Hea küüslaugupress? Efektiivne ja stiilne! Ja neid leiate ainult sellelt veebisaidilt. Igal korralikul küüslaugupressil peaks olema roostevabast terasest purustuselement. Ainult selline konstruktsioon võimaldab pressil kaua vastu pidada ja loomulikult pressida küüslauguküüned põhjalikult. Mis veel eristab head küüslaugupressi? Selle kasutamine on praktiliselt vaevata, säästes teie käed valust.

Sellel leheküljel leiate ka küüslauguhakkliha. Neid soovitavad eriti gurmaanid ja kokad, kes väidavad, et viilutatud küüslauguküünt säilitab oma maitse paremini kui purustatud küüslauguküünt. Teile jääb üle vaid otsustada, kas kasutada küüslauguviilutajat või küüslaugupressi, ja peagi saate nautida tõeliselt aromaatset küüslauku oma roogades...

22 toodet

Küüslauk on hinnatud oma maitse poolest, on tuntud oma paljude tervislike omaduste poolest ja omab peenestatuna iseloomulikku aroomi - me räägime muidugi küüslaugust ! Sa võid seda armastada, võid seda vihkata, kuid üks on kindel: kui seda lisada roogadele ja kastmetele, siis parandab see selgelt nende maitset. FormAdore'is ei ole küüslauguarmastajatest puudust ja küüslaugupressil on igaühe köögis aukohal. Oleme koostanud teile ka soovitusi sellise köögi aksessuaari jaoks!

FormAdore'i küüslaugupressid - vastupidavad ja vastupidavad

Kodune kaste kartulipajarooga, pasta krevettidega, ürdivõi võileibade jaoks või terava, erilise maitsega liha marinaad - küüslaugu hakitud versioon sobib hästi kõigi nende roogadega. Küüslaugu peenestamine on oluliselt lihtsam, kui kasutada tugevast materjalist valmistatud küüslaugupressi. Väga oluline on, et terad oleksid valmistatud roostevabast terasest ja meie valikus on ainult seda materjali kasutavad mudelid. Tänu neile voolab küüslauk vabalt läbi korvi sõela ja teras on lisaks hinnatud selle vastupidavuse poolest erinevatele kahjustustele, mis tagab teile pika kasutuse.

Küüslaugupressi valimisel pöörake tähelepanu ka seadme käepidemete kujule ja materjalile. Teie köögitöö muutub palju lihtsamaks, kui ostate libisemisvastase käepidemega mudeli.

Millele peaksite küüslaugupressi valimisel veel tähelepanu pöörama?

FormAdore'ist leiate erinevaid pressimismudeleid, tänu millele saate küüslauku hakkida ilma liigse vaevata. Teie vajadustele kõige paremini sobiva toote valiku kriteeriumiks võib olla vähemalt korvi suurus. Mida suurem see on, seda rohkem küüslauguküünlaid saate selles ühe pigistusega purustada. Kui soovite küüslaugupressi, mis on alati käepärast ja kaunistab ka teie kööki, valige rippuva avaga mudelid. Meie pressid ei ole mitte ainult vastupidavad, vaid ka funktsionaalsed. Puhastamise ja kasutamise lihtsus avaldab teile muljet. Paljudel toodetel on mitmeaastane garantii.