Voodipesu on leiutis, mis sobib ideaalselt mööbli katmiseks ja sisekujunduse kiireks muutmiseks. Tavaliselt suuremad ja veidi raskemad kui tekid, lihtsad, tikitud või dekoratiivsed ja väga praktilised.
FormAdore'i poes ei suru me teile midagi peale - teie surute stiili endale peale. Ja me aitame teid, pakkudes igas suuruses ja igas värvitoonis voodiplaate. Kui teile meeldib traditsiooniline välimus, valige silmatorkav tikitud või lilleline päevavaip, või kui unistate rohkem minimalismist, valige tavaline, lihtne mudel. Leiad nii puuvillaseid kui ka villaseid voodipesu eri värvides, ühevärvilisi ja mustrilisi.

Või äkki vajate midagi oma elutuppa? Meil on diivanite ja tugitoolide katted, mis muudavad teie elutoa hõlpsasti ja lisavad sellele hubasust. Kui aga vajate sügis- ja talveõhtutel soojust, vaadake meie tekke ja vaipade valikut.

158 toodet

Diivanikate Diivan- või voodikate on üks neist esemetest, mis muudab interjööri kohe hubasemaks. See on lihtne viis värskendada oma interjööri ja anda sellele lisatooni.

Diivan ja tugitool visked - see on teie elutuppa hädavajalik.

Tooli- ja diivanitekid on viimastel aastatel muutunud iga elutoa kohustuslikuks sisustuseks. Kombineerituna kohevate dekoratiivsete padjadega näevad need eriti silmatorkavad välja ja annavad toale hubase ilme. Diivanivoodikatet saab kasutada mitte ainult sisekujunduseks, vaid ka kattevarjuks jahedatel sügisõhtutel. FormAdore'ist leiate ka diivanitekid ja nurgadiivanitekidmis meeldivad silmale mustrite ja värvide rohkusega. Nurgavaip näeb hea välja ka siis, kui see on juhuslikult üleval. Kui valite oma elutuppa ideaalset voodipesu, sobitage see üldise sisustusega. Saate seda ka vastavalt jooksvale hooajale sobitada! Püüa veenduda, et teie diivanivoodiplaat sobiks materjalilt ja toonidelt ülejäänud sisustusega.. Need pehmed aksessuaarid muudavad teie elutoa palju hubasemaks ja te saate pärast rasket päeva igal õhtul diivanil lebotada. Diivanivisked ja tugitooli visked on midagi, millest ükski stiilne elutuba ei tohiks ilma jääda!

Magamistoa voodipesu - sobitage see interjööriga

Voodi on iga magamistoa keskpunkt - seega on see esimene asi, mida me vaatame, kui siseneme tuppa. See on esimene asi, mis meile magamistuppa sisenedes silma jääb, ja kui me teeme selle sama heaks kui hotellivoodi, on õhtul koju tulles palju meeldivam. Voodipesu annab interjöörile hubase atmosfääri ning muudab selle elegantseks ja maitsekaks. FormAdore pakub voodipesu magamistubadesse erinevates värvivariantides - nii minimalistliku interjööri armastaja kui ka need, kellele meeldib, kui nende toas on palju erinevaid värve, leiavad nende hulgast ideaalse mudeli. Voodikatte saab lahti voltida nii, et küljed langevad alla, või siis mähkida need madratsi alla - kõik sõltub teie eelistustest. see sõltub täielikult teie eelistustest.! Kõige tähtsam on, et te tunneksite, et teie magamistuba on teie koht - lõõgastumise ja rahu ruum.