Lapsepõlvepildid, fotod tähtsatest sündmustest ja reisidest on meie isiklik kroonika meie suurimatest võitudest ja mõnikord ka meie suurimatest moeprobleemidest. Kuid pidage meeles, et kõik tuleb tagasi, võib-olla piinlikud fotod minevikust võivad täna tõestada teie suundumuste tunnetamist? Nii et ärge kõhkle, vaid laske oma fotod arendada! Kas 10x15, 13x18 või 15x21 cm - pole vahet, meie juures leiate kindlasti iga formaadi jaoks sobiva fotoalbumi. Uskuge meid: pole mingit võimalust, et te kõik oma arvutisse salvestatud fotod läbi vaatate, kuid on suur tõenäosus, et te vaatate oma albumi või mälestusraamatu veel mitu korda läbi. Saate valida kleebitud fotoalbumi, traditsioonilise taskutega albumi või isegi fotokarbi. Kindlasti leiad midagi sobivat!

60 toodet

Fotoalbumid ja -karbid

Meie poest leiate eri tüüpi fotoalbumeid: traditsioonilised taskutega fotoalbumid, mustad retrostiilis fotoalbumid, kuhu fotod on kinnitatud spetsiaalsete nurgakleebistega, samuti võluva paelaga seotud kokkupandavad fotoalbumid.

Ekspertide nõuanded

Huvitav alternatiiv albumitele on dekoratiivsed fotokarbid, mis sobivad hästi ka fotode säilitamiseks.

Soovitame teile Saksa kaubamärgi Semikolon albumeid ja fotokaste, mis on tuntud oma lihtsa disaini ja rikkaliku värvipaleti poolest. Spetsiaalselt väljatöötatud värvisüsteem võimaldab kollektsiooni pidevalt täiendada uute toodetega: märkmikud, kaustad, köited. Selle tulemusena moodustavad ettevõtte tooted harmoonilised komplektid, mida te hindate täielikult, kui esitlete neid riiulil või vitriinis.

Meie poes pakutavate fotoalbumite hulgas on nii suured, käsitsi õmmeldud albumid, mille kaaned on kaetud õrna mustriga ja pastelsetes värvides, kui ka väiksemad mudelid, fotoalbumid fotode jaoks suurusega 10 x 15 cm ja karbid, mis on varustatud paelaga kaanega ja aknaga teie lemmikfoto jaoks. Siin esitatud toodete eeliseks on see, et need on saadaval mitmesugustes värvides ja suurustes, mis võimaldab teil luua ühtse kujundusega privaatse fotoarhiivi.

Kasulikud tarvikud on nurgakleebised, mis võimaldavad fotosid kinnitada traditsioonilistes kleebitud fotoalbumites. Need on saadaval mustas, kuldses ja kreemjas värvitoonis, nii et neid saab sobitada mis tahes olemasoleva albumiga. Meie albumites on ka lisataskuid filmide, foto-CDde või väikeste mälestuste hoidmiseks.

Ekspertide nõuanded

Valides albumit, pöörake tähelepanu konstruktsiooni kvaliteedile - see on ju mõeldud kestma aastaid!