Maitsvat toitu serveerides ärge unustage üht olulist lisa - šikkust. Hea disain tekitab isu, nagu me teame väga hästi! Seega, kui soovite valmistada lauda erilise sündmuse jaoks, peate meeles pidama mõningaid olulisi elemente: elegantne. laudlinad, riidest salvrätikud ja salvrätirõngad.

Salvrätirõngastel on eelkõige dekoratiivne funktsioon. Nad hoiavad salvrätikud puhas ja praktiline rull, mis takistab nende lahti rullumist. Salvrätirõngad on kõikvõimalike kujudega - FormAdore'is leiad isegi selliseid, mis meenutavad kokku keeratud palmilehti! Kui soovite, et teie jõuluõhtu või lihavõttepühade laud näeks eriti pidulik välja, on salvrätirõngad hädavajalikud.

19 toodet

Elegantne lauanõu ja maitsvad toidud ei ole piisavad, kui soovite ette valmistada kohtumist laua taga kõige kõrgemal tasemel. Et luua söögi ajal eriline atmosfäär, tasub panustada ka originaalsetele ja muljetavaldavatele aksessuaaridele, näiteks: küünlajalad, vaasid, salvrätikuhoidjad või salvrätikaringid. Viimased, mida tuntakse ka salvrätirõngadena, on väikesed detailid, mis võivad teie külalistele ja majapidamisele suurt muljet jätta.

Salvrätikurõngad - tugev töö ja originaalne disain

Meie pakkumisest leiate paljude tuntud kaubamärkide erinevatest materjalidest valmistatud salvrätirõngad. Luust salvrätirõngad sobivad ideaalselt maalähedase stiili juurde, samas kui messingist rõngad näevad kaunilt välja laual koos retrostiilis lauanõude,
glamuuri või skandinaavia stiiliga. Teisest küljest võivad roostevabast terasest valmistatud lauaringid saada moodsas stiilis sisustatud peol tõeliseks "punktiks üle i". Sellised elegantsed, säravad aksessuaarid mõjuvad nii valgel kui ka värvilisel lauanõudel. laudlinad. Saadaval on ka Banana Family salvrätikurõngaste kollektsioon - suurepärane lauakomplekt lapse sünnipäevapeole või vabale õhtusöögile sõpradega. Ettepanekute hulgas on ka salvrätirõngad, mis sobivad eriti hästi eriliste sündmuste puhul, näiteks jõuluõhtu või jõulupüha õhtusöögi puhul. Vibu või palmilehtede motiiv sobib suurepäraselt punase või tumerohelise laudlinaga kaetud lauale.

Serviisirõngad sobivad ideaalselt paljudele puhkudel - need leiad FormAdore'ist.

Siin esitatud rõngad võimaldavad kuvada nii riidest salvrätikud, ja paberist salvrätikud. Oleme koostanud ettepanekud paljude kujuga toodete kohta - nii ümmargused, kergelt ümarad ruudud kui ka ebakorrapärased, nii et saate hõlpsasti valida
oma ootustele vastava toote. Salvrätirõngad on võimalik osta komplektidena, mis on pakitud kahe, nelja või isegi kuue kaupa. Kui olete juba valinud oma lauale salvrätikud ja salvrätirõngad, kaaluge ka salvrätikuhoidja valikut. See on hea päästerõngas külalistele, kes on oma salvrätiku juba ära kasutanud ja vajavad seda näo või käte pühkimiseks. Meie valikust leiate paljudele stiilidele sobivaid salvrätikuid. Valige funktsionaalsed aksessuaarid ja korraldage elegantne pidu nii, et iga külaline tunneks, et ta on teie kodus või aias asuvas elegantses restoranis.