Lambid

Lauda on kutsutud ainult toredad külalised ja me garanteerime, et FormAdore'i kaupluse laualambid on kindlasti kõigile meeldivaks seltskonnaks! Meie valikus olevad laualambid ja öölambid loovad teie interjööris erilise meeleolu, lisavalgustustena valgustavad need meile olulisi nurki ja sobivad hästi ka lugemiseks. Ja kui otsite töövalgustust, siis vaadake kindlasti meie laualampidega - nende allapoole suunatud varju ja reguleeritava valguse suunaga on rõõm töötada. Selleks sobib hästi LED laualamp, mis on säästlik kui ka praktiline valik.

Laualambid on ideaalne kaaslane ka terrassil! Valige lihtsalt ilmastikukindel välisvalgusti või juhtmevaba kaasaskantav valgusti, mis saab hea ilmaga rõdul kaasas olla ja vihma korral kodus hoiustada. Kindlasti leiad midagi sobivat!

423 toodet

Valgustusel ei ole mitte ainult dekoratiivne funktsioon, vaid see mõjutab positiivselt ka meie meeleolu, luues tõhusa lõõgastumist soodustava atmosfääri. Me teame seda suurepäraselt, mistõttu leiate FormAdore'ist nõudlike kasutajate vajadustele kohandatud öökapialambid ja laualambid.. Ettepanekud tõestavad oma väärtust paljudes rollides - näiteks kui öölampidena laste jaoks või töölaualampidena tööruumides.. Oleme veendunud, et saate valgusega luua meeleolu mitte ainult siseruumides, vaid ka õues. Välisvalgustid i seinalambid sobivad ideaalselt terrassile, koridori või aeda!

Lauavalgustid - lai valik tooteid FormAdore'ilt

Kas te sisustate ümber oma lapse tuba, muudate oma elutoa välimust või otsite ehk aksessuaare oma magamistuppa? Kõigil neil juhtudel Meie valikus olevad laualambid sobivad ideaalselt kõikidesse nendesse olukordadesse.. Esitatud mudeleid eristab nende originaalne disain, nii et need täiendavad avangardistlikke kujundusi või murravad klassikalise stiiliga rutiini. Loft lamp sobib ideaalselt tööstuslikusse kontorisse, kuldne laualamp sobib ideaalselt vintage-stiilis elutuppa ja valged mudelid on suurepärane täiendus skandinaavialikku magamistuppa.. Kõik laua- ja öölambid on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, näiteks metallist või klaasist, ja ülima hoolikusega. Seda tüüpi valgustuse täienduseks võib olla ka põrandavalgustidet pakkuda ruumis täiendavat valgusallikat.

Öövalgustid - ideaalsed magamistubadesse ja lastetubadesse

Oleme täiesti teadlikud, et magamistoas on vaja originaalse disainiga funktsionaalseid aksessuaare. FormAdore'ist leiate stiilseid magamistoa öölamppe paljudes vormides ja värvides, mis ei ole mitte ainult praktilised, vaid muudavad interjööri ka atraktiivsemaks. Hästi valitud pehme valgus pirn toob tuppa hubase atmosfääri, mis võimaldab teil enne magamaminekut rahuneda. Voodilauale paigutatud öökapialamp on suurepärane lahendus neile, kes armastavad magamistoas raamatuid lugeda. Hiirt, astronauti, lindu või isegi kuud imiteeriv lamp - need on vaid mõned originaalsed valgustusettepanekud, mis on spetsiaalselt teie jaoks koostatud. Samuti ei puudu tooted, mis meeldivad klassika ja minimalismi austajatele. Siinkohal väärivad erilist tunnustust elegantsed kuldsed, valged või mustad mudelid. Meie ulatuslikku valikut täiendatakse pidevalt lastele mõeldud öölampidega. Teie lapsele meeldib kindlasti banaani, karu või inimese kujuline lamp. Kuidas oleks laste öölamp öökulli kujuga? See on ettepanek, mis töötab ka teismeliste toas. See tasub asetada öökapile, kuid paljud mudelid sobivad ka laualambina, mis muudab õppimise või mängimise lihtsamaks ja meeldivamaks selle valguse abil.