Toidukarbid ja säilitusnõud

330 toodet

Kohandatud köögikonteiner on köögi tõhusaks korraldamiseks hädavajalik abimees. Lekkimiskindel ja ruumikas, kuid samas kompaktne ja lihtsalt ilus - need on tingimused, millele iga toidupakend peaks vastama. Toidukonteinerit valides on kõige parem valida materjal, millest see on valmistatud. Plastist konteinerid hindavad need, kelle jaoks funktsionaalsus on esmatähtis. Omakorda klaasist köögikonteinerid Traditsioonilised, sageli purgikujulised anumad valivad köögi traditsionalistid. Disainiarmastajatele on disain oluline - selle konkursi võitis keraamilised mahutid. Ja kes valib metallkonteinerid? Kindlasti need, kelle jaoks on kõige olulisem vastupidavus ja vastupidavus.

Neile, kellel on spetsiifilised nõuded köögi korraldamisele, meeldib kindlasti miniatuurne ... mahutid vürtside jaoks. Samuti tasub meeles pidada õhukindlate konteinerite osa, kust leiate äärmiselt kasulikud vaakumkonteinerid pumba abil. Leidke oma lemmik toidukarp FormAdore laiast tootevalikust!

Vaata põhjalikku kirjeldust

Näita:
1 Koos 6
Valitud filtrid:
Tree Säilituskonteiner 20 cm klaas

32,60 €

Tree Säilituskonteiner 20 cm klaas

Muurla
UusWinter Glow Küpsiseanum 23 cm

64,70 €

Winter Glow Küpsiseanum 23 cm

Villeroy & Boch
UusPandora Purk M

50,10 €

Pandora Purk M

Nude
 • Uus
  Pandora Purk M

  50,10 €

  Pandora Purk M

  Nude
Legio Nova Soolakonteiner

50,90 €

Legio Nova Soolakonteiner

Eva Solo(2)
Muurla Köögi konteiner Muumid Moominhouse klaas

56,00 €

Muurla Köögi konteiner Muumid Moominhouse klaas

Muurla
Mastrad Sibula säilituskott

19,90 €

Mastrad Sibula säilituskott

Mastrad(3)
Nordic Säilituspurk 3 l mets

35,70 €

Nordic Säilituspurk 3 l mets

Muurla(3)
Pixie Köögi konteiner 200 ml roheline lusikaga

12,40 €

Pixie Köögi konteiner 200 ml roheline lusikaga

Bloomingville(1)
Cortica Teekarp

43,20 €

Cortica Teekarp

Viva Scandinavia
  Cortica Teekarp

  43,20 €

  Cortica Teekarp

  Viva Scandinavia
Arabia Finland Köögi konteiner Muumid True

48,50 €

Arabia Finland Köögi konteiner Muumid True

Arabia Finland(2)
Dear Charlie Banaanihoidja

105,20 €

Dear Charlie Banaanihoidja

Alessi
Näita:

Iga köögi jaoks hädavajalik

Toiduainete konteinerid on parim viis oma köögi korrastamiseks, lisaks aitavad need säilitada nõuetekohast hügieeni ja puhtust. Nende roll on hindamatu, eriti siis, kui puudub toidupesa. Köögikonteinerite kasutamine on mitmekülgne. Sõltuvalt meie vajadustest saame neid kasutada toidu hoidmiseks sahtlis ja töölaual, samuti külmikus; need on kasulikud külmutamiseks ja marineerimiseks ning mõnes neist saame toitu mikrolaineahjus uuesti soojendada. Lisaks sellele on tänu originaalsele disainile ja värvivalikule lihtne valida oma unistuste köögikonteiner.

Milline köögikonteiner valida?

Enamasti dikteerib mahuti valiku materjalinõue. Kõige populaarsemad on ikka veel plastkonteinerid - plastkarbid on kerged ja neid on lihtne puhtana hoida. Tootjad pööravad üha enam tähelepanu ohutusele, mistõttu enamik plastist köögimahuteid ei sisalda kahjulikku BPA-d.

Sama levinud valik on surematu klaasist köögimahutid mis on kõige sagedamini purgid ja purgid. Klaasist toidupakendid ei puutu kokku neis hoitava toiduga ja isoleerivad seda ideaalselt välistingimuste eest.

Sest metallist köögikonteiner valida need, kelle jaoks on vastupidavus ja vastupidavus prioriteedid. Toiduained on neis täiesti ohutud ja suletud.

Seevastu keraamilised köögikonteinerid on seda tüüpi konteinerid, mille paneksite pigem sahtlisse. Tänu vormide ja värvide mitmekesisusele kaunistavad portselan- ja keraamilised anumad sageli köögi tööpinda või lauda.

Köögikonteinerite kasulikud funktsioonid

Mõõteklaasiga köögikonteinerid on väga praktilised - eriti selliste toodete nagu jahu, suhkru või kakao säilitamisel. Tänu kaasasolevale mõõtekausile saame küpsetamisel või mis tahes roa valmistamisel hõlpsasti vajaliku koguse koostisosa välja mõõta. Aknaga köögikonteiner näitab hoiustatud toote praegust kogust - lahendus, mis sobib hästi lahtiste, sageli kasutatavate toodete hoiustamiseks.

Eraldi kategooria on õhukindel vaakumkonteinerid on suurepärane viis toidu pikaajaliseks säilitamiseks. Kasutades spetsiaalset pumpa, loovad nad soodsad tingimused isegi kõige õrnematele toiduainetele. Teist tüüpi õhukindlad konteinerid on spetsiaalse sulguriga karbid, mille nutikas mehhanism on sageli tootja poolt patenteeritud.

Eriotstarbelised köögikonteinerid

Seda tüüpi konteiner sobib ideaalselt nende inimeste köökidesse, kes armastavad eeskujulikku korraldust ja täpset organiseerimist. Sellises köögis on igale tootele, nii suurele kui ka väikesele, oma kindel koht.

Kõige strateegilisemates kohtades on vürtsikonteinerid mis oma otstarbe tõttu peaksid alati olema koka käeulatuses. Vürtside säilitamine nõuab õhukindlaid tingimusi, et need ei kaotaks liiga kiiresti oma aroomi. Vürtsikonteinerid on sageli saadaval mugavate kasutusvalmis komplektidena.

Maitseainete mahutid, tavaliselt koogivormide kujul, peaksid leiduma gurmee kodus. Enamasti on neil dekoratiivne kujundus, mis on mõeldud kasti esitlemiseks silmapaistvas kohas, näiteks köögilauas. Seal on juurdepääs küpsistele või maiustustele praktiliselt piiramatu!

Ka kohvi- ja teekonteinerid, mida valmistatakse mitu korda päevas, peaksid olema dekoratiivsed. Seetõttu on tee (lehtede või kotitud tee) puhul värviline kast ja kohvi jaoks on suurepärane varjupaik konteiner valmistatud roostevabast terasest. Neile, kes hindavad korda ja minimalismi, sobib suurepäraselt sarnases stiilis kohvi- ja teekonteinerite komplekt.

Ja kus on parim koht leiva säilitamiseks? Lahendus on traditsiooniline leivakastid traditsioonilised pagaritooted, mis takistavad leiva ja sämpli liiga kiiret kuivamist.

Nad hoiavad ja kaunistavad

Lisaks kasulikule aspektile tuleb meeles pidada, et köögikonteinerid võivad olla oluline dekoratiivne väärtus, mis lisab mitmekesisust iga köögi sisekujundusse. Toidupakendite valmistamiseks kasutatavate disainide, värvide ja materjalide lai valik tähendab, et igaüks leiab endale ja oma köögiseadmetele midagi sobivat.

See veebisait kasutab teenuste osutamiseks küpsiseid vastavalt küpsiste kasutamise eeskirjadele