. Tänu kõrgekvaliteedilisele töötlusele töötavad kellad - hoolimata nende traditsioonilisest korpusest - laitmatult ja vaikselt. Vanaaegsed äratuskellad võivad sama hästi olla ka lauakellad, kui asetate need elutoa laua või kapi peale.