Max Benjamin on Iiri ettevõte, mis on tegutsenud alates 1990ndate algusest ja on pühendunud kvaliteetsete lõhnaküünalde tootmisele. Tootevalikusse kuulub 17 lõhnaküünla- ja hajutussarja ning lõhnakaarte. See on luksus, mis on kapseldatud keerukatesse lõhnadesse, mis koosnevad kõrgeima kvaliteediga eeterlikest õlidest, mis on kapseldatud luksustoodete kujul.

27 toodet

Perekonna armastus lõhnade vastu...

Max Benjamin on kaubamärk, mida juhivad kaks venda, Mark ja David Van den Bergh. Ettevõtte nimi tuleneb nende vennapoegade Maxi ja Beni nimedest, kes on Orla, kes on ka ettevõtte asutaja, pojad.

Max Benjamini tootevalik on aastate jooksul arenenud: alates Obergi käsitsi valatud küünaldest kuni äratuntavate 17 luksusliku naturaalse vaha lõhnaküünla ja lõhnadiifuusorite kollektsioonini.

Loomulikkus ennekõike

Iga Max Benjamini küünal on disainitud ja käsitsi valmistatud Iirimaal Wicklow maakonnas asuvates stuudiotes. Nad kasutavad 100% puhtast looduslikust vahast ja Itaalia pliivabast puuvillasest tahvlist valmistatud segu. Ainulaadse aroomide segu saamiseks kasutatakse omakorda ainult kõrgeima kvaliteediga eeterlikke õlisid.

Max Benjamini küünaldes kasutatav vahasegu on saadud looduslikest ressurssidest. Protsess algab sojavaha segamisega looduslike ja ökoloogiliselt jätkusuutlike vahadega, nagu rapsi-, mesilas- ja kookosvaha. Sel viisil saadud toode ei sisalda petrooli ja on biolagunev, seega on see taastuv ressurss, mis ei häiri ökoloogilist tasakaalu.

Max Benjamini lõhnaküünla süütamisega saate seega nautida iga lõhna pakutavat ainulaadset atmosfääri, ilma et tunneksite, et kahjustate keskkonda.

Tasub teada!

Max Benjamini kaubamärk varustab Londoni, Iirimaa, Saksamaa, Šveitsi ja Jaapani parimaid jaemüüjaid ning eksklusiivseid kaubamaju ja parfümeeriaid.