Laudade katmine ilma salvrätikuta näeb kurb ja ebatäielik välja, kas te pole nõus? Kuigi salvrätikud ise on tagasihoidlikud, on nende puudumine - väga! FormAdore'ist leiate värvilisi, mängulise kujundusega paberist salvrätikuid, mis sobivad hästi välipidudele või vähem ametlikele üritustele. Teisest küljest riidest salvrätikud Paberist salvrätikuid saab kasutada pidulikel lihavõtte- või jõulupühadel (spetsiaalsed pidulikud salvrätikud sobivad nendel puhkudel ideaalselt).

Serviisid võib asetada lauale, muidugi korralikult kokku voltides, või selleks ettenähtud kohta. salvrätirõngad Kui otsite eriti elegantset efekti, valige järgmine variant salvrätirõngad - Kuigi need ei ole väga populaarsed, väärivad nad kindlasti tähelepanu, kui teie eesmärk on kaunilt katta laud.

80 toodet

Toitlustamine koos pere või sõpradega on hea võimalus veeta kvaliteetset aega oma lähedastega. Kui olete kutsunud pereliikmeid või külalisi lõunasöögile või õhtusöögile, siis hoolitsege mitte ainult maitsva toidu, vaid ka laua katmise eest. Lisaks lauanõudele peaksid laual olema ka funktsionaalsed aksessuaarid, mille hulgas on olulised salvrätikud. Meie juures leiate need artiklid mitmes versioonis.

Paberist salvrätikud - suur värvide ja mustrite valik

Värvilised paberist salvrätikud, millest meie pakkumises ei ole puudust, sobivad suurepäraselt laste sünnipäevapeo dekoratsioonielemendiks. Mitmesugused kujundused võimaldavad valida salvrätikuid kahe-, viie- või
kümneaastastele sünnipäevadele. Originaalsed mustrid toovad naeratuse iga sünnipäevalapsele või -tüdrukule. Paberist salvrätikud ei ole sünnipäevapeol mitte ainult võimalus hoida sööki puhtana ja korras, vaid ka võimalus loominguliseks mänguks. Lapsed saavad neist origami kunsti abil luua originaalseid kujundeid. FormAdore'i pakkumises ei puudu ka geomeetriliste mustritega salvrätikud, mis võimaldavad rikastada art déco stiilis sisustatud söögituba, ning samuti peenete mustritega salvrätikud, mis sobivad ideaalselt klassikalise või minimalistliku stiili juurde. Paberserviitide valik rahuldab ka skandinaavia stiilis lauakaunistuste austajad. Dekoratiivsed paberist salvrätikud sobivad hästi ka terrassil või aias toimuva õhtusöögi juurde. Selleks, et neid ei puhuks tuul minema, tasub need paigutada kindlasse ja meeldivasse kujundusse. salvrätikud. FormAdores pakume teile laia valikut. Selle kategooria valitud artiklitel on ka üks supervõime - nad panevad teid naeratama ja parandavad teie tuju, ja seda kõike tänu nendel olevatele kirjadele. Tekstiga paberist salvrätikud tasub valida lauale, mis on ette valmistatud hommikusöögiks koos oma perega või juhuslikuks koosviibimiseks sõpradega.

riidest salvrätikud - laua jaoks täiuslikus paigutuses.

Kui te aga eelistate ökoloogilisemaid lahendusi, valige riidest salvrätikud. FormAdore'ist leiate puuvillaseid salvrätikuid, mida saate kasutada ikka ja jälle. Need avaldavad muljet oma täpse teostuse ja äärmiselt meeldiva materjaliga. Eraldi mainimist väärivad eelkõige jõuluserviisid. Meie soovitus jõuludeks on punase, rohelise või valge värvi salvrätik, mis on kaunistatud selliste motiividega nagu jõulupuud või tähed. Kui aga otsite lihavõttepühadeks salvrätikuid, siis soovitame valgeid ilusa tikandiga mudeleid, mis annavad lauakogunemisele pidulikuma meeleolu. Et meeleolu veelgi pidulikumaks muuta, võite paigutada valitud salvrätikud spetsiaalsetesse salvrätikuhoidjatesse. rõngad. FormAdore'ist leiate ka riidest salvrätikuid, mis koos sobivate aksessuaaridega näevad klassikalises, minimalistlikus ja skandinaavia stiilis sisustatud söögitoas kaunilt välja. Sobitage neid kaunite ja kvaliteetsete lauanõude ja aksessuaaridega, näiteks vaasi või laudlinaga. lauakate ja aksessuaarid, nagu vaas või küünlajalg, ning nautige ilusat lauda.