Valgustitarvikud

146 toodet

Edison oleks uhke meie lambipirnide ja lambitarvikute valiku üle! Eriti seetõttu, et kui ta 1879. aastal leiutas esimese lambipirni, ei oleks ta kunagi mõelnud, et see isegi rohkem kui 100 aastat hiljem võiks olla inspiratsiooniks maailmakuulsatele disaineritele. Traditsioonilisi vorme meenutava kujuga originaalsete hõõgniitidega dekoratiivsed lambid on suurepärane alternatiiv ripplampidele (eriti rangetes interjöörides ja loftides), mis näevad suurepäraselt välja, kui neid kombineerida tekstiilist punutud riputuse või ehtepirnide kattega. Kuid rippvalgustid, lambijalgad, lambipesad või lambialused on eelkõige ideaalne täiendus laua-, seisu- või ripplampide lambivarjudele. Vaata põhjalikku kirjeldust

Näita:
1 Koos 3
Valitud filtrid:
UusZafferano Laadija-adapter

66,20 €

Zafferano Laadija-adapter

Zafferano
2 tk.UusHome Valgustite seinakinnitus tumehall 2 tk.

20,40 €

Home Valgustite seinakinnitus tumehall 2 tk.

Zafferano
Carmina Lamp

99,40 €

Carmina Lamp

Umage
  Carmina Lamp

  99,40 €

  Carmina Lamp

  Umage
Shade Vari vildist

49,80 €

Shade Vari vildist

Umage
Plus Riputatav lamp valge

3,10 €

Plus Riputatav lamp valge

Kafti(1)
Led Linea Lambialus

16,80 €

Led Linea Lambialus

Seletti
  Led Linea Lambialus

  16,80 €

  Led Linea Lambialus

  Seletti
Stream Lambivari

121,40 €

Stream Lambivari

Ferm Living
  Stream Lambivari

  121,40 €

  Stream Lambivari

  Ferm Living
Näita:

Ei ole kindel, millist lampi valida? Või äkki ei vasta ükski valmistoodang teie ootustele? Me saame teid aidata lambivarjud, lampide alused, lambivarjud, lambialused, lambikonsoolid ja sibuladLambivarju, lambialuseid, lampide riputusi ja lambialuseid ning lambipirne saab kombineerida, et luua oma ideaalne lamp.

Lampide varjud

Rippvalgustid, seisulambidaga ka seinalambid või öö- ja laualambid on asendamatud disainielemendid, mis täiendavad ideaalselt iga sisekujundust. Valgustus mängib igas ruumis olulist rolli. Selle abil saate valgustus mängib igas ruumis olulist rolli. Sobivalt valitud valgustid võivad rõhutada üksikuid sisustuse elemente ja varjata seda, mis ei tohiks olla esmapilgul nähtav. Seepärast on iga lambi võtmeelemendiks lambivari, mis mõjutab mitte ainult valgustugevust, vaid ka valguse hajumist ja värvi.

lambivarjud rippuvatele lampidele, lambivarjud seisvatele lampidele või laualampidele - FormAdore'ist leiad kõik, mida vajad, et ise oma unistuste lampi ehitada. Pakutavad lambivarjud erinevad stiili, suuruse või värvi poolest. Sa leiad hõlpsasti Saate hõlpsasti leida nii moodsaid kui ka traditsioonilisema sisekujundusega sobivaid lambivarje.

Olenemata sellest, kas teil on vaja lambivarju seisva lambi või ripplambi jaoks, on mõned reeglid, mida nende valimisel tuleb järgida. Oluline on õige värvi valimine. Kõigepealt tuleb kaaluda, millist funktsiooni soovite, et lambivarju täidaks. Kui soovite ruumi valgustamiseks valige heledat värvi lambivarju, Kui soovite kasutusele võtta allikas Kui soovite siseruumidesse tuua meeleolukat valgusallikat, valige tumedamat värvi lambivarju. Samuti lambivari seisva lambi jaoks, laevalgusti või laualamp peaks disainpeaks vastama teistele sisekujunduse elementidele. Pidage meeles, et lambivarju ja alus peaksid moodustama ühtse terviku. peaks moodustama ühtse terviku. Näiteks öölambi lambivarju ei tohiks olla liiga suur, erinevalt seisulambist, mis nõuab suuremat varju.

Lampide alused

Seisevvalgustus koosneb kahest põhielemendist. Need on lambivari ja lambialus, millega saab luua ise originaalne valgusti. Leiad lambialuseid, mis erinevad stiili ja kasutatud materjalide poolest, mis sobivad meie pakutavate lambivarjudega.

Lampide ripatsid ja lampide alused

Rippvalgusti loomiseks on vaja mitte ainult lambivarju, vaid ka riputust ja peakatet. Komplekti täiendamiseks valige ka lambipirnõige niidiga ja nautige kaunist rippvalgustit oma elutoas, söögitoas või magamistoas.

Lambid

Lambivalik on sama oluline kui valgusti valik. See on koos pirniga saate valgustada kogu ruumi või ainult valitud osa sellest täpselt, ja õige lambivarjuga, Lamp võimaldab valgustada kogu ruumi või ainult selle valitud osa täpselt ning sobivalt valitud lambivarjundiga luua atmosfääri, mis soodustab keskendumist või vastupidi, lõõgastumist ja puhkust.

LED-pirnid H7, E27 või G80 on näited mudelitest, mida leiate meie pakkumisest. Pakume nii sibuladnii pirnid kui ka dekoratiivsed pirnidmis üllatavad teid oma kuju, värvide ja disainiga.

LED-pirnile on iseloomulikud järgmised omadused kõrge valgustõhusus ja pikk kasutusiga. Lisaks sellele on innovatiivset LED-tehnoloogiat kasutavate lambipirnide tootmine tehnoloogiat, ei kasutata kahjulikke ühendeid, mis muudab need ohutuks nii tervisele kui ka keskkonnale.

Lambipirni valimisel tuleb lisaks disainile arvesse võtta mitmeid parameetreid. Üks neist on osta õige keermega lambipirn. E27 LED-pirnid on kõige populaarsema keermega mudelid, mis sobivad enamikule valgustitele, kuid pakume ka vähem standardseid mudeleid, nagu H7 LED-pirn, E12 või E14. Oluline kaalutlus on valitud lambi valgustemperatuur. Soe valge (2700-3600 K) on suurepärane valik lõõgastavate interjööride jaoks, neutraalne (3700-4700 K) on kõige universaalsem valgusvärv, mis rõhutab suurepäraselt moodsate interjööride iseloomu, samas kui külm (4800-11000 K) stimuleerib ja soodustab keskendumist.Lampide tarvikud annavad teile võimaluse luua oma unikaalne, ainulaadne lae-, öökapi- või seisevlamp, mis rõhutab tõhusalt sisekujunduse iseloomu ja annab sellele individuaalse väljenduse.

See veebisait kasutab teenuste osutamiseks küpsiseid vastavalt küpsiste kasutamise eeskirjadele