Kohandatud köögikonteiner on köögi tõhusaks korraldamiseks hädavajalik abimees. Lekkimiskindel ja ruumikas, kuid samas kompaktne ja lihtsalt ilus - need on tingimused, millele iga toidupakend peaks vastama. Toidukonteinerit valides on kõige parem valida materjal, millest see on valmistatud. Plastist konteinerid hindavad need, kelle jaoks funktsionaalsus on esmatähtis. Omakorda klaasist köögikonteinerid Traditsioonilised, sageli purgikujulised anumad valivad köögi traditsionalistid. Disainiarmastajatele on disain oluline - selle konkursi võitis keraamilised mahutid. Ja kes valib metallkonteinerid? Kindlasti need, kelle jaoks on kõige olulisem vastupidavus ja vastupidavus.

Neile, kellel on spetsiifilised nõuded köögi korraldamisele, meeldib kindlasti miniatuurne ... mahutid vürtside jaoks. Samuti tasub meeles pidada õhukindlate konteinerite osa, kust leiate äärmiselt kasulikud vaakumkonteinerid pumba abil. Leidke oma lemmik toidukarp FormAdore laiast tootevalikust!

316 toodet

trendid, uudised ja näpunäited ...

Iga köögi jaoks hädavajalik

Toiduainete konteinerid on parim viis oma köögi korrastamiseks, lisaks aitavad need säilitada nõuetekohast hügieeni ja puhtust. Nende roll on hindamatu, eriti siis, kui puudub toidupesa. Köögikonteinerite kasutamine on mitmekülgne. Sõltuvalt meie vajadustest saame neid kasutada toidu hoidmiseks sahtlis ja töölaual, samuti külmikus; need on kasulikud külmutamiseks ja marineerimiseks ning mõnes neist saame toitu mikrolaineahjus uuesti soojendada. Lisaks sellele on tänu originaalsele disainile ja värvivalikule lihtne valida oma unistuste köögikonteiner.

Milline köögikonteiner valida?

Enamasti dikteerib mahuti valiku materjalinõue. Kõige populaarsemad on ikka veel plastkonteinerid - plastkarbid on kerged ja neid on lihtne puhtana hoida. Tootjad pööravad üha enam tähelepanu ohutusele, mistõttu enamik plastist köögimahuteid ei sisalda kahjulikku BPA-d.

Sama levinud valik on surematu klaasist köögimahutid mis on kõige sagedamini purgid ja purgid. Klaasist toidupakendid ei puutu kokku neis hoitava toiduga ja isoleerivad seda ideaalselt välistingimuste eest.

Sest metallist köögikonteiner valida need, kelle jaoks on vastupidavus ja vastupidavus prioriteedid. Toiduained on neis täiesti ohutud ja suletud.

Seevastu keraamilised köögikonteinerid on seda tüüpi konteinerid, mille paneksite pigem sahtlisse. Tänu vormide ja värvide mitmekesisusele kaunistavad portselan- ja keraamilised anumad sageli köögi tööpinda või lauda.

Köögikonteinerite kasulikud funktsioonid

Mõõteklaasiga köögikonteinerid on väga praktilised - eriti selliste toodete nagu jahu, suhkru või kakao säilitamisel. Tänu kaasasolevale mõõtekausile saame küpsetamisel või mis tahes roa valmistamisel hõlpsasti vajaliku koguse koostisosa välja mõõta. Aknaga köögikonteiner näitab hoiustatud toote praegust kogust - lahendus, mis sobib hästi lahtiste, sageli kasutatavate toodete hoiustamiseks.

Eraldi kategooria on õhukindel vaakumkonteinerid on suurepärane viis toidu pikaajaliseks säilitamiseks. Kasutades spetsiaalset pumpa, loovad nad soodsad tingimused isegi kõige õrnematele toiduainetele. Teist tüüpi õhukindlad konteinerid on spetsiaalse sulguriga karbid, mille nutikas mehhanism on sageli tootja poolt patenteeritud.