Küüslaugupress

22 toodet

Hea küüslaugupress? Efektiivne ja stiilne! Ja neid leiate ainult sellelt veebisaidilt. Igal korralikul küüslaugupressil peaks olema roostevabast terasest purustuselement. Ainult selline konstruktsioon võimaldab pressil kaua vastu pidada ja loomulikult pressida küüslauguküüned põhjalikult. Mis veel eristab head küüslaugupressi? Selle kasutamine on praktiliselt vaevata, säästes teie käed valust.

Sellel leheküljel leiate ka küüslauguhakkliha. Neid soovitavad eriti gurmaanid ja kokad, kes väidavad, et viilutatud küüslauguküünt säilitab oma maitse paremini kui purustatud küüslauguküünt. Teile jääb üle vaid otsustada, kas kasutada küüslauguviilutajat või küüslaugupressi, ja peagi saate nautida tõeliselt aromaatset küüslauku oma roogades...

Vaata põhjalikku kirjeldust

Näita:
1 Koos 1
Valitud filtrid:
Inspired Küüslaugupress

85,00 €

Inspired Küüslaugupress

Eva Solo(8)
Helix Küüslaugupress

21,90 €

Helix Küüslaugupress

Joseph Joseph
Zwilling Pro Küüslaugupress

37,40 €

Zwilling Pro Küüslaugupress

Zwilling(1)
Essential Küüslaugupress

12,80 €

Essential Küüslaugupress

Brabantia(4)
Galien Küüslaugupress

21,00 €

Galien Küüslaugupress

Moha
Garlico Küüslaugupress

52,90 €

Garlico Küüslaugupress

Gefu
Gourmet Küüslaugulõikur

59,80 €

Gourmet Küüslaugulõikur

WMF
Profi Plus Küüslaugupressid

35,40 €

Profi Plus Küüslaugupressid

WMF(1)
Pelikan Küüslaugupress

18,80 €

Pelikan Küüslaugupress

Moha
Profi Plus Küüslaugupress

50,90 €

Profi Plus Küüslaugupress

WMF(1)
Agilo Küüslaugupressid

28,60 €

Agilo Küüslaugupressid

Gefu
Profile 2.0 Küüslaugupressid

19,70 €

Profile 2.0 Küüslaugupressid

Brabantia
Aglioli Küüslauguviilutaja

Uus hind:24,20 € 
Vana hind:30,80 € Allahindlus:-21%

Aglioli Küüslauguviilutaja

Gefu
    Aglioli Küüslauguviilutaja

    Uus hind:24,20 €
    Vana hind:30,80 € Allahindlus:-21%

    Aglioli Küüslauguviilutaja

    Gefu
Easy Press Pro Küüslaugupressid

34,30 €

Easy Press Pro Küüslaugupressid

Moha
Näita:

Küüslauk on hinnatud oma maitse poolest, on tuntud oma paljude tervislike omaduste poolest ja omab peenestatuna iseloomulikku aroomi - me räägime muidugi küüslaugust ! Sa võid seda armastada, võid seda vihkata, kuid üks on kindel: kui seda lisada roogadele ja kastmetele, siis parandab see selgelt nende maitset. FormAdore'is ei ole küüslauguarmastajatest puudust ja küüslaugupressil on igaühe köögis aukohal. Oleme koostanud teile ka soovitusi sellise köögi aksessuaari jaoks!

FormAdore'i küüslaugupressid - vastupidavad ja vastupidavad

Kodune kaste kartulipajarooga, pasta krevettidega, ürdivõi võileibade jaoks või terava, erilise maitsega liha marinaad - küüslaugu hakitud versioon sobib hästi kõigi nende roogadega. Küüslaugu peenestamine on oluliselt lihtsam, kui kasutada tugevast materjalist valmistatud küüslaugupressi. Väga oluline on, et terad oleksid valmistatud roostevabast terasest ja meie valikus on ainult seda materjali kasutavad mudelid. Tänu neile voolab küüslauk vabalt läbi korvi sõela ja teras on lisaks hinnatud selle vastupidavuse poolest erinevatele kahjustustele, mis tagab teile pika kasutuse.

Küüslaugupressi valimisel pöörake tähelepanu ka seadme käepidemete kujule ja materjalile. Teie köögitöö muutub palju lihtsamaks, kui ostate libisemisvastase käepidemega mudeli.

Millele peaksite küüslaugupressi valimisel veel tähelepanu pöörama?

FormAdore'ist leiate erinevaid pressimismudeleid, tänu millele saate küüslauku hakkida ilma liigse vaevata. Teie vajadustele kõige paremini sobiva toote valiku kriteeriumiks võib olla vähemalt korvi suurus. Mida suurem see on, seda rohkem küüslauguküünlaid saate selles ühe pigistusega purustada. Kui soovite küüslaugupressi, mis on alati käepärast ja kaunistab ka teie kööki, valige rippuva avaga mudelid. Meie pressid ei ole mitte ainult vastupidavad, vaid ka funktsionaalsed. Puhastamise ja kasutamise lihtsus avaldab teile muljet. Paljudel toodetel on mitmeaastane garantii.

Viilutaja asemel mahlapress? Sa saad seda teha!

Me teame, et mõned inimesed eelistavad küüslaugu tükeldamist väiksemateks tükkideks, näiteks kuubikuteks või pulkadeks, selle asemel, et seda purustada, seega on meie valikus ka viilutajad. Need on mõeldud küüslaugu tükeldamiseks, kuid säilitavad selle ainulaadse maitse ja aroomi. Paljudel neist on nii elegantne disain, et see võimaldab seadmeid paigutada söögilauale. Nii et lõuna- või õhtusöögi ajal saab iga külaline maitsestada oma roogi oma maitse järgi.

Kui otsite liha pehmendajat või küüslaugulõikurit, on FormAdore parim koht, kus osta. Peame väga oluliseks, et meie pakutavad köögitarvikud ei oleks mitte ainult vastupidavad ja teeniksid teid aastaid, vaid näeksid teie köögis või söögitoas ka hästi välja. Ja kui otsite kartulipeksjat, on meil teile hea uudis - meil on ka valik kartulipeksuvahendeid, mis teevad kartulipeksu kiireks ja lihtsaks. lihapressid ja kartulipressid kartulipüree kiireks ja lihtsaks valmistamiseks.

See veebisait kasutab teenuste osutamiseks küpsiseid vastavalt küpsiste kasutamise eeskirjadele