Lisaks kaunile mööblile, stiilsetele puuviljakorvidele ja moodsatele aksessuaaridele on köögi vaieldamatuks tipphetkeks ka taimed. Ja kõige praktilisemad, sest need on valmis tarbimiseks, on muidugi värsked maitsetaimed pottides! Leidke oma köögilauale või aknalaudadele koht petersellile, basiilikule, rosmariinile..... te ei kahetse seda. Nende aromaatsed lehed on alati käepärast, valmis lisama teie roogadele uue maitsemõõtme.

FormAdore'is on meil suur valik ravimtaimepotte. Mõned neist on nn nutikad miniaedad, mis hoolitsevad teie maitsetaimede eest ilma teie abita, ja mõned on isevettivad potid kuid meil on ka palju klassikalisi ürdipotte. Me peaksime valima endale sobiva, lähtudes sellest, kui palju ruumi meil köögis on ja kas seal on näiteks aknalaud. Kui ruumi on vähe, valige rippuvad ravimtaimede potid. Neile, kes soovivad luua veidi mitmekesisemat aeda, on parim valik mitmest potist koosnev valmis komplekt.

28 toodet

Lõhnavad, värsked maitsetaimed on täiuslik lisand peaaegu igale toidule. Samuti kaunistavad need köögi interjööri. Teie köögis peaks leidma ruumi aromaatse basiiliku, peterselli või piparmündi jaoks. - ja selleks, et teie köögikõrvitsad kasvaksid tervislikult ja näeksid ilusad välja, on vaja õigeid potte. Parimad leiate FormAdore'ist.

Maitsekannud - Kuidas on lood isevoolavate mudelitega?

Igaüks on vähemalt korra elus unustanud oma taimi kasta. Sellises olukorras on Köögi jaoks mõeldud isekastuvad ürdipotid. See on ideaalne, eriti kui pere ei ole mõnda aega kodus. Spetsiaalne kastmissüsteem tagab taimedele õiged kasvutingimusedolenemata sellest, kas te mäletate neid regulaarselt kasta või mitte. Täitke lihtsalt veepaak veega ja ürdipott hoolitseb taimede veega varustamise eest. FormAdore'i isevoolavad potid on saadaval mitmes vormis, suuruses ja värvitoonis, et nad sobiksid igasse kööki. Need, kes soovivad kasvatada suuremat arvu ravimtaimi, peaksid valima mitme poti komplekti.

Kaasaegne lahendus - intelligentsed miniaedad

FormAdore'i pakkumine sisaldab ka intelligentset mini-aiad. See ontuslik valik neile, kellel ei ole aega taimede regulaarseks hooldamiseks.. Miniaedad on kombinatsioon isetoituvatest ürdipottidest, LED-valgustitest ja orgaanilistest, looduslikest sissekannetest - basiiliku või seemnetega. Need potid annavad ravimtaimedele kiire kasvu ja juurdepääsu olulistele mineraalidele.. Miniaednikuga ei saa teie köögis kunagi otsa oma lemmikküüntest, mis maitsestavad teie roogasid ja rõõmustavad silmi oma rohelusega. Valige neid siis, kui teile meeldib! Kasutage kindlasti hakklihamasinad ja ürdikäärid, mida leiate meieKasutage meie poolt pakutavaid hakklihamasinate ja ürdikääridega.

Kuidas oleks rippuva ravimtaimede potiga?

Köögi jaoks mõeldud rippuv ravimtaimepott on hea valik, kui teie köögis ei ole palju ruumi. Seinale paigaldatav ravimtaimepott on stiilne sisekujundus.ja säästab samal ajal väärtuslikku köögipinda. FormAdore'is on meil suur valik rippuvaid potte.. Need on valmistatud kergest alumiiniumist või metallist - neid saab riputada kas üksikult või mitme poti rühmana. Järgmised on samuti head lahendused väikese köögi jaoks taimepotid rööbiti. Jäigale riputussüsteemile riputatud köögikõrvitsapott Jäigal raamil rippuv ravimtaimepott sobib moodsamasse interjööri. Nöörile riputatud ürdipott sobib hästi skandinaavia või boho stiilis interjööriga. Lisaks rippuvatele pottidele võite valida kööki ka ürdipoti, mis ei võta ruumi leti või aknalaual ja kaunistab seda veelgi.

Maitsetaimede potid - suurepärased aias kasutamiseks

Maitsetaimede potid on suurepärane võimalus mitte ainult kodus, vaid ka koduaias. Maitsetaimede pott aeda tuleks hoolikalt valida - võite valida suuremaid mudeleid ja istutada ühte potti rohkem taimi. Kui otsustate kasvatada maitsetaimi aias, samuti on hea mõte investeerida spetsiaalsesse ravimtaimede ja köögiviljade kasvatamise komplekti.mis toetab nende kasvu otsast alates.

Maitsetaimed kodus - milliseid valida?

Maitsetaimede kasvatamine kodus on suurepärane idee, eriti kui teie ja teie pere olete aromaatsete ja maitsvate roogade fännid. ravimtaimedega ja vürtsid, Näiteks Itaalia köök. Kogu köögis on tunda maitsetaimede aroomi.Kogu köögis on tunda maitsetaimede lõhna ja roogade maitse rõõmustab teid. Terrassil saab kasvatada ka maitsetaimi. - Päikesevalgus mõjub neile väga hästi. Vali basiilik, piparmünt, tüümian või rosmariin - neid saab kasutada paljudes imelistes roogades!

FormAdore'ist leiate ka mördid ja lihvimismasinadet tuua esile teie kasvatatud maitsetaimede aroom ja vürtsikonteinerid konteinerid muudavad nende ladustamise lihtsamaks. Hoidke ka ettevaatlikumalt soola- ja pipraveskid - Sa ei taha neid oma köögis igatseda!