WC-poti harjad

140 toodet

WC-hari peab olema igas vannitoas. See ei pea aga kindlasti olema objekt, mis häbiväärselt sanitaarseadmete taha peidetud. Vastupidi, WC hari peab olema nähtavas kohas, et kõik, kes soovivad, saaksid seda kohe kasutada. Sellised kaubamärgid nagu Koziol, Zack või Blomus ületavad end ulatusliku vannitoatarvikute kollektsiooni loomisega, mille hulgast leiate kindlasti midagi erilist oma vannituppa. Vaata põhjalikku kirjeldust

Näita:
1 Koos 3
Valitud filtrid:
UusContract WC hari matt teras sein

315,80 €

Contract WC hari matt teras sein

Decor Walther
UusDecor Walther WC hari 38 cm kroomitud sein

312,00 €

Decor Walther WC hari 38 cm kroomitud sein

Decor Walther
Linea Tualettpaberi alus ja hari poleeritud

214,40 €

Linea Tualettpaberi alus ja hari poleeritud

Zack(3)
Flex WC hari

49,80 €

Flex WC hari

Joseph Joseph(1)
    Flex WC hari

    49,80 €

    Flex WC hari

    Joseph Joseph(1)
Easystore WC-hari ja tualettpaberi hoidik

99,40 €

Easystore WC-hari ja tualettpaberi hoidik

Joseph Joseph(2)
Näita:

Seinale paigaldatud

Meie kaupluses saadaval olevad seinale paigaldatavad WC-harjad on tavaliselt valmistatud kvaliteetsest roostevabast terasest ja on lihtsa, silindrilise või geomeetrilise kujuga. Seda tüüpi harjad sobivad hästi nii moodsalt kui ka klassikaliselt sisustatud vannitubadesse ja WC-desse. Harja kinnitamine seinale (kruvide või liimiga) on lihtne ja tagab selle püsiva kinnituse. See on elegantne ja ruumi säästev lahendus väikestesse vannitubadesse.

Vabalt seisev

Vabalt seisev, varustatud libisemiskindlate alustega, et vältida põranda kriimustamist. Valmistatud erinevatest materjalidest - nii metallist kui ka plastist, mitmekülgne ja praktiline. Eemaldatav plastmassist harjakassett tagab hügieeni ning suur värvide ja vormide valik võimaldab valida just teie vannituppa või tualetti sobiva mudeli.

Lihtne ja elegantne

Stiilsed, lihtsad ja elegantsed WC-harjad on kaasaegse vannitoa oluline aksessuaar. Vaikivates värvides, väärikast metallist, läikiv või matt, sobivad need hästi minimalistlike või skandinaavia interjööridega. Sobiv konstruktsioon tagab toote stabiilsuse ja kõrge töökvaliteet tagab pika kasutusaja.

Värviline ja mänguline

Meie kauplus pakub ka rohkelt tualettharju, mis panevad teid naeratama. Kassipeaga hari, kogu vannituba väsimatult jälgiv tulnuka silm või vannitoa põrandal tantsiv kihelkonnakäpp on vaid mõned näited disainerite ebakonventsionaalsest lähenemisest sellele igapäevasele esemele. Kui me lisame sellele kõrgeima kvaliteediga töö ja laia värvivaliku, on meie vannitoa või tualeti elavdamise efekt garanteeritud.

See veebisait kasutab teenuste osutamiseks küpsiseid vastavalt küpsiste kasutamise eeskirjadele