Mida saate teha, et iga ostureis oleks meeldiv? Lisaks täpsele ostunimekirjale ja mugavatele kingadele on vaja ka ruumikat, kerget ja samas stiilset ostukotti. Olenemata sellest, kas oled kaubanduskeskuses või kohalikus poes, see muudab su välimuse nutikaks ja stiilseks. Lisaks sellele, loobudes populaarsetest ühekordsetest kottidest, hoolitsete keskkonna eest ja... oma selja eest, mida leevendate, kui valite hoolikalt disainitud ja valmistatud ratastel ostukäru. Muretsed, et funktsionaalne ostukott ei saa hästi välja näha? Miski ei võiks olla kaugemal tõest! Meie poes saadaval olevate ostukottide, shoppajate ja korvide abil, mis on pärit sellistelt kaubamärkidelt nagu Loqi või Reisenthel, tunnete end nagu stiiliikoon. Valige mudel, mis saadab teid iga päev ja igas olukorras.

130 toodet

Seotud otsingud

Mida valida: kott, korv või käru?

See on küsimus, millele peate kõigepealt vastama. Kott on kõige mitmekülgsem valik - kerge, ruumikas, lihtne kokku panna ja käekotti panna ning tänu kvaliteetsele valmistusele töötab see hästi ka kuumal müügiperioodil. Korv seevastu on stiilsem, sobib ideaalselt jalgrattakohvriks, linnast väljasõiduks või piknikuks pargis. Tänu selle jäigale konstruktsioonile saate hõlpsasti kanda toitu, lilli või isegi... oma armastatud lemmiklooma. Käru on ideaalne, kui plaanite teha palju oste supermarketis või köögiviljapoes. See sobib suurepäraseks kingituseks ka emale või vanaemale, kes ei saa kanda. Vaadake allpool, mida veel tähele panna, kui valite ostukotti, -korvi või -vankrit.

Millisest materjalist peaks kott olema valmistatud?

Tekstiilkotid

Tavaliselt valmistatakse naturaalsetes värvides, ühevärvilisest või trükitud linasest või puuvillasest kangast, millel on pikad ja mugavad käepidemed, mis võimaldavad kotti hõlpsasti üle õla kanda. Tekstiilist kotid on äärmiselt funktsionaalsed, neid on lihtne kokku voltida ja nad võtavad väga vähe ruumi. Neid võib pesta tavalises pesumasinas, kuid pöörates tähelepanu materjali tüübile ja vee temperatuurile - linaseid kotte ei tohiks pesta temperatuuril üle 30˚. Tänu nende mitmekülgsusele sobivad need peaaegu iga riietusega ning suures valikus suurused, vormid ja värvid tagavad, et igaüks leiab oma lemmikmudeli.

Kilekotid

Nende vaieldamatu eelis on see, et need on valmistatud vastupidavast, keskkonnasõbralikust, veekindlast polüestrist või polüetüleenist - äärmiselt tugevast, kuid samas kergest materjalist. Need korduvkasutatavad kotid, mis on saadud ringlussevõtu teel, on keskkonnasõbralik toode. Plastist kotid on kasulikud mitte ainult ostude tegemisel, vaid ka rannas, piknikul, jalgrattamatkal või isegi kodus erinevate väikeste esemete hoidmiseks. Lisaks sellele on polüestrist valmistatud kotid rebenemiskindlad, kergesti kokkupandavad ja masinpestavad - täpselt nagu tekstiilist kotid. Seevastu polüetüleenist valmistatud korvid on jäigemate konstruktsioonidega, mistõttu sobivad need kaubakorvideks ja neid on veelgi lihtsam puhastada - lihtsalt loputage neid duši all veega või pühkige niiske lapiga.

 

Eesmärk - milleks kotti kasutatakse?

Kotid reisiks

Need peaksid olema üsna suured ja ruumikad, et kõik olulised asjad mahuksid sinna ära. Täiendav sisemine lukuga tasku rahakoti või telefoni hoidmiseks on plussiks. Reisile kaasa võetav kott peaks olema ka veekindel, kerge ja mugava käepidemega, mis võimaldab seda üle õla kanda või käes hoida. Kui kott on mõeldud peamiselt pakitud varustuse jaoks, tasub kaaluda tugevdatud põhjaga mudelit - shopper-tüüpi kotti või punutud korvi täiustatud versiooni.

Ostukotid ja -korvid

Siin on valik tõesti suur. Alates klassikalistest tekstiilist või plastikust õlakottidest kuni XXL-ostukottideni, tugevdatud konstruktsiooniga ostukorvid ja funktsionaalsed vankrid, millel on tugevad rattad ja teleskoopkäepidemed. Sõltuvalt sellest, kuhu te lähete ja milliseid oste teete, võib sobida väike või suur, polsterdatud või pehme, silmatorkava trükiga või tagasihoidliku värviga kott. Pöörake tähelepanu sellistele elementidele nagu materjali kvaliteet ja vastupidavus, lukustatavate taskute olemasolu, pesemise või puhastamise lihtsus, kokkupandavus ja disain. Hästi disainitud ja hästi valmistatud kott võib teid kaua teenida, seega tasub valida mudel, mis peegeldab teie stiili ja iseloomu.

Jalutuskotid

Kui läheduses asuvas pargis jalutama lähed, ei ole teil vaja suurt kotti. Kott, kuhu mahub tekk ja lemmikraamat, sobib hästi. Kui te aga kavatsete tagasiteel sisseoste teha või väikeste lastega mänguväljakule minna, tuleb midagi ruumikamat hästi kasuks. Keskkonnasõbralikust polüestrist valmistatud laiad kotid, millel on pikad ja tugevad käepidemed, sobivad siin suurepäraselt. Võtate kaasa suupisteid? Valige lõunakott või jahutuskott. Ei saa kanda, sest teil on väikelaps kanderaamil? Parim lahendus on manööverdamisvõimeline ratastel käru. Sõltuvalt teie vajadustest, eelistustest ning sellest, kuhu ja kellega te lähete, valige oma vajadustele vastav kott.

Kotid tööks ja kooliks

Töö, kooli või ülikooli jaoks on vaja peamiselt kotte, mis on tugevad ja vastupidavad ning millega saab hõlpsasti kanda raskeid raamatuid, märkmeid ja isegi sülearvutit. Mida suurem, seda parem - lõppude lõpuks oled sa ju tihtipeale pärast tööd veel ostlemas. Kui töötate riietuskoodiga ettevõttes, pöörake tähelepanu värvilahendusele ja valige klassikalise värviga kott. Kui kavatsete seda kasutada spordirõivaste või vabaajajalatsite jaoks, on oluline, et seda oleks lihtne pesta. Kõik muu on sinu otsustada. Võib-olla vajate ainult ühte kotti või hoopis mitut erinevatel eesmärkidel? Võtke minut aega, et mõelda selle üle ja seejärel sirvige meie soovitusi. Oleme kindlad, et leiad midagi sobivat!