Tänapäeval ei pea pesukorvi enam ära peitma, sest see on vannitoa kujunduse täieõiguslik osa. Rustikaline, skandinaavia, modernne või retro - pole vahet, milline on teie vannituba, originaalne viimistlus, elujõulised värvid ja originaalne disain annavad pesukorvile iseloomu, sest hea stiili saladus peitub alati detailides. Pesukorvi värvi valimisel võite järgida oma keraamiliste plaatide värvi või keskenduda muudele aksessuaaridele, mis kaunistavad teie vannitoa intiimset ruumi. Pesukorvide puhul võib liikuvus olla samuti väga oluline, mida väikeste laste vanemad on eriti teadlikud. Väikelastele, kes armastavad oma määrdunud riideid magamistuppa visata, sobivad ideaalselt loomamotiividega ja muinasjututegelastega kaunistatud korvid, mis sobivad hästi kokku lastetoa sisustusega. Valige kas pesukorv kaanega või moodne Brabantia pesukorv - siit leiab midagi igale maitsele ja soovile. Väikelastele, kes armastavad oma määrdunud riideid magamistuppa visata, sobivad ideaalselt loomamotiividega ja muinasjututegelastega kaunistatud korvid, mis sobivad hästi kokku lastetoa sisustusega.

Seotud otsingud

82 toodet

trendid, uudised ja näpunäited ...

Funktsionaalsed ja stiilsed pesukorvid on iga vannitoa või pesuruumi hädavajalik lisavarustus, mis võimaldab pesemiseks mõeldud riideid hoida elegantselt ja esteetiliselt meeldivalt, kaitstes neid samas kahjustuste eest.

Millise kujuga pesukorvi valida?

Ristkülikukujuline, nurgakujuline, silindriline - pesukorvi kuju on eriti oluline väikestes ruumides, kus iga ruumikasutus tuleb hoolikalt planeerida ja läbi mõelda. Kui ruumi on vähe, on kõige parem mõelda prügikasti peale, mis mahub hõlpsasti valamu alla. Teine praktiline lahendus on käepidemed või konksud, mis võimaldavad pesukorvi riputada vannitoa uksele või mõnda muusse valitud kohta - riidekappi, kappi või radiaatorisse.

Pesukorvi kuju kaalumisel on oluline kaaluda, kuidas te seda kasutate.

Ratastega korvi saab hõlpsasti pesumasinale lähemale viia, samas kui mugavad käepidemed korvi ülaosas aitavad seda enne pesemist hõlpsasti sorteerida. Kokkupandava pesukorvi abil on lihtne kanda märjad, värskelt pestud riided rõdule või kuivatisse. Veelgi enam, kokkupanduna võtab see väga vähe ruumi, nii et kui seda ei kasutata, saab seda hõlpsasti hoiustada riidekapis või kirstus. Koti kujuline pesukott võib seevastu olla kaasas tööreisil või lastega koos puhkusel.

Materjalid pesukorvide jaoks

 1. Metall.

  Kvintessentsiaalselt moodne. Metallist pesukorv sobib suurepäraselt kokku teiste sellest materjalist valmistatud aksessuaaridega, nagu näiteks seebikonteinerid või tassid, et luua harmooniline tervik. Metallkorvid on siiski suhteliselt rasked, mis piirab nende liikuvust. Seega, kui otsite konteinerit, mida on lihtne kaasas kanda, on palju parem mõelda näiteks polüestrist valmistatud pesukorvi peale.

 2. Plastist.

  Rikkalik värvide ja originaalse disainiga. Plastikust pesukorvid on üllatavalt kerged ja neid saab isegi riietega täidetud kujul hõlpsasti teisaldada ja teistesse ruumidesse ümber paigutada. Polüesterkorvide hulgast leiate suure hulga erksate värvide ja eritellimuseliste kujunduste valiku, mille hulgast leiate hõlpsasti mudeli, mis sobib ideaalselt nii pesuruumi või vannitoa kui ka lastetoa sisustusega.

 3. Paju.

  Kõige mitmekülgsem materjal, mida saab kasutada peaaegu igas vannitoas, olenemata sisustusest. Punutud korve toodetakse tavaliselt suuremates mõõtudes ja seetõttu on need soovitavad suurte ja valgusküllaste ruumide jaoks. Oluline on meeles pidada, et paju on suhteliselt niiskuse suhtes tundlik materjal; kui paju konteinerisse tekib üleujutus, võib seal tekkida hallitus ja korv tuleb välja vahetada.

 4. Kangas.

  Kangast pesukorvid on täiuslik täiendus väikese vannitoa originaalsele sisustusele. Meie valikust leiate nii skandinaavia stiilis orgaanilisest puuvillast valmistatud pastelsed konteinerid kui ka ekstravagantsemad ja julgemad stiilid. Kangast korvid on mitmekülgsed; väljaspool vannituba võite neid kasutada mänguasjade, sallide, mütside või muude majapidamistarvikute hoidmiseks.