Informatsioon

Tagastused ja kaebused

FormAdore pakutavad tooted on hoolikalt valitud, 100% originaaltooted. Loodame, et ostetud tooted teenivad meie kliente pikki aastaid. Kui tellitud toode ei vasta aga Sinu ootustele, siis garanteerime võimaluse toote mugavaks tagastamiseks 30 päeva jooksul alates ostukuupäevast.

 

Tagastamiseks võta palun 30 päeva jooksul alates toote kättesaamise kuupäevast ühendust meie klienditeenindusega. Sealt saad tagastusjuhised ja aadressi, kuhu tagastus saata.

 

Et raha tagastataks, tuleb kaup tagastada uues ja kasutamata seisukorras, originaalkarbis ning koos kogu dokumentatsiooni, osade ja tarvikutega. Uus ja kasutamata tähendab, et tootel ei ole kriimustusi, kahjustusi ega plekke; tootel, selle siltidel ega pakendil ei ole kasutus- ega kulumisjälgi; toodet ei tohi olla ühelgi viisil muudetud. Me ei saa võtta vastu tagastatud tooteid, millel on mistahes jälgi selle kasutamisest.

 

Raha tagastame kohe pärast tagastatud toodete kontrollimist ja vastuvõtmist. Krediitkaardiga tasutud tellimuste puhul kantakse tagastatud summa kliendile üle 10 päeva jooksul. Töötlemisaeg võib erineda sõltuvalt krediitkaardi operaatorist. PayPali või pangaülekandega tasutud tellimuste raha tagastatakse kontole, millelt tellimus tasuti.

 

Klient tagastab toote ise, kattes toote tagastuskulud.

 

Kaebuse esitamiseks võtke palun ühendust meie klienditeenindusega: info@formadore.ee

 

Tarbijal on õigus defektsest tootest teada anda 24. kuu jooksul eeldusel, et toode oli defektne hetkel, kui tarbija kauba kätte sai.