Seinapildid

16 toodet

Lahe plakat on... Stopp, ei ole olemas sellist asja nagu "lahe plakat"! Mõned inimesed eelistavad naljakaid plakateid, teised Skandinaavia (minimalistlik) ja veel teised ripuvad seinal kunstiline plakatipilt. Sama kehtib ka ruumi kohta, mida me tahame kaunistada. Erinevad plakatid sobivad elutuppa, ja teine köögi jaoks. Õnneks on FormAdore'is valik suur!

Plakat ei ole mitte ainult seinakaunistus, kuid ka suurepärane võimalus end ja oma maitseid väljendada. Optimistid armastavad meie motivatsiooniplakatid, teiselt poolt must-valged plakatid meeldib minimalistidele, kes hindavad pigem ranget kujundust. Valige tüpograafia plakatid, kui soovite, et teie külalised... saada kiiresti sõnum, mis on teile oluline :) Või soovite alustada täiusliku plakati otsimist selle mõõtmete põhjal? Ka sina saad seda teha! Meil on kõige populaarsemad, sealhulgas 30x40 ja 100x70plakatid.

Vaata põhjalikku kirjeldust

Näita:
1 Koos 1
Valitud filtrid:
In Bauhaus We Trust Pilt

16,80 €

In Bauhaus We Trust Pilt

Cinqpoints
Bloomingville Plakatihoidja 19 cm puidust

13,10 €

Bloomingville Plakatihoidja 19 cm puidust

Bloomingville
Architecture Scale Pilt

18,40 €

Architecture Scale Pilt

Cinqpoints
Bloomingville Pilt paabulind

9,70 €

Bloomingville Pilt paabulind

Bloomingville(1)
Pritzker Prize Pilt

17,10 €

Pritzker Prize Pilt

Cinqpoints
  Pritzker Prize Pilt

  17,10 €

  Pritzker Prize Pilt

  Cinqpoints
White House Pilt

19,30 €

White House Pilt

Cinqpoints
  White House Pilt

  19,30 €

  White House Pilt

  Cinqpoints
L'architecture Est Un Sport De Combat Pilt

19,30 €

L'architecture Est Un Sport De Combat Pilt

Cinqpoints
2 tk.Bogi Plakatid 25,5 x 35 cm 2 tk.

19,70 €

Bogi Plakatid 25,5 x 35 cm 2 tk.

Bloomingville
2 tk.Aise Plakatid 26 x 35 cm 2 tk.

19,70 €

Aise Plakatid 26 x 35 cm 2 tk.

Bloomingville
Näita:

Dekoratiivsed plakatid on suurepärane alternatiiv traditsioonilistele maalidele ning kiire ja lihtne viis interjööri muutmiseks. Seda tüüpi graafika elavdab ruumi ja on suurepärane kaunistus moodsasse interjööri.

Plakatid - kaasaegne seinakaunistus

Seinaplakatid on huvitav kaunistus, mis on juba pikka aega olnud väga populaarne. See ei ole üllatav - lõppude lõpuks on kaasaegsed plakatid kiire ja lihtne viis sisekujunduse muutmiseks ja sellele originaalse iseloomu andmiseks .

Meie pakkumisest leiate nii plakateid koju kui ka kontorisse. Lahendus, mis sobib ideaalselt kõikidesse interjööridesse. Kõige sagedamini otsitakse ja valitakse plakateid elutuppa ja plakateid magamistuppa, kuid niisugused graafilised kujundused sobivad sama hästi ka koridori, töötoa ja isegi köögi või vannitoa seinale riputatuna. Tähelepanuväärsed on ka originaalsed ja huvitavad seinakaunistused lastele, mis kindlasti kaunistavad paljude laste maailma. Leiad nii raamitud kui ka raamimataplakateid. Graafika on saadaval erinevates kujundustes, värvides ja suurustes , millest kõige populaarsemad on 30x40 plakat ja 100x70 plakat. Kõik seinakaunistused on üks ühine joon - nad on kvaliteetsed. Meie pakutavad plakatid on trükitud vastupidavale ja kauakestvale paberile , mis on vastupidav sellistele teguritele nagu niiskus, kõrge temperatuur või päikesevalgus. Kindlasti leiate seina kaunistused, mis kaunistavad teie interjööri muljetavaldavalt .

Must-valged plakatid - moodsad plakatid elutuppa, magamistuppa, vannituppa...

Must ja valge on ajatud värvid, mis kombineerituna näevad alati elegantsed ja stiilsed välja. Nendes kahes universaalses ja neutraalses värvitoonis hoitud plakatid on ideaalne ettepanek moodsate, minimalistlike ja rangete interjööride jaoks, kuid mitte ainult. Must-valge plakatite klassikaline iseloom muudab need ideaalselt sobivaks ka ruumidesse, kus domineerivad erksad ja intensiivsed värvid .

Tänu oma ajatule iseloomule näebmustvalge plakat suurepäraselt välja koos teist värvi plakatitega või teie enda fotodega. Must-valged moodsad plakatid on minimalistlik, kuid äärmiselt efektne kaunistus, mis kaunistab stiilselt korteri, aga ka kontori, baari või restorani seina.

Plakatid kirjadega - stiilne kaunistus iga interjööri jaoks

Kas otsite lihtsat viisi oma sisekujunduse muutmiseks? Abiga tulevad moodsad ja disaineriplakatid , mis on valmistatud detailide suhtes tähelepanelikult. Suur osa neist on motivatsiooniplakatid, mis ei mängi mitte ainult suurt dekoratiivset rolli, vaid stimuleerivad ka meie loovust. Skandinaavia plakat koos tsitaadi, lause või inspireeriva üleskirjutusega paneb meid mõtlema, ergutab meid tegutsema ja täidab meid positiivse energiaga.

Seda tüüpi graafika on ideaalne lahendus elutuppa või töötuppa, kuid ka ideaalsed plakatid kontorisse, et julgustada meeskonda töötama ja mõjutada positiivselt töötajate tõhusust. Lisaks sellele sobivad motiveeriva kirjaga plakatid suurepäraselt lastetuppa. Motiveerivad, inspireerivad ja jõudu andvad plakatid on lapse interjööri täiuslikuks kaunistuseks. Huvitava ja mõtlemapaneva pealkirjaga tüpograafiline plakat toob kõigile hea tuju ning toob interjöörile värsket õhku ja originaalsust.

Kunstiplakatid - huvitav seinakaunistus

Kui otsite originaalsete, pilkupüüdvate motiividega seinakaunistusi abstraktsete kujundite või värviliste mustritega, siis vaadake kindlasti meie kunstiliste plakatite valikut. Nende hulgas on märkimisväärsed isiklikud, disaineri allkirjastatud Follygraphi plakatid kollektsioonist Zodiac Signs, mis kujutavad tähtede paigutust konkreetses märgis sinisel ja mereväelisel taustal. Need on suurepärane valik magamistuppa, töötuppa või teismeliste tuppa. Kunstiliselt raamitud plakatid kaunistavad elegantselt ja stiilselt iga teie kodu seina.

Botaanilised plakatid - trendikas seinakaunistus

Botaanilised plakatid See on väga tugev sisustustrend, mis viitab skandinaavia stiilis minimalismile, sest lillemotiivid sobivad suurepäraselt puidust mööbli või puuvillase või linase tekstiiliga. Minimalistlikud taimemotiividega plakatid toovad tuppa palju värskust, rahu ja harmooniat.

Lehtede, lillede või palmipuudega graafika sobib hästi igasse ruumi. Need on ideaalsed plakatid vannituppa, kööki, magamistuppa või elutuppa. Seda tüüpi graafika elavdab ja rikastab teie sisekujundust ning on teie seinte disainerlik kaunistus. Skandinaavia plakatid Taimemotiividega annavad teie interjöörile originaalse ja meeleoluka iseloomu.

Plakatid kööki - fantaasiarikkad köögimotiividega seinaplakatid

Plakatid köökide jaoksSeinaplakatid köökidele, köökidele, köökidele, köökidele, köökidele, köökidele, köökidele, köökidele, köökidele, köökidele, köökidele, köökidele, köökidele, köökidele jne. Köögi seinaplakatid on fantaasiarikas graafika, mis viitab temaatiliselt toidule. Plakatid puu-, köögiviljade või maiustustega on vaid mõned meie ettepanekutest. FormAdore'ist leiate ka köögiplaate kujutavad plakatid, praktilised nõuanded söögi valmistamise aja kohta, smuutiretseptid, samuti kohvi-, tee- või noatüübi plakatite juhendid. Poster köögi jaoks on suurepärane dekoratsioon, mis annab sellele ruumile ainulaadse, originaalse ja hubase iseloomu.

Maailma kaart seinale - ideid huvitavaks seinakaunistuseks

Maailma kaart See on seinakaunistus, mis sobitub nii elutoa, magamistoa, töö- kui ka lastetoa sisustusega. Lapse toas seinale riputatud maailmakaart täidab mitte ainult dekoratiivset, vaid ka hariduslikku funktsiooni ja on kindlasti õppimise abivahendiks. Teisest küljest võib elutoa või magamistoa seinale riputatud maailmakaart esile kutsuda mälestusi reisidest või viia meid ajas tagasi nendesse maailma paikadesse, kus me oleme veetnud meeldivaid ja unustamatuid hetki.

Maailma kaart seinal on ideaalne ettepanek seinakaunistuseks inimestele, kes armastavad reisida, on huvitatud geograafiast või lihtsalt otsivad originaalseid dekoratiivseid lahendusi oma interjöörile.

Kaunista oma ruum moekate plakatitega, mis lisavad igale ruumile ainulaadse iseloomu.

See veebisait kasutab teenuste osutamiseks küpsiseid vastavalt küpsiste kasutamise eeskirjadele