Informatsioon

Privaatsuspoliitika

Järgmine teave määrab, kuidas e-pood formadore.ee kogub, salvestab ja töötleb kõigi oma kasutajate privaatset ja isiklikku teavet.

 

Sinu isikuandmeid kogub ja töötleb:

FORMADE Michał Wrzesień
Marszałkowska 34/50
00-554 Warszawa, Poola
Maksumaksja kood NIP: 749-186-67-05


Palun saada isikuandmete turvalisuse ja kaitse kohta käivad päringud aadressile info@formadore.ee

Kus Sinu andmeid hoitakse?
Säilitame isikuandmeid Euroopa Majanduspiirkonna territooriumil. Neid võidakse seaduslikult edastada ja töödelda väljaspool seda piirkonda, kasutades asjakohaseid andmekaitsemeetmeid.

Kas me jagame Sinu andmeid?
Sinu andmeid jagatakse kolmandate osapooltega ainult selleks, et saaksime nendes tingimustes näidatud teenuseid täielikult pakkuda (näiteks vajab kuller Sinu andmeid, et saadetis Sinuni toimetada).

Meie veebisait ei ole mõeldud lastele ja me ei kogu teadlikult lapsi puudutavaid andmeid.

Sul on õigus saada teavet oma isikuandmete töötlemise kohta

Iga kord, kui vajame Sinu andmeid, küsime Sinult, kas nõustud sellega, ja teavitame, millisel eesmärgil me neid töötleme. Kui Sulle teenuse osutamiseks on vaja sõlmida leping või esitada andmeid, siis teavitame Sind sellest. Samuti teavitame, mida toob kaasa sellega mittenõustumine.

Sul on õigus oma isikuandmetele juurde pääseda

Sul on igal ajal õigus küsida teavet selle kohta, milliseid isikuandmeid me Sinu kohta säilitame. Selleks võta meiega ühendust: info@formadore.ee

Sul on õigus oma isikuandmeid muuta

Sa võid meiega igal ajal ühendust võtta, kui soovid oma isikuandmeid muuta või täiendada. Kui Sul on meie poes konto, saad seal olevat teavet igal ajal ise muuta.

Sul on õigus olla unustatud

Kustutame Sinu isikuandmed Sinu soovil igal ajal. Teeme seda ilma liigse viivituseta. On eriolukordi, kus me ei saa Sinu taotlust kohe täita:
- kui Sinu andmed on meile endiselt vajalikud, näiteks kui tellimust töödeldakse või kui suhtlusel meie klienditeenindusega on lahtiseid küsimusi;

- kui nende säilitamine on meie seaduslik kohustus (nt raamatupidamise või maksustamise eesmärgil);
- kui Sul on meie ees tasumata võlgnevus või kui võlg on üle antud inkassofirmale;
- kui oled meie teenuseid varem sobimatult kasutanud;
- kui Sinu krediiditaotlus on viimase kolme kuu jooksul tagasi lükatud.

Sul on õigus piirata oma isikuandmete töötlemist

Sul on õigus nõuda meilt teie isikuandmete töötlemise lõpetamist, kui:

- leiad, et Sinu andmed, mida me töötleme, on valed;
- Sinu andmeid on ebaseaduslikult töödeldud,
- Sinu andmed on vajalikud nõuete esitamiseks või tagasilükkamiseks või muu üksuse õiguste kaitsmiseks.

Sul on õigus andmete ülekandmisele

Sinu andmeid töötleme automatiseeritud viisil. Sinu soovil võime Sulle igal ajal saata koopia Sinu andmetega (masinloetavas vormingus). Sul on õigus saata see fail teisele andmevaldajale.

Sul on õigus valida, et ainult automaatsel töötlemisel tehtud otsused Sind ei puudutaks

Kui Sinu krediiditaotlus või maksete edasilükkamine on automaatselt tagasi lükatud, on Sul õigus väljendada oma seisukohta, vaidlustada otsus ja paluda meiega koostööd tegeva üksuse töötaja sekkumist.

Sul on õigus vastuväiteid esitada

Sul on õigus esitada vastuväiteid oma isikuandmete töötlemisele, sealhulgas profiili koostamisele.

Kui FormAdore tõestab, et andmete töötlemiseks või nõuete esitamiseks, teostamiseks või kaitsmiseks on seaduslik alus, mis on ülimuslik vastuväite esitaja õiguste ja vabaduste suhtes, jätkatakse andmete töötlemist.
Keeldumist otseturundusest austame rangelt.

Isikuandmete kaitse rikkumine

Kui arvad, et Sinu isikuandmeid töödeldakse sobimatult, võta meiega ühendust. Sul on õigus esitada kaebus järelevalveasutusele.

Isikuandmete säilitamise aeg

Isikuandmete säilitamise aeg sõltub mitmest tegurist, sealhulgas teabe kasutamise eesmärgist ja teistest seadustest tulenevatest kohustustest.
Meil võib olla vaja Sinu isikuandmeid juriidiliste nõuete esitamiseks, teostamiseks või kaitsmiseks. Sel eesmärgil säilitame Sinu isikuandmeid 7 aastat alates kuupäevast, mil me ei vaja neid enam sel eesmärgil, milleks need hangiti.

Isikuandmete töötlemise eesmärgid

Konto loomine aadressil www.formadore.ee

Kasutaja saab luua konto meie poes. Selle seadistamiseks ja seejärel kasutamiseks on vaja sisestada e-posti aadress (ka suhtlusvõrgustiku facebook.com profiili kasutamisel). E-posti aadressi esitamata jätmisel pole võimalik e-poes kontot luua.

Tellimuste esitamine aadressil www.formadore.ee

Isikuandmeid kogutakse ja töödeldakse järgmistel eesmärkidel::
- meie kaupluses vormistatud tellimuse vormistamine, st ostu-müügilepingu sõlmimine hõlmab isikuandmete esitamist. Meie e-poes konto avamine pole tingimata vajalik. Aadressiandmed on vajalikud tellimuse saatmiseks, e-posti aadress aga ostuarve saatmiseks (maksu- ja raamatupidamise eeskirjad).
- kasutajate müügi- ja eelistuste statistika analüüsimine ja haldamine (andmevaldaja õigustatud huvi).
- võimalike nõuete tuvastamine, uurimine ja nende eest kaitsmine.

Vormide kasutamine - kontaktid, tagastused ja kaebused

Anname võimaluse võtta meiega ühendust kontaktvormide kaudu. Selle kontaktivormi kasutamiseks peab kasutaja esitama oma isikuandmed, et saaksime käsitleda kasutaja päringut ja talle vastata. Isikuandmete esitamata jätmine toob kaasa selle, et sellel viisil pole võimalik e-poega suhelda.

Uudiskirja tellimine

Andmevaldaja kogub ja töötleb kasutajate e-posti aadresse, et saata neile e-poe tegevusega seotud turundussisu – kaubanduslikku infot, pakkumisi, tutvustusi, uudiseid. E-posti aadressi esitamata jätmisel pole võimalik uudiskirja tellida.

Sotsiaalmeedia

Kogume ja töötleme meie Facebooki ja Instagrami profiili kasutavate kasutajate isikuandmeid. Andmeid töödeldakse eesmärgiga: teavitada kasutajaid kaupluse tegevusest, seda propageerida; vastata nende portaalide kaudu saadetud kasutajate päringutele.

Isikuandmete jagamine

Jagame isikuandmeid oma usaldusväärsete partneritega, kellega me teeme koostööd, et klientidele kaupa müüa.

Maksete teostamiseks:
Montonio
PayPal

Tellimuse täitmise hetkeseisust teavitavate e-kirjade saatmiseks ja kommertsinfo saatmiseks vastava nõusoleku andnud isikutele:
Vercom S.A.

Tellitud kauba kohaletoimetamiseks:
Parcelstars
muud üksused, kes osutavad tulevikus lepingulisi tarneteenuseid

Meie müügitaristu haldamiseks
dhosting.pl Sp. z o.o. - veebimajutus
Hello World Sp. z o.o. – tehniline abi

www.formadore.ee kasutamine

FormAdore (www.formadore.ee) kasutab küpsiseid ja sarnaseid tehnoloogiaid turunduseesmärkidel, sealhulgas reklaamisisu suunamiseks kasutajatele (käitumuslik reklaam, mis on kohandatud kasutaja eelistustele).

Mis on küpsised

Küpsised, inglise keeles Cookies, on väikesed tekstifailid, mis salvestatakse kasutaja seadmesse, kui ta sirvib internetis erinevat sisu. Veebilehe käivitamisel saadab server külastajale faili, mis sisaldab peamiselt kolme veebisaidi jaoks olulist teavet:

- oma nime ja unikaalse numbri

- teabe domeeni kohta (veebisaidi nime)

- oma kehtivusaja (mille järel see lakkab töötamast)

Millised on küpsiste funktsioonid

Küpsised muudavad veebisaitide sirvimise ja kasutamise palju lihtsamaks, kuna tunnevad külastaja ära, tänu millele:

- saab ta automaatselt veebilehele sisse logida, kui ta pole varem välja loginud (st avatud seanss jätkub)

- veebisait jätab meelde, milliseid tegevusi ta tegi ja milles aktiivselt osales, nt küsitlus, küsitlus, uudiskirja tellimine, ega näita talle enam mittevajalikku teavet

- veebisait sisaldab sisu ja ettepanekuid vastavalt külastajate huvidele ja eelistustele, lähtudes nende varasemast tegevusest veebisaidil

- reklaamid kohandatakse vastavalt kasutaja vajadustele, st kuvatakse ainult sisu, mis võib olla külastajale aktuaalne ja huvitav

- kuvatavate kuulutuste arv on asjakohaselt piiratud, et kasutaja ei näeks kogu aeg sama kuulutust

- andmed külastajate tegevuste kohta saadetakse anonüümselt analüüsiprogrammi, tänu millele saavad veebilehed proovida oma sisu paremini kasutajate vajadustega kohandada.

Kuidas me küpsiseid kasutame

FormAdore veebisait kasutab küpsiste kõige olulisemaid ja põhilisi funktsioone:

- Naasva kasutaja äratundmine: tänu sellele ei pea külastaja iga kord saidile sisse logima, tema sessioon jääb avatuks. Ta saab minna otse oma kontole, vaadata oma ostukorvi või lemmikute nimekirja.

- Sisu kohandamine: veebisaidil tehtud varasemate toimingute põhjal tehakse soovitusi vastavalt kasutaja eelistustele

- Reklaami kohandamine: otsingupartnerite saitidel kuvatakse külastaja huvidele vastavaid reklaame, kuvatavate reklaamide arv on vastavalt piiratud.

- Analüüs: FormAdore püüab analüüsida kõigi kaupluse klientide tegevust, et pidevalt tõsta pakutavate teenuste taset ja kvaliteeti. Tänu sellisele teabele saame muuta oma kaupluse veelgi paremini kasutajate vajadustele vastavaks.

Milliseid küpsiseid ja mis eesmärkidel me kasutame

Google – reklaam ja analüüs
Facebook – reklaam
Criteo – reklaam
Hotjar – analüüs
Kelkoo – reklaam
Convertiser – reklaam
Zendesk – kasutaja tuvastamine

Kas küpsised on ohtlikud

Küpsised ei sisalda Sind identifitseerivaid andmeid, nende alusel ei ole võimalik Sinu isikut tuvastada. Need failid ei kahjusta Sinu seadet mingil moel, need ei muuda selle seadeid ega sellele installitud tarkvara seadeid. Nende failide sisu saab lugeda ainult need loonud server.

Kuidas küpsiseid kustutada

Kui kasutaja ei soovi, et tema seadmesse salvestataks küpsiseid, saab ta selle määrata otse oma veebilehitseja seadetes. Muudatus võib seisneda selles, et küpsiseid seadmesse ei salvestata või teavitatakse teda iga kord antud faili salvestamisest konkreetsesse seadmesse. Samuti saad igal veebilehe külastusel
antud faili konkreetsest seadmest kustutada. Samuti saad igal veebilehe külastusel
oma seadmest failid kustutada. Täpsemat teavet küpsiste seadistuste kohta leiad oma veebilehitseja jaotisest "Abi". Siiski tuleb meeles pidada, et küpsiste toimimise ja edastamise piiramine võib mõjutada mõningaid veebisaidi funktsioone.


Google reCAPTCHA v.3

Veebisait kasutab teenust Google reCAPTCHA v.3, et jälgida kasutajate suhtlust veebisaidil. Teenust pakub Google Ireland Limited (Google), mis on registreeritud ja tegutseb Iirimaa seaduste kohaselt (registrinumber: 368047), aadressil Gordon House, Barrow Street, Dublin 4, Iirimaa.

Kasutustingimuste ja andmekaitse kohta saab lisateavet saitidelt https://policies.google.com/terms?hl=et ja https://policies.google.com/privacy?hl=et

Privaatsuspoliitika ajakohasus

Kõigist selle privaatsuspoliitika uuendustest antakse teada, ja värskeim versioon sellest avaldatakse lehel: https://formadore.ee/info/privaatsuspoliitika