WC-hari peab olema igas vannitoas. See ei pea aga kindlasti olema objekt, mis häbiväärselt sanitaarseadmete taha peidetud. Vastupidi, WC hari peab olema nähtavas kohas, et kõik, kes soovivad, saaksid seda kohe kasutada. Sellised kaubamärgid nagu Koziol, Zack või Blomus ületavad end ulatusliku vannitoatarvikute kollektsiooni loomisega, mille hulgast leiate kindlasti midagi erilist oma vannituppa.

138 toodet

Seinale paigaldatud

Meie kaupluses saadaval olevad seinale paigaldatavad WC-harjad on tavaliselt valmistatud kvaliteetsest roostevabast terasest ja on lihtsa, silindrilise või geomeetrilise kujuga. Seda tüüpi harjad sobivad hästi nii moodsalt kui ka klassikaliselt sisustatud vannitubadesse ja WC-desse. Harja kinnitamine seinale (kruvide või liimiga) on lihtne ja tagab selle püsiva kinnituse. See on elegantne ja ruumi säästev lahendus väikestesse vannitubadesse.

Vabalt seisev

Vabalt seisev, varustatud libisemiskindlate alustega, et vältida põranda kriimustamist. Valmistatud erinevatest materjalidest - nii metallist kui ka plastist, mitmekülgne ja praktiline. Eemaldatav plastmassist harjakassett tagab hügieeni ning suur värvide ja vormide valik võimaldab valida just teie vannituppa või tualetti sobiva mudeli.

Lihtne ja elegantne

Stiilsed, lihtsad ja elegantsed WC-harjad on kaasaegse vannitoa oluline aksessuaar. Vaikivates värvides, väärikast metallist, läikiv või matt, sobivad need hästi minimalistlike või skandinaavia interjööridega. Sobiv konstruktsioon tagab toote stabiilsuse ja kõrge töökvaliteet tagab pika kasutusaja.