Kausid, salatikaussi ja kausid on tooted, millest ükski kodu ei tohiks ilma jääda. Külalistele tuleb serveerida salatit, keedetud köögivilju, suupisteid, müslit jogurtiga, vaniljesuppi või maasikaid millegi sees :) FormAdore'is pakutavad kausid ja kausid on erineva suuruse ja läbimõõduga: alates pisikestest dipikauslitest kuni eri suurusega supikauslite ja suurte salatikausliteni. Need on valmistatud erinevatest materjalidest. Need on valmistatud valgest ja kaunistatud portselanist, värvilisest plastikust, kiviplaadist või puidust. Valikus on ka klaasist kausid. Mõned kausid on osa laiematest nõudekollektsioonidest, samas kui teised on unikaalsete vormide, tekstuuride või graafikaga individuaalsed disainilahendused. Mõned kausid on ideaalsed igapäevaseks kasutamiseks, teised sobivad ideaalselt elegantseteks pidudeks ja pereõhtusöökideks, teised aga suurepäraselt aiapeoks või sõpradega grillimiseks. Kutsume teid laua äärde, kus kauss on peaosas!

864 toodet

Kaunilt ja esteetiliselt serveeritud toidud tõmbavad pilku ja innustavad inimesi sööma. Seepärast tasub end varustada kausside, kausside ja salatikaussi, milles isegi kõige lihtsamad toidud näevad maitsvad ja peenemad välja.


Salatikausid - elegantsed ja esteetilised
Caesar, kreeka, kena, güros - kes meist ei armastaks maitsvaid, tervislikke ja värvilisi salateid? Selleks, et salatid oleksid mitte ainult maitselt, vaid ka välimuselt nauditavad, tasub neid serveerida ilusates nõudes, näiteks salatikaussi. FormAdore'i pakkumisest leiate klaasist salatikausse, mis sobivad suurepäraselt värsketel köögiviljadel ja puuviljadel põhinevate värviliste salatite või kihiliste salatite esitlemiseks, samuti keraamilisi salatikausse - ideaalsed lõunasalatite jaoks. Salatikausse on saadaval mitmesuguse mahutavuse, kujunduse ja värviga. Mõned on kaunistatud huvitavate motiividega, nt lille- või geomeetriliste motiividega. Nende laia valiku tõttu on igaühel lihtne leida oma lauanõudele sobiv mudel. Väärib märkimist, et mõnel kausil on spetsiaalsed lusikad, mis lihtsustavad salati taldrikutele panemist. Elegantsest kausist saab ainulaadne ja originaalne lauakaunistus, mis sobib suurepäraselt ka kausiks puuviljade või maiustuste jaoks.

Dip-kausid - väikesed ja praktilised
Dip on teatud tüüpi külm kaste, mida serveeritakse põhiroa või suupistete, nt leivapulkade, kreekerite, värskete köögiviljade või krõbeda leiva juurde. Kui te ei tea, kuidas serveerida dippe - FormAdore tuleb appi laia valikuga selleks otstarbeks mõeldud roogasid. Klaasist ja keraamilised kausid on ideaalne lahendus eespool nimetatud dipide, aga ka salsade, kastmete, sojakastme, oliiviõli, pesto või magusate lisandite (moos või mesi) serveerimiseks. Huvitavates kaussides serveeritavad dipid ja kastmed on suurepärane täiendus roogadele ja suupistetele ning samuti suurepärane kaunistus lauale. Leiad mitmevärvilisi ja ühevärvilisi, ruudukujulisi ja ümmargusi, väikseid ja veidi suuremaid, üksikult või komplektina saadaval, dipikausse, mis on valmistatud kõige kvaliteetsematest materjalidest. Need on asendamatud ja praktilised vahendid, mida saab kasutada igas kodus!

Stiilsed supikausid
Tomatisupp, puljong, kreemjasupp või jahutussupp maitsevad veelgi paremini, kui serveerid neid ilusates, tugevatest materjalidest valmistatud kaussides. Pakume keraamilisi, portselanist ja kivitehnikast kausse. Nende hulgas on nii klassikalisi, ühevärvilisi nõusid, mis sobivad hõlpsasti teie söögikomplekti, kui ka ebatavaliste, originaalsete vormidega mudeleid, mis on kujundatud moodsas stiilis. Muumiate, lillemotiividega või geomeetriliste mustritega kausid on vaid mõned ettepanekud. Laiast kujunduse, värvide ja kaunistuste valikust leiab igaüks oma maitsele ja vajadustele vastava kausi, mis sobib ideaalselt nii igapäevaseks kasutamiseks kui ka eriliste sündmuste puhul. Väärib märkimist, et supikausid on laia kasutusvaldkonnaga söögiriistad. Neid saab kasutada ka näiteks jäätise või suupistete serveerimiseks.

Suupistekaussid - ideaalsed peole
Sõprade kokkutulekuks ei ole vaja valmistada keerulisi roogasid, kuid kindlasti on kasulik, kui on olemas mõned suupisted, millega aega veeta. Seepärast on hea mõte varustada end suupistekaussiga, mis võimaldab teil oma külalistele mugavalt serveerida igasuguseid hõrgutisi. Väikesed kausid sobivad ideaalselt maiustuste, küpsiste, pähklite, krõpsude, kreekerite, pähklite, köögiviljade või muude suupistete jaoks. Nende kuju, kujunduse ja värvide paljusus on tõeliselt veetlev. Saate valida värvilisi nõusid, mis elavdavad teie lauda, või elegantseid, ühevärvilisi kausse - need sobivad ideaalselt eriliste ja ainulaadsete sündmuste jaoks. Kausid erinevad ka oma ehitusmaterjali poolest. Pakume klaasist, keraamilist, portselanist ja metallist nõusid. Neid saab osta üksikult või komplektina. Nende toodete mitmekesisus võimaldab teil luua oma silmatorkavaid kompositsioone.

Serveerimiskausid - elegantsed serveerimisvahendid
Toidu valmistamisel tasub hoolitseda ka selle ilusa serveerimise eest. Abiks on funktsionaalsed ja elegantsed serveerimiskausid. Neis serveeritavad toidud näevad erakordselt muljetavaldavad välja ja innustavad inimesi sööma. Tänu neile saate esteetiliselt serveerida pajaroogasid, pastat, salateid või muid peeneid roogasid. Pakume sügavaid kausse ja lamedaid kausse, mis meenutavad taldrikuid, kuid lamedatel nõudel on seevastu kõrge äär, tänu millele saab neile panna kastme- või poolvedelikke roogasid - ilma hirmuta, et roog kukub maha või voolab laudlinale. Meil on moodsaid ja traditsioonilisi, värvilisi ja ühevärvilisi - kindlasti leiate kausi, mis sobib teie vajadustele ja teie ülejäänud lauanõudele. Ilusates kaussides serveeritud söögid maitsevad veelgi paremini!


Puidust, keraamilised või portselanist kausid, mis sobivad meie õhtusöögiteenusega, näevad laual suurepäraselt välja ja lisavad uhkust paljudele pere- või sõprade pidudele.