WC-paberihoidjad

144 toodet

Kas tualettpaberi hoidjad ja riiulid võivad muutuda sisekujunduseks? Kindlasti! Eriti kui mõned neist on humoorikad või kui need on loodud tuntud disainerite poolt. Seinale paigaldatud või vabalt seisvad, keerukate, ebatavaliste vormidega või vastupidi, lihtsad ja elegantsed. WC-paberi hoidjad ja hoidikud on detailid, mis koos teiste aksessuaaridega määravad vannitoa iseloomu. Oluline on neid hoolikalt valida, et ruumi üldine kujundus oleks ühtne ja läbimõeldud. WC-paberi hoidiku või tualettpaberi hoidiku valimisel pöörake tähelepanu selle stiilile, kujule, töötlemisele ja funktsionaalsusele. Meie poest leiate nii suuremate kollektsioonide osaks olevaid käepideme ettepanekuid kui ka originaalseid üksikmudeleid. Kõik need on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest ja on moodsa disainiga, ning tänu mitmesugustele vormidele ja mustritele saate valida midagi, mis sobib igasse interjööri. WC paberihoidja või teisisõnu tualettpaberihoidja on lahutamatu osa tualettruumist, mõelge, mida peate toote osas oluliseks ja leidke meilt oma lemmiktoode! Vaata põhjalikku kirjeldust

Näita:
1 Koos 3
Valitud filtrid:
Brick Tualettpaberi hoidja kroomitud

294,50 €

Brick Tualettpaberi hoidja kroomitud

Decor Walther
Bin WC-paberihoidja kroomitud

240,70 €

Bin WC-paberihoidja kroomitud

Decor Walther
Brick Tualettpaberi hoidik kroomitud

174,30 €

Brick Tualettpaberi hoidik kroomitud

Decor Walther
UusDecor Walther WC-paberi hoidja poleeritud teras

82,80 €

Decor Walther WC-paberi hoidja poleeritud teras

Decor Walther
UusDecor Walther WC-paberihoidja 55 cm kroomitud

240,70 €

Decor Walther WC-paberihoidja 55 cm kroomitud

Decor Walther
Cap Tualettpaberi hoidja kroomitud

337,30 €

Cap Tualettpaberi hoidja kroomitud

Decor Walther
UusDecor Walther Tualettpaberi hoidja kroomitud

156,80 €

Decor Walther Tualettpaberi hoidja kroomitud

Decor Walther
Linea Tualettpaberi alus ja hari poleeritud

214,40 €

Linea Tualettpaberi alus ja hari poleeritud

Zack(3)
Paper Natural WC-paberihoidja korviga

56,30 €

Paper Natural WC-paberihoidja korviga

House Doctor(6)
Linea Tualettpaberi hoidik poleeritud

86,40 €

Linea Tualettpaberi hoidik poleeritud

Zack
Linea WC-paberihoidja matt WC-harjaga

189,80 €

Linea WC-paberihoidja matt WC-harjaga

Zack(2)
Easystore WC-hari ja tualettpaberi hoidik

99,40 €

Easystore WC-hari ja tualettpaberi hoidik

Joseph Joseph(2)
Näita:

Vabalt seisvad hoidikud

Suurepärane, kui hindate vabadust oma paberihoidikut ühest kohast teise liigutada ja kui teie vannitoas ei puudu ruumi aksessuaaride jaoks. Vabalt seisvad hoidikud on mugav ja esteetiline viis tualettpaberi hoidmiseks - need mahutavad tavaliselt rohkem kui ühe paberirulli, neid on lihtne puhastada ja neid ei ole vaja kokku panna. Nende kuju valimine on teie otsustada - geomeetrilised, ristkülikukujulised tükid roostevabast terasest sobivad hästi moodsatesse ja tööstuslikesse vannitubadesse, samas kui plastist riiulid sobivad hästi sinna, kus valitseb klassikaline stiil. Vabalt seisvaid tualettpaberi hoidjaid saab kombineerida tualettharja hoidjaga, mis on tõeliselt praktiline ja silmatorkav lisa.

Seinale paigaldatavad hoidikud

Need on lihtsad ja funktsionaalsed, need kinnitatakse seinale tüüblite või paigaldusliimiga. Nende peamine eelis on see, et nad säästavad ruumi, samuti hoidja sobiv profiil, mis takistab paberirulli kukkumist põrandale. Need, mis on valmistatud poleeritud terasest, on väga elegantsed ja kaunistavad iga traditsiooniliselt sisustatud vannituba. Saate valida ühe ja kahe hoidiku vahel, mis mahutavad kahte paberirulli. Neile, kes eelistavad julgemaid lahendusi, meeldivad ilmselt kassipeaga käepidemed või "space" disainid, mida samuti meie poest leida võib.

Keerukad vormid

Mida valida: kas moodsaid, minimalistlikke vorme, nagu kolmnurkne käepide, või orgaanilisi, voolujoonelisi lehekujusid, mis domineerivad Sense'i vannitoatarvikute kollektsioonis? Mis iganes vastus ka poleks, võite loota tippkvaliteediga toodetele, mis on valmistatud metallist, puidust või 100% taastuvast taimepõhisest plastist. Oluline on see, et isegi kõige ebatavalisema kujuga esemed, mida meie poest leiate, ei mõjuta nende funktsionaalsust - seega kui valite lehvikukujulise tualettpaberi hoidja, võite olla kindel, et dekoratiivne leht on eemaldatav element, mis mitte ainult ei takista paberirulli mahakukkumist hoidjalt, vaid ka varjab selle diskreetselt kasutaja pilgu eest.

Ajatu lihtsus

Universaalsed, lihtsad, geomeetrilise või silindrilise kujuga, vabalt seisvad või seinale paigaldatavad WC-paberihoidjad ja -hoidikud sobivad suurepäraselt nii moodsasse kui ka traditsioonilisse interjööri. Need on valmistatud kvaliteetsest metallist ning on vastupidavad ja praktilised. Läikiv või matt, need sobivad erinevate kasutajate maitsele. Tänu suurepärasele disainile tunduvad isegi terasest statiivid ja käepidemed kerged ja elegantsed ning nende täpne viimistlus teeb nende kasutamise meeldivaks.

See veebisait kasutab teenuste osutamiseks küpsiseid vastavalt küpsiste kasutamise eeskirjadele