Peegel, ütle mulle, milline peegel on kõige ilusam maailmas? Vastus on lihtne - üks FormAdore'i kosmeetilistest peeglitest. Meie pakkumine ei hõlma mitte ainult klassikalisi peegleid, sealhulgas suurendavaid ja valgustatud peegleid, vaid ka kõige ilusamaid peegleid. vannitoa peeglid Meie pakkumine ei sisalda mitte ainult klassikalisi, sealhulgas suurendavaid ja valgustatud ettepanekuid sellistelt kaubamärkidelt nagu Zack või Bosign, vaid ka peegleid, mis muutuvad tõeliseks sisekujunduseks ja jäävad silma mitte ainult sündinud narkomaanidele :). Peeglid ja peeglid sellistelt kaubamärkidelt nagu Kartell, Normann Copenhagen või Blomus on näited tipptasemel disainist , mida tasub ise vaadata. Vali endale kas klassikaline või meigipeegel valgustusega. Lõppude lõpuks ei saa ilma korraliku kosmeetikapeeglita teha ühtegi meiki, kiiret pilku või kontrollida juuksepahmakat otsaesisel!

119 toodet

Kosmeetikapeeglid on muutumas üha populaarsemaks, sest nende abil on palju lihtsam end täpselt meikida või habet trimmida. Need sobivad ideaalselt magamistuppa, garderoobi, vannituppa ja isegi reisile!

 

Täiusliku meigi tagamine: meigipeegel

Kaunis ja hoolikas meik on paljude naiste jaoks hädavajalik, eriti eriliste sündmuste puhul. Kui seda tehakse halvas valguses ja tavalise peegliga, ei pruugi see vastata ootustele - kuid kui valite meigipeegli, võib efekt olla tõeliselt erakordne! Enamikul neist on ühel küljel suurendav funktsioon, mis teeb silmade värvimise või erinevate näohoolduste tegemise palju lihtsamaks. Suurendus võib olla viis, kümme või isegi viisteist korda. Oluline on, et meigipeegel oleks stabiilne, reguleeritav ja ei kukuks iseeneslikult tualettlauale.

FormAdore'i poest leiad laia valiku kosmeetikapeegleid - seisvad, seinale paigaldatavad, rippuvad, suurendavad, LED-peeglid... Enamiku neist saad oma väikese suuruse tõttu kaasa võtta ka reisile!Kuidas oleks LED-tuledega peegel?

Suurepärane alternatiiv peeglile ja lambile on LED-kosmeetikapeegel, mida kasutatakse isegi professionaalsetes ilusalongides. See lihtsustab oluliselt ilurutiinide teostamist - olenemata kellaajast või ruumi valgustusest. See on võimalik tänu peegli korpuses olevatele valgusdioodidele. Need kiirgavad pehmet, jahedat valgust, tavaliselt reguleeritava intensiivsusega. Tänu neile on võimalik meikida palju täpsemalt ja märgata ka kõige peenemad elemendid, mis vajavad kadreerimist.

FormAdore'i tootevalikus on mitu soovituslikku led-mudelit - need on nii ettepanekud stiilseks garderoobiks kui ka suurepärased peeglid vannituppa. Need võimaldavad teil meikida end erilise sündmuse puhul isegi väga hämaras valguses!