Käsitsi kasutatav tsitrusviljade pressimismasin on iga köögi hädavajalik tarvik. Ilma selleta on raske saada värsket tsitrusviljamahla, mis isegi väikeses koguses parandab oluliselt roa maitset. Rääkimata talvine tee, mis ilma sidrunita ei soojenda meid nii, nagu peaks! Sellelt leheküljelt leiate tsitrusviljade pressimisseadmed, mida tuleb kasutada käsitsi (vaadake köögi valgete kaupade kategooriast mahlapressid ja pressid, kui otsite elektrilist masinat).

Sellelt leheküljelt leiate pressid, mis sobivad nii suurte tsitrusviljade (apelsinid, greibid) kui ka väikeste (sidrunid, laimid) jaoks. Kui teate, et vajate mitmekülgset, suuremat tarvikut, siis minge kindlasti lehele, kus on kirjas apelsinipressid. Hea disaini austajate tähelepanu köidab kindlasti Juicy Salif, ikooniline pigistaja, mis peaks olema iga disainihuvilise kodus.

40 toodet

Kas sa armastad värskeid puuvilju ja kas käsitsi valmistatud sidruni-, apelsini- või laimimahl on sinu toiduvalikus põhiline? Siis ei jää te märkamatuks meie poolt pakutavate manuaalsete tsitrusviljade pressimismasinate juures, mis teevad teie lemmikjookide valmistamise lihtsaks. Vaadake, mida me saame teile pakkuda FormAdore'is.

Käsitsi kasutatav tsitrusviljade pressimismasin - see peab olema teie köögis kindlasti olemas

Saadaval olevate kaupade hulgast ei leia mitte ainult lihtsaid ja klassikalisi seadmeid, vaid ka tooteid, mis rõõmustavad teid oma originaalse ja ainulaadse disainiga. Sest kas keegi ütles, et tsitrusviljade käsitsi pressimisseadmed peavad olema igav ja ühtlase välimusega? Alessi brändi ettepanek tõestab kindlasti, et see ei ole nii! Kui otsite originaaltoodet, külastage kindlasti ka squeezer Mahlane Salif. See näeb välja nagu ämblik või kalmaar, kuid on lihtne kasutada ja funktsionaalne. See teenib teid aastaid, sest see on valmistatud suurima hoolikusega ja vastupidavast materjalist - alumiiniumist. See ja sarnased erakordse disainiga mudelid rikastavad kaasaegse köögi sisekujundust, kuid on ka toitlustusasutuste - näiteks baaride ja restoranide - kaunistuseks . FormAdore'i pakkumises on ka tsitrusviljade käsipressid komplektis koos konteineriga, mis võimaldab ühe seadmega mahla pressida ja seejärel seda külmikus hoida ning tarbida, millal iganes soovid.

Tsitrusviljade käsipurusti - sobib teie sisekujundusega

Suur valik tähendab, et saate hõlpsasti sobitada oma käsipainaja oma köögi sisustusega. Puidust mudelid täiendavad skandinaavia ja rustikaalset interjööri, klaaspurgilaadsed seadmed sobivad retrodekoriga, samas kui lihtsad ja traditsioonilised vormid meeldivad klassikalise stiili austajatele.