Disain on lubatud alates 18. eluaastast? Ei sugugi! Tutvustagem neile disaini juba väga noorelt, sest nagu õpetab tuntud vanasõna: "mida noorena kest sisse imeb ...". Ärge kartke ümbritseda oma väikest inimest originaalsete ettepanekutega disainimaailmast. Suhtlemine iluga ei ole mitte ainult meeldiv, vaid arendab ka kujutlusvõimet ja teravdab esteetilist tunnet.

FormAdore aitab teil sisustada teie lapse tuba, mis muutub tavalisest toast teie lapse unistuste "Neverlandiks", mis on täis fantaasiat ja värve. Leiad laste disaini nii "suurte" (nt. lastemööbel, vaibad lastele), samuti üks, mis avaldub väiksemates objektides, nagu näiteks mänguasjakastid või laste kellad. Meil on ka mõned soovitused kõige väiksematele; need leiate kategooriast imikutele. Ja kui teie väikese lapse tuba on valmis, kuid vajab pisut "sättimist", vaadake . lastetubade kaunistused ja valgustus lastele . Või otsite kingitused lastele? Siis huvitavad teid kindlasti kategooriad mänguasjad i lasteraamatud. Palju õnne oma disainitud haridusega!

1354 toodet

Kuidas sisustada lapse tuba?

See näiliselt lihtne küsimus nõuab pikemat vastust. Aga ärge muretsege! Kõige olulisem on meeles pidada ühte kuldset reeglit - tuba on lapse jaoks, mitte vastupidi. Lapse toa sisustamine peaks vastama mitmele tingimusele. Ennekõike peab see olema ohutu teie väikese lapse pärusmaa. Me usume, et isegi kõige ilusamad lastemööbel või kaunistus ei sobi lastetuppa, kui see tekitab ohutusprobleeme.

Kui eespool nimetatud põhimõttega on lihtne nõustuda, siis teine, sama oluline põhimõte võib olla mõnele lapsevanemale raske seedida. Lapse tuba peab eelkõige meeldima selle elanikule. Siinkohal tahaksime teha üleskutse - ema, isa, isegi kui te armastate skandinaavia disaini ja kõiki halli toone, ärge püüdke seda oma lapse fantaasiale allutada. Parem on lasta sellel minna ja lasta lapsel tõesti kaasa rääkida, mis tema tuba täidab.

Mida veel tuleb lapse toa sisustamisel silmas pidada? Mugavus ja funktsionaalsus, mis väga sageli käivad käsikäes. Iga väikelaps peaks saama pärast lasteaiast või koolist naasmist puhata mugavas keskkonnas. Lastemööbel peaks olema mugav ja praktiline ning tarvikud, nagu näiteks riputajad või mänguasjade konteinerid - kerge ja käepärane.

Teie lapse tuba - inspiratsioon

Kas otsite ideid oma lapse toa sisustamiseks? FormAdore on siin, et aidata! Meie sortimendi kategooria "lastele" on hoolikalt järjestatud ja loogiliselt sorteeritud, et inspiratsiooni otsimine oleks võimalikult lihtne ja meeldiv. Üksikutes kategooriates leiate täiendavaid alamkategooriaid, mis annavad teile ülevaate vastava rühma laste sortimendist.

Lastemööbel

W lastemööbel On neli alamkategooriat. W laste toolid oleme lisanud kõikvõimalikud istmed, mis on mõeldud kõige noorematele. Sõna "toolid" ei tee õiglust selle tootevaliku suhtes, mida sealt leiate..... Sest kas tooli võib nimetada värviliseks kiiktooliks? dodo-lind? Või iste Piedras kivikliblikakujuline mööblitükk otse Flintstones'i maailmast? Lastemööbli puhul oleme lisanud ka laste raamaturiiulid ja riiulid mis kasutab ideaalselt ära seinapinda ja mahutab kõik raamatud. Lapse tuba ei ole funktsionaalne ilma õigete lauad või lauad seega vaadake kindlasti ka seda alamkategooriat. Väikelaps vajab ju ruumi joonistamiseks ja klotside virnastamiseks, vanem laps aga ruumi kodutööde tegemiseks. Lastemööbli puhul leiate ka kõikvõimalikke riputajad seinakapid ja statsionaarsed kapid, et korraldada ja korrastada teie väikese lapse mänguasju, aksessuaare ja riideid.

Ja spetsiifilise maitsega vanematele oleme koostanud kõige populaarsemad sortimendid lastemööbli kategooriast: valge mööbel lastele ja puidust mööbel lastele.

Lastetubade kaunistused

Meie arvates on valides laste toa kaunistused on kõige meeldivam osa väikelapse magamistoa sisustamisel. Võimalusi on nii palju, et mõnikord võib tunda... veidi ülekoormatud. Mõne ornamendi paigutamine nõuab hoolikat läbimõtlemist, sest nende kujundus on eriti väljendusrikas. Vahepeal tõmbab meie põnevil olev pisike meid varrukast ja palub - "Võtame seda, seda ja veel rohkem!".

Alustame lapse toa kaunistamist alates üldisest kuni detailideni. Kõigepealt valime tapeedi või seinavärvi, seejärel plakatid ja suuremad seinakaunistused ja viimasena, kuid mitte vähemtähtsana, jätame sellised väikesed detailid nagu kõrgusmõõtmed ja seinakleebised. FormAdore'ist leiad kõik need lastetoale mõeldud kaunistused. Juhime teie tähelepanu eriti laiale valikule plakatid lastele mille hulgast teie laps leiab kindlasti midagi ekstra.

Seinakellad lastele Oleme need paigutanud eraldi kategooriasse, kuid seda ei saa eitada - neil on tohutu disainipotentsiaal ja seetõttu kuuluvad nad kahtlemata lastetoa kaunistuste hulka.

Vaibad lastele

Kas tasub valida vaip oma lapse tuppa? Me oleme kindlad, et see on! Väikese lapse tuba näeb siis palju hubasem välja. Laste vaibal on ka kaitsev funktsioon - see pehmendab põrandat metsiku kobamise ajal ja takistab põrandal libisemist. Tasub meeles pidada, et kleepige vaip oma lapse toas kahepoolse teibiga kinni. Me oleme 3D lastevaipade fännid, st need, mis näitavad miniatuurset maailma kolmes mõõtmes. Sellised lastevaibad ei ole mitte ainult praktiline kaunistus, vaid ka lõbus element. Mida pealegi ei pea sa koristama :)

Laste voodipesu

Selles kategoorias leiate ka erinevaid lastevoodipesu tüüpe. Need on õmmeldud kvaliteetsest puuvillast, mis on täiesti ohutu teie lapse nahale ja tervisele. Meilt leiate laste voodipesu kaunistavad trükised, mis võidavad iga väikese magaja südame! Need hüper-realistlikud, nagu brändi väljaanne Snurk lubage oma lapsel olla ükskõik, mis ta tahab olla - astronaut, jockey, baleriin või isegi... dinosaurus. dinosaurus.

Laste lambid

Snap! Vaadake meie soovitusi oma lapse toa valgustite kohta. Et teil oleks lihtsam leida, mida otsite, oleme need jaotanud kolme alamkategooriasse. W laste laualambid oleme lisanud väikesed tooted, mis sobivad hästi valgustuseks öökapil, laual või kapil. Kui otsite midagi suuremat, vt laevalgustid lastele. Seevastu kronsteinide puhul on ehk kõige fantaasiarikkamaid valgustusettepanekuid lastetoas - näiteks loomade või taimede kujulised.

Mänguasjakarbid

Mänguasjade ladustamine võib tekitada peavalu! FormAdore'is oleme mõelnud teie närvidele. Seepärast oleme lisanud praktilised mänguasjad kategooriates oleme lisanud praktilised hoiulahendused. mänguasjakastid See ei lõpe sellega! Me oleme need jaotanud kahte tüüpi, et seda veelgi lihtsamaks teha. W mänguasjakastid leiate ruumikad ja praktilised korvid, mis sobivad suurepäraselt pehmete mänguasjade ja suuremate mänguasjade hoidmiseks. Veebilehel mänguasjakastid Teises on tüüpilised kaanega karbid, mis on just sobivad laste aarete jaoks.

Imikutele

Oleme mõelnud ka kõige väiksematele. FormAdore'i abil saate kokku panna stiilse riietusriietuse. beebi jaoks. Meil on korraldajaid, mis aitavad teil korraldada oma vastsündinute hooldustarvikuid, pesapatju, palju pehmeid pehmed mänguasjad, pehmendused, mähkmed... Ühesõnaga kõik, mis teeb maailma äkki väikese inimese tõttu pea peale pööratud maailma veidi ligipääsetavamaks :)

Kooli riietusriietus

Hei-ho, see oleks kooli minek! Eriti kui olete hästi ette valmistatud septembrikuu tagasitulekuks tuttavate seinte vahel. Vaadake meie soovitusi kooli riietusriietus. Sa leiad pliiatsid ja pastapliiatsid, kingakotid, seljakotid, pliiatsikotid, märkmikud märkmikud... Teisisõnu, kõik, mida vajab eeskujulik õpilane (või see, kes kavatseb selleks saada!).

Köögitarvikud lastele

Disain ei ole ainus asi, mida vajate! Mõnikord on vaja ka süüa. Aga oota - kas söögi toimumiskoht ei saa olla sama võluv kui ülejäänud interjöör? Me usume, et võib! Seepärast leiate palju toredaid Köögitarvikud lastele. Värviline kruusid muinasjututegelastega, armas kausid ja taldrikud huvitavate trükistega, käepärane söögiriistad lapsesõbralik, mugav ja kerge. lõunakarbid ja valmis laste nõudekomplektid.

Kaubamärgid, mida lapsed armastavad

Skandinaavia minimalismi pakkumine lastele? Miks mitte! Lihtsalt katkestage see mõne lõbusa aktsendiga. See on disainerite talent Tehtud hirvede poolt, ferm LIVING ja Bloomingville. Itaalia hullumeelsed ideed Magis Me Too Itaalia disainerid üllatavad isegi meid ... loomulikult positiivselt :) Sortimendis Follygraph sortimendist leiate võluvaid plakateid lastele ja P.S. kaubamärgi tooted aitavad teil korraldada lastetoa ruumi. 3 idu.

P.S. Vaadake ka kategooriat kingitused lastele.