Kas seintel on kõrvad? Võib-olla. Aga eelkõige on müüridel hääl! Laske neil rääkida kaunite seinakaunistuste abil. Plakatid ka need on lahedad, kuid kui soovite suurejoonelist efekti, on originaalsed seinakaunistused õige lahendus. Sellised seinadekoratsioonid annavad viimase lihvi kogu kodule ja panevad ahhetama ka kõik külalised.

Meie valikust leiad erinevaid seinakaunistusi. Koos dekoratiivsed tähed väljendage, mis teil meeles on. Kui otsite peenemat kaunistust, siis valige see seinakleebised Teisest küljest 3D seinakaunistused annavad tugeva kujundusefekti, kuid vajavad ka rohkem ruumi kui teised seinakaunistused. Eriti populaarsed on meie maailma kaardid, mis kleebitakse lihtsalt vabale seinatükile (nende jaoks ei ole vaja raame ega konksu).

133 toodet

Kuidas muuta oma kodu välimust vähese aja ja vaevaga? Stiilsete ja loominguliste seinakaunistuste abil, mis toovad interjöörile energiat, stiili ja värskust. Nende lai valik, originaalsus ja ainulaadsus üllatab kindlasti kõiki.

Seinakaunistused - kiire viis sisekujunduse muutmiseks

Paigutades lihtsalt ühe meie seinakaunistustest oma seinale, saate elavdada oma interjööri, luua ainulaadse atmosfääri ja lisada iseloomu, mis peegeldab suures osas teie maitset ja meeldimist. Seinakaunistused sobivad hästi igasse interjööri. Seepärast leiate seinakaunistusi nii elutuppa, kööki ja saali kui ka silmatorkavaid ja silmatorkavaid seinakaunistusi lastele. Mitmest seinakaunistusest koosnev kompositsioon on lihtne viis, kuidas muuta oma interjöör isikupäraseks ja lisada dünaamikat isegi kõige lihtsamatele kujundustele.

Geniaalsed seinakaunistused - kleebised

Kleebiste kujulised seinakaunistused on kiire ja lihtne viis, kuidas elavdada ja varieerida mis tahes interjööri kodus.Seinakleebised on suurepärane valik, olenemata sellest, kas otsite ajutist või püsivat kaunistust. Korralikult paigaldatud kleebis on väga vastupidav, kuid seda saab vajaduse korral kergesti eemaldada. Leiad nii pilvede, liblikate või tähtede kujulisi kleebiseid lastele kui ka 3D seinakleebiseid, mis kaunistavad sinu interjööri huvitavalt. Tõhusalt väljaulatuvad seinakaunistused võimaldavad luua realistliku ja dünaamilise kompositsiooni, andes originaalse disaini efekti. Need on suurepärased kaunistused koridorile, elutuppa ja muudesse kodutubadesse. Need näevad suurepäraselt välja diivani, laua või voodi kohale asetatuna. Seinakleebis on omanäoline ja huvitav kaunistus, mille abil saate kujundada maitsva ja stiilse ruumi .