Seinakellad

388 toodet

Seinakellad on läbinud pika tee, et leida tee sisekujunduse põhivarustusse. Sajandite jooksul on need muutunud üha funktsionaalsemaks, muutudes lõpuks kodude, raudteejaamade, hotellide, büroode, restoranide .... püsivaks sisustuseks. Kui vahepeal võis arvata, et sinakellade müük on langenud ja tegemist pole enam olulise sisustuselemendiga, siis nii see ei ole. Disain seinakellad on olulisemad kui kunagi varem, sest üks suur seinakell võib olla just see, mis annab kogu interjöörile viimase lihvi. Kui vahepeal võis arvata, et sinakellade müük on langenud ja tegemist pole enam olulise sisustuselemendiga, siis nii see ei ole. Disain seinakellad on olulisemad kui kunagi varem, sest üks suur seinakell võib olla just see, mis annab kogu interjöörile viimase lihvi.

Kaasaegsed seinakellad on mõeldud neile, kes hindavad originaalseid disainilahendusi. Nende vastandiks on retrokellad - stiliseeritud vanadeks kelladeks, mis kiirgavad vanade aegade atmosfääri. Pendelkellad ja kägukellad on samuti selle žanri klassikud. Jaamakelladest on saanud omaette kategooria; need on vallutanud tormiliselt 19. sajandi atmosfääri igatsevate vintage-stiili armastajate südamed. Puidust seinakellad seevastu on valitud rustikaalse stiili austajate poolt, kus puit mängib peamist rolli. Huvitav ettepanek on 3D-kellad - kolmemõõtmelised kellad osutuvad edukaks nii moodsates interjöörides kui ka lastele mõeldud kelladena.

Vaata põhjalikku kirjeldust

Näita:
1 Koos 7
Valitud filtrid:
Walter Wayle II Seinakell

69,10 €

Walter Wayle II Seinakell

Alessi(11)
Näita:

Milline seinakell valida?

Seinakell - kunagi iga sisekujunduse kohustuslik element - on nüüd saamas teise elu, muutudes oluliseks osaks kodu, kontori või hotelli ruumide sisustamisel. Lisaks puhtalt praktilistele funktsioonidele on sellel ka dekoratiivne roll, mis annab interjööridele teatava iseloomu ja muudab need ainulaadseks. See võib olla võluvalt vanamoodne või kompromissitult moodne; ükskõik millises stiilis, seinakell on eriline, pilkupüüdev lisa. Seega, kui tunnete, et teie kodus on puudu sellest "millestki", teid häirib tühi sein elutoas või soovite lisada isikupärasele kontoriruumi väljendusrikkust, on seinakell ideaalne lahendus. Milline neist valida?

Valige kella stiil

zegary nowoczesne

Kaasaegsed kellad

Lihtne vorm või vastupidi, üllatav, originaalne kuju, valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, terasest, klaasist, portselanist, puidust. Sageli ilma numbriteta numbril, mille funktsiooni täidavad teised kella elemendid. Müratu ja mõnikord peaaegu nähtamatu! Need sobivad ideaalselt moodsasse, tööstuslikku interjööri, kus valitseb tellis- ja betoonseinad.Kaasaegsed seinakellad sobivad ka kontoritesse, hotellidesse ja muudesse äriruumidesse.

Klassikalised kellad

Stiilsed ja elegantsed kaminakellad, klassikalised seinakellad, romantilised pendelkellad või käkk-kellad, mille numbril on iseloomulikud Rooma numbrid. Need on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, naturaalsetes värvides ja klassikalises vormis ning sobivad ideaalselt traditsioonilise sisekujundusega interjöörile. Kontrastina võib neid kasutada ka tööstuslikus või loft-stiilis sisustatud ruumis.

Retro kellad

Retrostiili austajatele pakuvad huvi sellised mudelid nagu Cronotime, mis on Pio Manzu 1960ndatel projekteeritud tuntud kella taaselustamine, pendliga Pendulum Square, mis ühendab traditsiooni ja modernsuse, või Harriet, mis on inspireeritud Provence'i stiilist ja sobib hubasesse, idüllilisse interjööri. Retro seinakellad on stiliseeritud nii, et need näeksid välja nagu vanad kellad, kuid nende mehhanism on veatu ja töötab nagu..... kellas!

zegary skandynawskie

Jaama kellad

Raske ja lai raam, mis on tavaliselt valmistatud metallist või puidust, ning väga hästi loetav numbrikell, millel on astmestik ja mustad näitajad - need on raudteejaamade kellade tunnused. Viited klassikalistele, täiesti äratuntavatele vormidele ja vormidele on vintage-stiili põhiolemus. Sellised seinakellad lisavad iseloomu igale interjöörile, eriti toorele, loftilaadsele ruumile ja kontoritele, mida hoitakse tagasihoidlikes toonides.

Köögi seinakellad

Köögi seinakellad on muutunud eraldi kellade kategooriaks. Miks? Eelkõige seetõttu, et üheski teises ruumis ei ole ajakontroll nii oluline kui köögis. Keetmine, küpsetamine, hautamine - kulinaarset tegevust tuleb sageli jälgida minuti täpsusega. Lisaks sellele on köögikelladele iseloomulik kergesti loetav ekraan, sest kella vaatamisest peab piisama, et hinnata, kui palju aega on jäänud roa valmistamiseni.

Milline kellamaterjal sobib teie interjöörile?

zegary w drewnianej ramie

Puit

Puit on mitmekülgne ja ajatu. See ei lähe kunagi moest välja, sobib peaaegu igasse interjööri ja näeb koos teiste materjalidega hästi välja. Seetõttu on puidust seinakella valimine turvaline valik. Naturaalset värvi puitraami ja klaasiga kaetud heleda numbri kombinatsioon on klassikaline lahendus koju või kontorisse. Kui olete puidust "totaalse välimuse" fänn, võite valida täielikult puidust valmistatud kella - selline mudel näeb hästi välja skandinaavia või provangeelses stiilis interjööris.

Teras

Minimalistlikud, matid või läikivad, hõbedased, kroomitud või vasest, terasest seinakellad on originaalne dekoratiivne element. Tänu terase kasutamisele ei vaja need kellad enam lisakaunistusi - isegi ilma nendeta tõmbavad nad tähelepanu. Teras annab neile rafineeritud iseloomu ja tavaliselt lihtne vorm muudab need elegantsi kvintessentsiks. Sobib ideaalselt tööstuslikesse, loft-ruumidesse ja range disainiga interjööridesse.

Klaas

Seinakellad võivad olla valmistatud läbipaistvast, läikivast või mattklaasist. Esimesed näevad eriti efektsed välja erivärviliste seinte puhul, mis on kaetud huvitava tekstuuriga tapeediga. Matteeritud klaasi saab seevastu värvida, ilma et see kaotaks läbipaistvust. Klaaskellad sobivad kaasaegse stiiliga interjööridesse, kontoritesse, hotellidesse või konverentsiruumidesse. Need osutuvad kasulikuks kõikjal, kus mitmekülgsus ja elegantsus loevad, kuid on ka originaalne dekoratiivne element - õrnad ja ilma tarbetute kaunistusteta.

Värvid

Mõnusad, minimalistlikud värvid

Valge, must, halli erinevad toonid koos õrnade aktsentidega, mis on väljendusrikkamates värvides, näiteks punase käe kujul... Sellised seinakella värvid on turvaline ja samal ajal väga elegantne valik. Mõnusates toonides seinakell lisab igale interjöörile stiilsust ja sobib isegi siis, kui teil tekib mõte muuta seinte värvi või panna üles mustriline tapeet.

Silmatorkavad mustrid ja julged värvid

Kuidas oleks, kui oleks tegemist silmatorkava, erilise, intensiivse värviga aksessuaariga? Ühevärviline, küllastunud värviga seinakell võib olla tõeline hitt. Seda tüüpi kellad sobivad hästi nii rangete, loftilaadsete interjööride kui ka vaiksete värvidega korterite ja kontorite juurde. Kõige julgemate jaoks võib valida kontrastse värvikombinatsiooni, näiteks kollase kella oranžile seinale.

Trükitud numbrimärkidega kellad

Midagi vapratele! Sellise trükiga kellast on võimatu ükskõikselt mööda minna. Ja kui lisate väljendusrikkale, mitmevärvilisele mustrile ebatavalise kuju, saab efekt tõeliselt särava! Kuid ka trükitud näoga seinakell võib meeldida klassikutele - valige lihtsalt midagi klassikalises värvitoonis, näiteks must-valge.

Vorm ja kuju

zegary minimalistyczne

Minimalistlikud kellad

Lihtsad, voolujoonelised vormid, vaoshoitud värvid ja voolujooneline disain - need on minimalistlike seinakellade tunnusjooned, mis sobivad igasse interjööri. Otsustades sellise kella mudeli kasuks, võite olla kindel, et see jääb interjööri kauaks ajaks; klassika ei saa ju kunagi igavaks! Minimalistlike seinakellade kategooria liider on Hollandi kaubamärk Karlsson.

Suured seinakellad

Need ei ole mitte niivõrd disainiaktsent kui domineeriv kompleks, mis koosneb suurtest, selgetest numbritest ja eriti pikkadest näitajatest. Kui valite suure seinakella, peate arvestama sellega, et see domineerib täielikult interjööris ja on esimene element, mis toa lävepaku ületava inimese pilku püüab.

Pendelkellad

Tänapäeval võib seinakella pendel olla mitte ainult kellamehhanismi põhjas kiikuv raske pall, vaid ka vannikork-kett või isegi... joonlaud. Traditsionalistid leiavad aga enda jaoks ka pendelkellad, mis mõõdavad sekundeid klassikalises vormis. Suur kuju-, värvi- ja disainivalik võimaldab teil kohandada kella valitud stiiliga (retro, vintage, modern), ilma et peaksite loobuma pendelelemendist.

Kägukellad

Kägukell on kellade puhul absoluutne klassika. Uudne ja äärmiselt mugav lahendus on valgusanduriga kellad, tänu millele lülitub käkkmehhanism öösel valguse väljalülitamisel ise välja, ilma et majapidamise liikmeid öösel ärataks. Kägukell, nagu ka pendelkell, toob siseruumidesse mineviku atmosfääri.

Ja kõige noorematele...

zegary dziecięce

Kellad lastele

Lapse tuppa seinakella valides võite lasta oma fantaasial vabalt tegutseda... nii nagu on teinud laste kellade fantaasiarikkad disainerid. Erinevate värvide, mustrite ja kujude valik uga lõpeb lastetoa kella otsimine toreda tagasipöördumisega noorusaastate juurde! Käte või hullumeelsete numbrite asemel sobivad siin hästi värvipliiatsid . Ei ole vaja karta eredaid värve või muinasjutust pärit olendeid - kõige tähtsam on ju ajalugemist õppiva lapse näole lai naeratus!

 

 

See veebisait kasutab teenuste osutamiseks küpsiseid vastavalt küpsiste kasutamise eeskirjadele