Informatsioon

Ettevõttest

Kes me oleme?

Oleme spetsialiseerunud kõige kaasaegsemate koduaksessuaaride müügile ning teame täpselt, kuidas Sinu elu ilusaks muuta. Kuidas me seda teeme? See on lihtne – meie filosoofia ja kõige olulisem eesmärk on pakkuda teenuseid, mille kvaliteet käib käsikäes meie toodete kvaliteediga. Seetõttu pakume ainult parimat teenust, et kliendid oleksid rahul nii toodetega kui ka sellega, kuidas me tellimusi täidame. See poleks võimalik ilma meie kire ja armastuseta selle vastu, mida me teeme. Meie eesmärgiks on oma klientide elud kaunimaks muuta, tuues nende interjööri huvitavaid, põnevaid, intrigeerivaid ja mõnikord isegi naljakaid esemeid, et luua erilisi emotsioone ja tunnet, et elu on ilus.

Mida me oma klientidele pakume?

Oleme oma e-poodi koondanud hiiglasliku valiku parimaid sisustustooteid. Siit leiad nii kaunistusi kui ka mööblit, valgusteid, köögi- ja vannitoatarvikuid. Oleme ametlikuks ja peamiseks edasimüüjaks mitmetele maailmakuulsatele kaubamärkidele nagu Alessi, Eva Solo, Menu, Iittala, KitchenAid, Normann Copenhagen, Joseph Joseph, Koziol, Chroma, Stackers, Smeg. Meid on usaldanud üle 200 tootja ja see arv kasvab pidevalt!

Mitte ainult tooted...

Põhimõte, millest oleme algusest peale juhindunud: me ei paku mitte ainult kõrgeima kvaliteediga sisustustooteid, kuid ka sama kõrgel tasemel klienditeenindust. Oma pika tegevusaja jooksul oleme üles ehitanud meeskonna, kes töötab meie väljakujunenud standardite järgi. Usume, et ausa teeninduse, hoolsuse ja sõbralikkusega võidame oma klientide südamed :-) Me ei ole eksimatud, kuid suudame alati tunnistada, kui oleme eksinud. Veelgi enam, meile meeldivad tooted, millega töötame – need pakuvad meile sama palju rõõmu kui Sulle!

Kutsume Sind sageli FormAdore e-poodi külastama. Lisame oma valikusse pidevalt uusi tooteid, mis toovad rõõmu ja inspireerivad, sobivad suurepäraselt kingituseks, kuid ennekõike muudavad Sinu elu kaunimaks!

Kontaktandmed leiad siit → kontakt.

FormAdore e-poodi haldab ettevõte FORMADE.