Lahe plakat on... Stopp, ei ole olemas sellist asja nagu "lahe plakat"! Mõned inimesed eelistavad naljakaid plakateid, teised Skandinaavia (minimalistlik) ja veel teised ripuvad seinal kunstiline plakatipilt. Sama kehtib ka ruumi kohta, mida me tahame kaunistada. Erinevad plakatid sobivad elutuppa, ja teine köögi jaoks. Õnneks on FormAdore'is valik suur!

Plakat ei ole mitte ainult seinakaunistus, kuid ka suurepärane võimalus end ja oma maitseid väljendada. Optimistid armastavad meie motivatsiooniplakatid, teiselt poolt must-valged plakatid meeldib minimalistidele, kes hindavad pigem ranget kujundust. Valige tüpograafia plakatid, kui soovite, et teie külalised... saada kiiresti sõnum, mis on teile oluline :) Või soovite alustada täiusliku plakati otsimist selle mõõtmete põhjal? Ka sina saad seda teha! Meil on kõige populaarsemad, sealhulgas 30x40 ja 100x70plakatid.

Dekoratiivsed plakatid on suurepärane alternatiiv traditsioonilistele maalidele ning kiire ja lihtne viis interjööri muutmiseks. Seda tüüpi graafika elavdab ruumi ja on suurepärane kaunistus moodsasse interjööri.

Plakatid - kaasaegne seinakaunistus

Seinaplakatid on huvitav kaunistus, mis on juba pikka aega olnud väga populaarne. See ei ole üllatav - lõppude lõpuks on kaasaegsed plakatid kiire ja lihtne viis sisekujunduse muutmiseks ja sellele originaalse iseloomu andmiseks .

Meie pakkumisest leiate nii plakateid koju kui ka kontorisse. Lahendus, mis sobib ideaalselt kõikidesse interjööridesse. Kõige sagedamini otsitakse ja valitakse plakateid elutuppa ja plakateid magamistuppa, kuid niisugused graafilised kujundused sobivad sama hästi ka koridori, töötoa ja isegi köögi või vannitoa seinale riputatuna. Tähelepanuväärsed on ka originaalsed ja huvitavad seinakaunistused lastele, mis kindlasti kaunistavad paljude laste maailma. Leiad nii raamitud kui ka raamimataplakateid. Graafika on saadaval erinevates kujundustes, värvides ja suurustes , millest kõige populaarsemad on 30x40 plakat ja 100x70 plakat. Kõik seinakaunistused on üks ühine joon - nad on kvaliteetsed. Meie pakutavad plakatid on trükitud vastupidavale ja kauakestvale paberile , mis on vastupidav sellistele teguritele nagu niiskus, kõrge temperatuur või päikesevalgus. Kindlasti leiate seina kaunistused, mis kaunistavad teie interjööri muljetavaldavalt .

Must-valged plakatid - moodsad plakatid elutuppa, magamistuppa, vannituppa...

Must ja valge on ajatud värvid, mis kombineerituna näevad alati elegantsed ja stiilsed välja. Nendes kahes universaalses ja neutraalses värvitoonis hoitud plakatid on ideaalne ettepanek moodsate, minimalistlike ja rangete interjööride jaoks, kuid mitte ainult. Must-valge plakatite klassikaline iseloom muudab need ideaalselt sobivaks ka ruumidesse, kus domineerivad erksad ja intensiivsed värvid .

Tänu oma ajatule iseloomule näebmustvalge plakat suurepäraselt välja koos teist värvi plakatitega või teie enda fotodega. Must-valged moodsad plakatid on minimalistlik, kuid äärmiselt efektne kaunistus, mis kaunistab stiilselt korteri, aga ka kontori, baari või restorani seina.