Seinakellad on läbinud pika tee, et leida tee sisekujunduse põhivarustusse. Sajandite jooksul on need muutunud üha funktsionaalsemaks, muutudes lõpuks kodude, raudteejaamade, hotellide, büroode, restoranide .... püsivaks sisustuseks. Kui vahepeal võis arvata, et sinakellade müük on langenud ja tegemist pole enam olulise sisustuselemendiga, siis nii see ei ole. Disain seinakellad on olulisemad kui kunagi varem, sest üks suur seinakell võib olla just see, mis annab kogu interjöörile viimase lihvi. Kui vahepeal võis arvata, et sinakellade müük on langenud ja tegemist pole enam olulise sisustuselemendiga, siis nii see ei ole. Disain seinakellad on olulisemad kui kunagi varem, sest üks suur seinakell võib olla just see, mis annab kogu interjöörile viimase lihvi.

Kaasaegsed seinakellad on mõeldud neile, kes hindavad originaalseid disainilahendusi. Nende vastandiks on retrokellad - stiliseeritud vanadeks kelladeks, mis kiirgavad vanade aegade atmosfääri. Pendelkellad ja kägukellad on samuti selle žanri klassikud. Jaamakelladest on saanud omaette kategooria; need on vallutanud tormiliselt 19. sajandi atmosfääri igatsevate vintage-stiili armastajate südamed. Puidust seinakellad seevastu on valitud rustikaalse stiili austajate poolt, kus puit mängib peamist rolli. Huvitav ettepanek on 3D-kellad - kolmemõõtmelised kellad osutuvad edukaks nii moodsates interjöörides kui ka lastele mõeldud kelladena.

404 toodet

Milline seinakell valida?

Seinakell - kunagi iga sisekujunduse kohustuslik element - on nüüd saamas teise elu, muutudes oluliseks osaks kodu, kontori või hotelli ruumide sisustamisel. Lisaks puhtalt praktilistele funktsioonidele on sellel ka dekoratiivne roll, mis annab interjööridele teatava iseloomu ja muudab need ainulaadseks. See võib olla võluvalt vanamoodne või kompromissitult moodne; ükskõik millises stiilis, seinakell on eriline, pilkupüüdev lisa. Seega, kui tunnete, et teie kodus on puudu sellest "millestki", teid häirib tühi sein elutoas või soovite lisada isikupärasele kontoriruumi väljendusrikkust, on seinakell ideaalne lahendus. Milline neist valida?

Valige kella stiil

Kaasaegsed kellad

Lihtne vorm või vastupidi, üllatav, originaalne kuju, valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, terasest, klaasist, portselanist, puidust. Sageli ilma numbriteta numbril, mille funktsiooni täidavad teised kella elemendid. Müratu ja mõnikord peaaegu nähtamatu! Need sobivad ideaalselt moodsasse, tööstuslikku interjööri, kus valitseb tellis- ja betoonseinad.Kaasaegsed seinakellad sobivad ka kontoritesse, hotellidesse ja muudesse äriruumidesse.

Klassikalised kellad

Stiilsed ja elegantsed kaminakellad, klassikalised seinakellad, romantilised pendelkellad või käkk-kellad, mille numbril on iseloomulikud Rooma numbrid. Need on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, naturaalsetes värvides ja klassikalises vormis ning sobivad ideaalselt traditsioonilise sisekujundusega interjöörile. Kontrastina võib neid kasutada ka tööstuslikus või loft-stiilis sisustatud ruumis.

Retro kellad

Retrostiili austajatele pakuvad huvi sellised mudelid nagu Cronotime, mis on Pio Manzu 1960ndatel projekteeritud tuntud kella taaselustamine, pendliga Pendulum Square, mis ühendab traditsiooni ja modernsuse, või Harriet, mis on inspireeritud Provence'i stiilist ja sobib hubasesse, idüllilisse interjööri. Retro seinakellad on stiliseeritud nii, et need näeksid välja nagu vanad kellad, kuid nende mehhanism on veatu ja töötab nagu..... kellas!

Jaama kellad

Raske ja lai raam, mis on tavaliselt valmistatud metallist või puidust, ning väga hästi loetav numbrikell, millel on astmestik ja mustad näitajad - need on raudteejaamade kellade tunnused. Viited klassikalistele, täiesti äratuntavatele vormidele ja vormidele on vintage-stiili põhiolemus. Sellised seinakellad lisavad iseloomu igale interjöörile, eriti toorele, loftilaadsele ruumile ja kontoritele, mida hoitakse tagasihoidlikes toonides.

Köögi seinakellad

Köögi seinakellad on muutunud eraldi kellade kategooriaks. Miks? Eelkõige seetõttu, et üheski teises ruumis ei ole ajakontroll nii oluline kui köögis. Keetmine, küpsetamine, hautamine - kulinaarset tegevust tuleb sageli jälgida minuti täpsusega. Lisaks sellele on köögikelladele iseloomulik kergesti loetav ekraan, sest kella vaatamisest peab piisama, et hinnata, kui palju aega on jäänud roa valmistamiseni.

Milline kellamaterjal sobib teie interjöörile?

Puit

Puit on mitmekülgne ja ajatu. See ei lähe kunagi moest välja, sobib peaaegu igasse interjööri ja näeb koos teiste materjalidega hästi välja. Seetõttu on puidust seinakella valimine turvaline valik. Naturaalset värvi puitraami ja klaasiga kaetud heleda numbri kombinatsioon on klassikaline lahendus koju või kontorisse. Kui olete puidust "totaalse välimuse" fänn, võite valida täielikult puidust valmistatud kella - selline mudel näeb hästi välja skandinaavia või provangeelses stiilis interjööris.

Teras

Minimalistlikud, matid või läikivad, hõbedased, kroomitud või vasest, terasest seinakellad on originaalne dekoratiivne element. Tänu terase kasutamisele ei vaja need kellad enam lisakaunistusi - isegi ilma nendeta tõmbavad nad tähelepanu. Teras annab neile rafineeritud iseloomu ja tavaliselt lihtne vorm muudab need elegantsi kvintessentsiks. Sobib ideaalselt tööstuslikesse, loft-ruumidesse ja range disainiga interjööridesse.

Klaas

Seinakellad võivad olla valmistatud läbipaistvast, läikivast või mattklaasist. Esimesed näevad eriti efektsed välja erivärviliste seinte puhul, mis on kaetud huvitava tekstuuriga tapeediga. Matteeritud klaasi saab seevastu värvida, ilma et see kaotaks läbipaistvust. Klaaskellad sobivad kaasaegse stiiliga interjööridesse, kontoritesse, hotellidesse või konverentsiruumidesse. Need osutuvad kasulikuks kõikjal, kus mitmekülgsus ja elegantsus loevad, kuid on ka originaalne dekoratiivne element - õrnad ja ilma tarbetute kaunistusteta.