Interjööris õige meeleolu loomiseks on palju võimalusi, kuid meie kogemus ütleb meile, et kõige lihtsam viis on küünlajalg! Seepärast on FormAdore'i poe küünlajalgade valik erakordselt lai - siit leiad kindlasti midagi endale sobivat. Kui unistate meeleolukast küünlavalgelisest õhtusöögist, valige pikad küünlaalused, eelistatavalt mitme varrega. Kas otsite peent kaunistust? Otsige teeküünla hoidjaid või seinaküünla hoidjaid. Olenemata disainist, toob iga küünlajalg ning küünlahoidja hubasust nii pimedal talveajal, vihmasel sügisel kui ka päikeselisel kevadel ning suvel. Olenemata disainist, toob iga küünlajalg ning küünlahoidja hubasust nii pimedal talveajal, vihmasel sügisel kui ka päikeselisel kevadel ning suvel.

Pakume nii peeneid klaasist küünlaaluseid (sealhulgas elegantseid kristallküünlaaluseid) kui ka moodsaid metallist küünlaaluseid. Ja kui otsite aksessuaare, et muuta oma terrass hubaseks pesaks, on laternad või laternad parim valik. Hõbe, kuld, must... on palju valida.

807 toodet

Interjööri paigutatuna loovad küünlaalused ja küünlad erilise atmosfääri. Küünalde sära toob tuppa romantilise atmosfääri ja sooja, õndsat meeleolu, kuid neid on raske kasutada ilma õige küünlaalusega.

Küünlaalused ja küünlad - lihtne viis luua kodus atmosfääriline õhkkond.

Küünlaalused võimaldavad teil end ümbritseda meeldiva küünlavalgusega. Põlevad küünlad, mis on eksponeeritud atraktiivses küünlaaluses, loovad tunde, et soojuse ja turvalisuse tunnet ning paneb meid õndsasse meeleolusse, muutes interjööri atmosfääriliseks ja hubaseks. FormAdore pakub laia valikut selliseid kaunistusi. Leiad nii küünlaalused nii pikkade küünalde kui ka teevalgustite jaoks, mitme ja ühe küünla hoidjad, rippuvad ja seisvad küünlaalused, kaasaegsed küünlaalused või tooted glamuurne stiil. Kaunistused erinevad materjali, värvi ja kujunduse poolest, nii et saate võite kergesti leida küünlaaluse nii klassikalisse elutuppa kui ka moodsasse magamistuppa. Valik on tõesti suur ja te valite kindlasti midagi sobivat. Avastage meie küünlajalgade valik, et lisavad teie koju vaheldust ja hubast atmosfääri.

Klaasist, metallist või puidust küünlajalad?

Pakume laias valikus küünlaaluseid, mis erinevad üksteisest nii disaini kui ka materjali poolest. Klaasist küünlaalused rõõmu elegantne ja peen iseloom. Nad rõhutavad suurepäraselt nii sisekujundust kui ka nii klassikalised kui ka moodsad interjöörid.Need lisavad igasse interjööri hubasust ja atmosfääri. Klaasist lühtrid küünlajalgade väljapanek muljetavaldavalt neisse paigutatud küünlad, mis levivad, eriti pärast pimedat, ilus, värelev leegi valgus. See efekt on veelgi suurejoonelisem, kui te varustate oma interjööri koos kristallküünla hoidjamis särab ja peegeldab ning murrab küünlaleeki klaasil kaunilt.

Stiilne ja ajatu metallist küünlaalused on rasked ja seetõttu stabiilne, tugev ja vastupidav. Mudelite hulgast leiate valmistatud alumiiniumist, aga ka traditsiooniline ettepanekud malmist või kaasaegne roostevaba teras. Metallist küünlajalad on ideaalne valik elegantsesse elutuppa, söögituppa või romantilisse magamistuppa.

Huvitavaks valikuks on ka puidust küünlaalused, mis näevad kaunid välja skandinaavia, maalähedase ja provintsi miljööga. Huvitav võimalus on ka puidust küünlaalused, mis näevad kaunid välja skandinaavia, rustikaalse ja provangeeliumi interjöörides. Seda tüüpi kaunistused on valmistatud väärilistest puidusortidest, avaldavad muljet oma kõrge kvaliteedi ja vastupidavusega ning sobivad ideaalselt kokku teiste dekoratiivsete elementidega. ja näevad suurepäraselt välja koos teiste puidust kaunistustega kodus.