Edison oleks uhke meie lambipirnide ja lambitarvikute valiku üle! Eriti seetõttu, et kui ta 1879. aastal leiutas esimese lambipirni, ei oleks ta kunagi mõelnud, et see isegi rohkem kui 100 aastat hiljem võiks olla inspiratsiooniks maailmakuulsatele disaineritele. Traditsioonilisi vorme meenutava kujuga originaalsete hõõgniitidega dekoratiivsed lambid on suurepärane alternatiiv ripplampidele (eriti rangetes interjöörides ja loftides), mis näevad suurepäraselt välja, kui neid kombineerida tekstiilist punutud riputuse või ehtepirnide kattega. Kuid rippvalgustid, lambijalgad, lambipesad või lambialused on eelkõige ideaalne täiendus laua-, seisu- või ripplampide lambivarjudele.

163 toodet

Ei ole kindel, millist lampi valida? Või äkki ei vasta ükski valmistoodang teie ootustele? Me saame teid aidata lambivarjud, lampide alused, lambivarjud, lambialused, lambikonsoolid ja sibuladLambivarju, lambialuseid, lampide riputusi ja lambialuseid ning lambipirne saab kombineerida, et luua oma ideaalne lamp.

Lampide varjud

Rippvalgustid, seisulambidaga ka seinalambid või öö- ja laualambid on asendamatud disainielemendid, mis täiendavad ideaalselt iga sisekujundust. Valgustus mängib igas ruumis olulist rolli. Selle abil saate valgustus mängib igas ruumis olulist rolli. Sobivalt valitud valgustid võivad rõhutada üksikuid sisustuse elemente ja varjata seda, mis ei tohiks olla esmapilgul nähtav. Seepärast on iga lambi võtmeelemendiks lambivari, mis mõjutab mitte ainult valgustugevust, vaid ka valguse hajumist ja värvi.

lambivarjud rippuvatele lampidele, lambivarjud seisvatele lampidele või laualampidele - FormAdore'ist leiad kõik, mida vajad, et ise oma unistuste lampi ehitada. Pakutavad lambivarjud erinevad stiili, suuruse või värvi poolest. Sa leiad hõlpsasti Saate hõlpsasti leida nii moodsaid kui ka traditsioonilisema sisekujundusega sobivaid lambivarje.

Olenemata sellest, kas teil on vaja lambivarju seisva lambi või ripplambi jaoks, on mõned reeglid, mida nende valimisel tuleb järgida. Oluline on õige värvi valimine. Kõigepealt tuleb kaaluda, millist funktsiooni soovite, et lambivarju täidaks. Kui soovite ruumi valgustamiseks valige heledat värvi lambivarju, Kui soovite kasutusele võtta allikas Kui soovite siseruumidesse tuua meeleolukat valgusallikat, valige tumedamat värvi lambivarju. Samuti lambivari seisva lambi jaoks, laevalgusti või laualamp peaks disain peaks vastama teistele sisekujunduse elementidele. Pidage meeles, et lambivarju ja alus peaksid moodustama ühtse terviku. peaks moodustama ühtse terviku. Näiteks öölambi lambivarju ei tohiks olla liiga suur, erinevalt seisulambist, mis nõuab suuremat varju.

Lampide alused

Seisevvalgustus koosneb kahest põhielemendist. Need on lambivari ja lambialus, millega saab luua ise originaalne valgusti. Leiad lambialuseid, mis erinevad stiili ja kasutatud materjalide poolest, mis sobivad meie pakutavate lambivarjudega.