Kas tualettpaberi hoidjad ja riiulid võivad muutuda sisekujunduseks? Kindlasti! Eriti kui mõned neist on humoorikad või kui need on loodud tuntud disainerite poolt. Seinale paigaldatud või vabalt seisvad, keerukate, ebatavaliste vormidega või vastupidi, lihtsad ja elegantsed. WC-paberi hoidjad ja hoidikud on detailid, mis koos teiste aksessuaaridega määravad vannitoa iseloomu. Oluline on neid hoolikalt valida, et ruumi üldine kujundus oleks ühtne ja läbimõeldud. WC-paberi hoidiku või tualettpaberi hoidiku valimisel pöörake tähelepanu selle stiilile, kujule, töötlemisele ja funktsionaalsusele. Meie poest leiate nii suuremate kollektsioonide osaks olevaid käepideme ettepanekuid kui ka originaalseid üksikmudeleid. Kõik need on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest ja on moodsa disainiga, ning tänu mitmesugustele vormidele ja mustritele saate valida midagi, mis sobib igasse interjööri. WC paberihoidja või teisisõnu tualettpaberihoidja on lahutamatu osa tualettruumist, mõelge, mida peate toote osas oluliseks ja leidke meilt oma lemmiktoode!

153 toodet

Vabalt seisvad hoidikud

Suurepärane, kui hindate vabadust oma paberihoidikut ühest kohast teise liigutada ja kui teie vannitoas ei puudu ruumi aksessuaaride jaoks. Vabalt seisvad hoidikud on mugav ja esteetiline viis tualettpaberi hoidmiseks - need mahutavad tavaliselt rohkem kui ühe paberirulli, neid on lihtne puhastada ja neid ei ole vaja kokku panna. Nende kuju valimine on teie otsustada - geomeetrilised, ristkülikukujulised tükid roostevabast terasest sobivad hästi moodsatesse ja tööstuslikesse vannitubadesse, samas kui plastist riiulid sobivad hästi sinna, kus valitseb klassikaline stiil. Vabalt seisvaid tualettpaberi hoidjaid saab kombineerida tualettharja hoidjaga, mis on tõeliselt praktiline ja silmatorkav lisa.

Seinale paigaldatavad hoidikud

Need on lihtsad ja funktsionaalsed, need kinnitatakse seinale tüüblite või paigaldusliimiga. Nende peamine eelis on see, et nad säästavad ruumi, samuti hoidja sobiv profiil, mis takistab paberirulli kukkumist põrandale. Need, mis on valmistatud poleeritud terasest, on väga elegantsed ja kaunistavad iga traditsiooniliselt sisustatud vannituba. Saate valida ühe ja kahe hoidiku vahel, mis mahutavad kahte paberirulli. Neile, kes eelistavad julgemaid lahendusi, meeldivad ilmselt kassipeaga käepidemed või "space" disainid, mida samuti meie poest leida võib.

Keerukad vormid

Mida valida: kas moodsaid, minimalistlikke vorme, nagu kolmnurkne käepide, või orgaanilisi, voolujoonelisi lehekujusid, mis domineerivad Sense'i vannitoatarvikute kollektsioonis? Mis iganes vastus ka poleks, võite loota tippkvaliteediga toodetele, mis on valmistatud metallist, puidust või 100% taastuvast taimepõhisest plastist. Oluline on see, et isegi kõige ebatavalisema kujuga esemed, mida meie poest leiate, ei mõjuta nende funktsionaalsust - seega kui valite lehvikukujulise tualettpaberi hoidja, võite olla kindel, et dekoratiivne leht on eemaldatav element, mis mitte ainult ei takista paberirulli mahakukkumist hoidjalt, vaid ka varjab selle diskreetselt kasutaja pilgu eest.