FormAdore'ist leiate originaalsed maitseainepakendid. Vaata disainerilahendusi köögi kõige aromaatsemate aarete, st vürtside hoidmiseks. Kui otsite õiget kohta vanilli- või kaneelipulkade, muskaatpähklite, muskaatpähklite või nelgi jaoks, siis olete õiges kohas!

Kui soovite klassikalist lahendust, valige klaasist maitseainepakendid. Seda tüüpi konteineris on iga vürts selgelt nähtav, kuid kui see langeb kõvale köögipõrandale..... noh, teie köök lõhnab veel kaua aega idamaise roa järele! Õnneks on olemas ka plastmassist vürtsikonteinerid - kerged, praktilised, purunemiskindlad. Valik on teie, me pakume teile suurepärase kvaliteedi ja suurepärase disaini!

29 toodet

Kui olete huvitatud korrastatud köögist, siis veenduge, et igal esemel on seal oma koht. Köögiruumi korrastamisel tasub loobuda plastpakenditest ja investeerida spetsiaalsetesse mahutitesse vürtside ja toidu säilitamiseks. Elegantne vürtsikarp ei hoia teid mitte ainult organiseerituna, vaid kaunistab ka teie interjööri.. Vaadake, mida FormAdore teile pakub.

Soola- ja piprariistad - köögilaua põhitarvikud

Maandada koos professionaalne lihvija pipar ja sool kuuluvad vürtsidmis ei tohi kodus puududa.. Ideaalis peaksid need olema alati käeulatuses. Neid on palju mugavam kasutada, kui need on paigutatud õigetesse konteineritesse. Soola ja pipra säilitamiseks on ideaalsed järgmised vahendid konteinerite komplekt koos kandikuga, mille saate asetada köögilauale, et hoida neid käeulatuses.. FormAdore'ist leiate ka mahuteid õli ja äädika jaoks. Selline vürtsikomplekt on nii praktiline lahendus kui ka söögitoa või köögilaua kaunistus..

Vürtsipurgid on samm organiseerimise suunas!

Klaaspurgid on ideaalne viis vürtside ja maitsetaimede elegantseks säilitamiseks. Tänu nende tihedalt suletud neisse valatud tooted ei tuhmu ja säilitavad oma iseloomuliku aroomi pikka aega.. Klaaspakend võimaldab teil paljastada värvilisi sisemusi ja kaunistab suurepäraselt vürtsiriiulit. FormAdore'i pakkumises on ka elegantse kuldse kaanega purgid - neid saab kasutada ka mooside säilitamiseks. võite neid kasutada ka moosi või mee säilitamiseks..

Vürtsipurgid - peitke need sahtlisse!

Kui eelistate oma vürtsipurgid peita, valige vürtsipurgid sahtlisse ja veenduge, et need on vastavalt märgistatud.. Kaante peal hea mõte on panna vürtsipurkide kaanedele kleebised.nii et kui te tõmbate sahtli välja, teate, kust te vajaminevat eset otsida. Kui te otsustate, milliseid säilitusmahuteid valida, on hea mõte investeerida oma sahtlisse vürtsikorraldaja. See toode muudab asjad sees palju lihtsamaks, et neid korras hoida..

Kasutage ära ürdiräätsad ja toiduvalmistamise konteinerid!

FormAdore'ist leiate ka kvaliteetsest roostevabast terasest ja plastikust valmistatud šeikerid. Saate valida nii maitsetaimede kui ka kaneeli, kakao või tuhksuhkru jaoks mõeldud raputajad. Nad võimaldavad teil puista vürtsid ühtlaselt üle ettevalmistatud roogade või kohvijookide.. Lisaks raputajatele on meil olemas ka spetsiaalsed teraspallide kujulised mahutid toiduvalmistamise vürtside jaoks. Nende kuju meenutab teekeetjat, kuid need on kasulikud siis, kui soovite valmistada koostisosi maitsestatud puljongis. Samuti hõlbustavad need köögi puhtana hoidmist.

Vürtsikonteiner - praktiline ja stiilne

Kui soovite ohutust ja eelistate purunemiskindlaid plastist maitseainepakendeid, leiate midagi ka FormAdore'ist. On hea, kui vürtsiriiulil seisvad konteinerid on korralikult paigutatud ja sorteeritud. Need mitte ainult ei tee toiduvalmistamist palju lihtsamaks, vaid on ka köögi stiilne kaunistus. Kui need sobivad teie interjööriga, jäävad need kindlasti igale külalisele silma! Köögi vürtsiriiulid on alati meeldivad silmale tänu erinevatele värvidele purgide sees. Üks asi, mis tasub oma köögikuningriigis olla, on ka Maitseainete organiseerija ja maitseainekapp tasub samuti oma köögikuningriigis olla, sest see hoiab kõik oma koha peal.. Maitseainete korraldajad lihtsustavad organiseerimist ja on hea valik minimalistidele, kes eelistavad köögis paigutada ühe suurema mahuti, mitte mitu purgi kõrvuti.

Vürtside ja maitsetaimede aksessuaarid - ainult FormAdore'is

FormAdore'i pakkumisest leiate ka järgmist ravimtaimede potid, tänu millele ei saa teil kunagi otsa värskete maitsetaimede aromaatsed lehed.. Samuti tasub tähelepanu pöörata ravimtaimede veskid, lõikurid ja käärid. - tänu neile et lisada oma roogadele imeline aroom.. Tänu abile mürsud ja vürtsijahvijad valmistada imelisi taimseid kompositsioone, mis rikastavad iga roa maitset! Loo oma miniaed ja saada aromaatsete roogade meistriks!