FormAdore'is esitatud jäätmekorvide valik on väga lai ja kohandatud erinevate kasutajate vajadustele. Pakutavate konteinerite hulgas on nii pedaaliga prügikastid kui ka kaanega korvid, vabalt klappiva kaanega korvid, sorteerimiskorvid, isekustuvad korvid (ideaalsed kontoritesse ja avalikesse ruumidesse) või lauakorvid. Siin esitatud disainilahendused on saadaval mitmesugustes suurustes ja mudelites, samuti stiilides, mis ulatuvad klassikalisest ja retrohõngulisest kuni moodsa ja tooresteni. Korvid on valmistatud nii roostevabast terasest kui ka plastikust ning on saadaval erinevates värvides, mis tõestab, et prügikorv ei pea üldse kapis peidus olema! Veenduge ise ja leidke siit kauni disainiga prügikastide müük!

223 toodet

trendid, uudised ja näpunäited ...

Milline prügikast valida?

Tundub, et õige prügikasti valimine on üsna lihtne ülesanne - miski ei võiks olla kaugemal tõest! Paljud inimesed ei tea , kui palju on olemas erinevaid prügikaste. Need peavad olema oskuslikult sobitatud köögi suurusega ning tähelepanu tuleb pöörata materjalile, millest need on valmistatud. Oluline on ka kasutusmugavus ja sisseehitatud või rippuvate korvide võimalus.

On olemas 3 põhitüüpi prügikaste, mis on mõeldud köök: pedaalkorvid, tõukekorvid ja infrapunakorvid. Kõige levinumad on esimesed, mis avatakse pedaali abil, ilma et prügikasti peaks käsitsi puudutama. Pedaaliga korvide puhul langeb kaas automaatselt alla ja saate ka hinged lukustada, et seda kauem avada. Teine tüüp on tõukekorvid. Neid iseloomustab avanemine, need avanevad kerge tõukega ja on varustatud vaikse sulgemissüsteemiga. Tõukekorvid on esteetiliselt meeldivad ja neid on lihtne puhastada. Kaasaegne lahendus on varustada köök infrapunakorvidega, mis avanevad ja sulguvad automaatselt tänu sisseehitatud andurile.

Eraldi tüüp on jäätmete sorteerimiskastid. Kaasaegses köögis saab valida sisseehitatud prügikastid sahtlite jaoks mõeldud prügikastid või köögikappide jaoks mõeldud prügikastid. Samuti tasub hoolitseda sobivate prügikottide ja filtrite eest, mis imavad ebameeldivaid lõhnu.

Enamasti on prügikastid valmistatud metallist (roostevabast terasest) või plastist (polüpropüleenist). Prügikastide valimisel tuleb tähelepanu pöörata veel ühele asjale, nimelt esteetikale. See on eriti oluline vannitubade ja ruumide prügikastide puhul, kuna need prügikastid on tavaliselt nähtavad.