Äratuskellad ja lauakellad

131 toodet

Äratuskell või lauakell? Kaks sugulast, kellel on palju ühist, kuid keda ühendab üks asi: mööduvate tundide kontrollimine. Selles kategoorias leiate kellad, mis on väiksemad kui seinakellad, kuid mitte vähem stiilne ja praktiline.

Kui otsite äratuskellasid... Te ei pea pettuma! Meil on neid palju. Nii retro äratuskellad, st klassikalised, haamri ja kelladega, kui ka supermoodsad. elektroonilised äratuskellad. Kõige noorematele on eraldi värviline valik värvilisi äratuskellad lastele. Ja kui teil on tõsiseid probleeme püsti tõusmisega, vaadake kindlasti absoluutset kategooriat, valjud äratuskellad.

Kui otsite lauakellasid... Kindlasti valite endale midagi kümnete disainerite ettepanekute hulgast. Klassikaline kappkell või tüüpiline kaminakell? Või värsket skandinaavia kella pastelsetes värvides?

Vaata põhjalikku kirjeldust

Näita:
1 Koos 3
Valitud filtrid:
UusHarmony 2 Äratuskell must

221,50 €

Harmony 2 Äratuskell must

Mudita
UusHarmony Äratuskell hall

221,50 €

Harmony Äratuskell hall

Mudita
UusMudita Bell Äratuskell hall

81,90 €

Mudita Bell Äratuskell hall

Mudita
Ade Kell koos äratuskellaga raadio teel juhitav

32,60 €

Ade Kell koos äratuskellaga raadio teel juhitav

ADE(3)
Ade Äratuskell termomeetriga

34,30 €

Ade Äratuskell termomeetriga

ADE(3)
Boxed Flip Kell 20,5 cm mattmust

156,10 €

Boxed Flip Kell 20,5 cm mattmust

Karlsson
Näita:

Äratuskella vaja kohe!

Meie tootevalikusse kuuluvad äratuskellad rahvusvaheliselt tuntud Taani disainerid, sealhulgas Arne Jacobsen ja stuudio Norm Architects. Need on ökonoomsed, sest need paljastavad eseme, milleks on äratuskell, põhikujul, ilma tarbetute kaunistusteta. Minimalistlikud numbrimärgid ja lihtsad näitajad on skandinaavia stiilis äratuskelladele iseloomulikud. Metallist, klaasist, plastikust või puidust valmistatud äratuskellad sobivad ka traditsioonilistesse magamistubadesse. Veel üks eelis on Jaapani ujuvmehhanism, millega mõned äratuskellad on varustatud - see tagab taimeri äärmiselt vaikse töö, nii et ei ole karta, et vali tiksumine häirib teie rahulikku und.

Kaasaegsed äratuskellad

Kujundused, millest ei saa ükskõikselt mööda minna. Kõige levinumad on Elektroonilised äratuskellad varustatud valgustatud numbrite, fosforestseeruvate näitajate, torkimisfunktsiooni ja isegi kuupäeva või temperatuuri näitamisega. Lihtsad, futuristlikud vormid ja erilised värvid on teised omadused, mis muudavad kaasaegse stiilis äratuskellad originaalseks. Need sobivad hästi nii teismeliste tuppa kui ka minimalistlikesse ja tööstuslikesse magamistubadesse.

Retro äratuskellad

Nende kuju meenutab äratuskellasid, mida me tunneme hästi oma vanavanemate magamistubadest - ümmargused, jalad, kaks kellukest üleval - need toovad meelde lapsepõlvemälestusi. Retro äratuskellad Need sobivad hästi traditsiooniliselt sisustatud magamistubadesse, kus domineerivad puitmööbel, kortsus kardinad ja rasked kardinad. Tänu kõrgekvaliteedilisele töötlusele töötavad kellad - hoolimata nende traditsioonilisest korpusest - laitmatult ja vaikselt. Vanaaegsed äratuskellad võivad sama hästi olla ka lauakellad, kui asetate need elutoa laua või kapi peale.

Traditsioonilised äratuskellad

Klassikalise kuju ja hoolika viimistlusega. Ilusate metallkorpuste ja voolujooneliste vormidega valgustid on ajatu iseloomuga ja lisavad interjööridele erilise tooni. Lihtsalt loetav numbrikell ja klassikaliselt viimistletud käed viivad meid hetkeks tagasi minevikku, samas kui vaikne, täpne ja energiasäästlik mehhanism tagab kella tõrgeteta töö. Sellised äratuskellad näevad hästi välja klassikaliselt sisustatud magamistubades, need võivad olla ka huvitavaks stiilimurdjaks moodsas interjööris, mis on kujundatud skandinaavia moodi. Nende elegantne disain võimaldab neid kasutada ka lauakellana, mis tasub paigutada elutoa või tööruumi kapile.

Laste äratuskellad

Värviline, hõlpsasti loetava numbrimõõduga ja meeldiva äratuskellaga. Pakkumine äratuskellad lastele in FormAdore sisaldab ainult parimaid ettepanekuid disainimaailmast, mis on loodud kõige nooremaid silmas pidades. Hommikune ärkamine on palju lihtsam, kui teie lapse öökapil on värviline laste äratuskell. Palju parem lahendus kui mobiiltelefon padja all!

Helisevad äratuskellad

Absoluutsed äratuskellad meil ka! Me ohverdasime end teie eest ja testisime neid FormAdore'i suurimatel magajatel. Oleme ristinud iga äärmiselt valju äratuskellaga äratuskella "superäratuskellaks". Selle tõhusus on sada protsenti! Selline valjud äratuskelladon olemas nii elektroonilised kui ka analoogsed äratuskellad.

Lauakellad - funktsionaalne kaunistus

Loomulikult on meie valikus ka äratuskellad, kuid tasub ära märkida ka klassikaline Lauakellad näiteksKamina kellad. Sellistel kelladel on ainult kaks funktsiooni: nad näitavad aega ja kaunistavad interjööri. Kuid nende disainipotentsiaali ei saa alahinnata! Lauakelladel on täiesti teistsugune iseloom kui äratuskelladel ja seetõttu saavutavad nad sisekujunduses hoopis teistsuguse efekti.

Sellised seisvad kellad satuvad tavaliselt kirstu või kaminaplaadi peale, kuid neile tasub otsida ka mõni teine, vähem ilmne koht. Juhindume nende suurusest ja esteetikast. Näiteks minimalistlik scandi lauakell näeb hästi välja heledast puidust raamaturiiuliga, kuid võib sattuda vastuollu raske pähklipuust kirstuga.

Meil on ka soovitusi kontoritele, nimelt lauakellad.

See veebisait kasutab teenuste osutamiseks küpsiseid vastavalt küpsiste kasutamise eeskirjadele