Vedelseebidosaatorid asendavad üha enam traditsioonilisi seebinõusid. Konkreetse mudeli valimisel tasub panustada kvaliteedile, mis tagab dosaatori pika ja mugava kasutamise, ning atraktiivsele disainile, mis sobib vannitoa stiiliga. Oluline on materjal, millest dosaator on valmistatud, samuti on oluline, kuidas see paigaldatakse - me võime valida kas vabalt seisev või seinale paigaldatud. Teine kaalutlus on dosaatori tüübi valik. Traditsiooniline (koos pumbaga) või automaatne? Ja värv? Hõbedane, valge või äkki must?

Seebidosaator on osa suuremast tervikust, milleks on vannitoa disain. FormAdore'is saadaval olevad kuuluvad tavaliselt kollektsiooni - otsustades ühe kasuks, saame hõlpsasti saavutada harmooniat vannitoa sisustuses. Meie seebidosaatoreid saab kasutada ka šampooni, dušigeeli või isegi pesuvahendi pealekandmiseks. Valige kas mugav automaatne seebidosaator või mõni teine alternatiivne toode, mille leiate FormAdore toodete hulgast!

176 toodet

Seinale paigaldatud või vabalt seisev?

Ruumisäästlik

Kui teil on vannitoa tööpinnal või duši all piiratud ruumi, oleks parem valik üks Seinale paigaldatav dosaator. Seda tüüpi dosaatoritel on tavaliselt voolujooneline ja minimalistlik välimus ning tänu sellele, et nad on valmistatud klassikalisest roostevabast terasest, sobivad nad nii traditsioonilistesse kui ka moodsatesse interjööridesse. Need võimaldavad teil säästa ruumi vannitoas ja kuna need on valmistatud kõige kvaliteetsematest materjalidest, tagavad nad pika ja tõrgeteta kasutamise.

Liikumisvabadus

Vabalt seisvad dosaatorid Need osutuvad kasulikuks, kui teil on veidi rohkem ruumi valamu või vannitoa töölaua servas või kui te hindate vabadust seda eset vastavalt vajadusele ümber paigutada. Vabalt seisvate dosaatorite hulgas on mitmesugustes värvides plastist valmistatud mudelid, millel on lisaelemendid, näiteks seebi või vatipulbri mahuti või hambaharjade tass. Valikus on ka seebidosaatorid, mida lapsed kasutavad hea meelega, ja klassikalised metallmudelid, mis rahuldavad iga minimalisti.

Pump või automaat?

Universaalne valik

Pumpseebidosaator on universaalne valik vannituppa või kööki. Oluline on, et meie kaupluses pakutavatest dosaatoritest leiate lisaks traditsioonilistele ka selliseid mudeleid, mille puhul on pumba mehhanism peidetud korpusesse. See on esteetiliselt meeldiv ja praktiline lahendus. Kui olete mures keskkonna pärast, siis valige seebi vahutava pumba dosaator, mis võimaldab kasutada kuni 75% vähem vedelikku.

Kaasaegne ja hügieeniline lahendus

Puutevabad seebidosaatorid on ülimalt moodne ja äärmiselt hügieeniline lahendus, mis võimaldab väljastada seepi, šampooni või dušigeeli ilma dosaatorit puudutamata. Sisseehitatud liikumisandur (fotokell) tagab, et osa kosmeetikast väljastatakse täpselt kohe, kui käsi sellele toetub. Puutevaba disain tähendab suuremat hügieenilisust ja vedeliku automaatne doseerimine on mugav kasutada.

Suur või väike?

Standardne dosaatori maht on 250-300 ml

Seebidosaatori standardmaht on 250 või 300 ml - see on piisav, kui dosaatorit kasutab väike pere. Kui aga teie pere on suurem, teil on sageli külalisi või otsite elegantset seebidosaatorit kontorisse, siis on parem valida midagi, mille maht on 300 ml ja rohkem. Suur mahuti sobib paremini ka dušigeeli, šampooni või nõudepesuvahendi jaoks. Lisaks mahutavusele tasub kontrollida ka seda, et dosaatoril oleks libisemisvastane alus, hästi vormitud nokk, läbipaistvad osad vedeliku taseme kontrollimiseks ja lai ava, et oleks lihtne täita.