Krõbedad ja kerged lehtköögiviljad sobivad ideaalselt traditsiooniliste roogade juurde ja on oluline alus lihata roogade jaoks. Kuidas tagada, et "rohelised" toidud teie laual näeksid välja isuäratavad ja maitseksid suurepäraselt? Varustage oma köök korraliku salatiküpsetaja. Nimi on veidi eksitav, sest kuivatada saab mitte ainult salatilehti, vaid ka rukolat, lambasalatit, spinatit, peterselli ja isegi maitsetaimi.

Salatikuivati võib tunduda märkamatu köögitarvikuna, kuid see võib tõesti elu lihtsamaks muuta. Enam ei ole märjad salatid kaussides, mille põhja koguneb vesi. Sekunditega saate mis tahes tüüpi lehtedest niiskuse välja keerata ning muuta need kergeks, krõbedaks ja isuäratavaks. Ja muidugi puhtad ja tervisele ohutud :)

"Rohelised" salatisse, võileibadesse, pestosse või ehk smuutisse? Kas ka teie, nagu meie, ei suuda sellele üheski neist vormidest vastu seista? Kui see nii on, siis ei tohi teie köögist puududa mõni vidin, nagu näiteks salatikuivati. Oleme FormAdore'isse kogunud turu parimad mudelid - vaadake seda ja valige oma vajadustele kõige paremini vastav toode.

Salatikuivati - mugav lisatarvik teie kööki

Nagu te teate, tuleb "rohelisi" enne tarbimist põhjalikult pesta ja seejärel kuivatada. Märjad lehed mitte ainult ei näe isuäratavad välja ja põhjustavad vee kogunemist tassi põhja, kus neid serveeritakse, vaid nad kaotavad ka oma krõbeduse ja kerguse. Paljude inimeste jaoks on probleemiks see, et kuivatamine nõuab lisaaega, millest toidu valmistamisel sageli lihtsalt ei piisa. Seepärast tuleb FormAdore oma salatikuivatitega appi kõigile salati, rukola, peterselli ja paljude teiste emakeele tervislike pakkumiste armastajatele! Tänu oma tegevusele eemaldavad nad väga kiiresti niiskuse lehtedest, mis hetk hiljem on mitte ainult puhtad, vaid ka serveerimiseks valmis! Nad säilitavad oma värske ja loomuliku välimuse, nii et neid saab edukalt esitleda salatites, mida serveeritakse läbipaistvates kaussides, või valmistada purgis, et neid kaasa võtta. Seadmetes olevad spetsiaalsed augud võimaldavad salati keerutamise ajal kogunenud vett hõlpsasti ära visata - seega ei pea te muretsema kõrvaldamismeetodi pärast.

Otsite inspiratsiooni maitsvate ja toitvate salatite jaoks, kasutades hooajalisi puu- ja köögivilju? Vaadake ladu Maitsvad salatid suveks - 5 tervislikku retsepti et näha meie ettepanekuid. Või olete huvitatud salatitest, mida võtta kaasa tööle või väljasõidule? Kui jah, siis vaadake ajakirja Kevadine salat purgis - 5 retsepti - leiad kindlasti midagi, mis sulle meeldib.

Mida peaksin salatikuivatuse valimisel arvesse võtma?

Salatikuivati valimisel pöörake tähelepanu kausi materjalile. Võite valida plastikust toote, kuid võite leida ka terasest valmistatud kausid. Kui soovite suurt toodet, valige suurema mahutavuse ja läbimõõduga mudel. Koduseks kasutamiseks, eriti väikeses köögis, peaks teile piisama 3-liitrise mahutavusega ja umbes 25 cm läbimõõduga kausist. FormAdore'ist leiate salatikausse, mis on varustatud esteetilise disainiga korvidega, nii et saate neid lisaks kasutada näiteks sõelana, et pesta köögivilju ja puuvilju jooksva vee all. Teisest küljest toimivad efektse välimusega spinnerite kausid salatikaussidena, mis kaunistavad söögilaua lõuna- või õhtusöögi ajal.