Isegi nurgas seistes ei näe see kurb välja! FormAdore poe valikusse kuuluv seisev lamp on suurepärane valik igasse interjööri, kus on kasulik lisavalgusallikas. Põrandavalgustid lisavad iseloomu ja loovad ainulaadse atmosfääri ning näevad samal ajal ka ilusad välja! LED põrandalamp sobib ka igasse ruumi, nii elutuppa kui ka magamistuppa. Meie pakkumisest leiad musta värvi ja igas vikerkaarevärvuses seisvaid lampe, loftlampide, moodsate, glamuursete või traditsiooniliste lampide valikuid. Kui teile meeldivad moodsad lahendused, valige juhtmevaba lamp, mida saab laadida USB-kaabli kaudu. Või kui teie jaoks on oluline valgusereduse reguleerimine, valige hämardatav põrandalamp. Ja kui soovite oma terrassil luua maagilist atmosfääri, valige ilmastikukindel välisvalgusti. Ja kui soovite muutust, võite alati oma põrandalambi välimusega eksperimenteerida: mõnikord piisab vaid lambivarju või lambipirni vahetamisest, et see näeks välja nagu uus!

145 toodet

Seisvad lambid toimivad lisavalgustuse, enamasti tsoonivalgustuse funktsioonina. Need sobivad hästi elutuppa või magamistuppa, kuid miski ei takista teid paigutamast neid ka koridori või söögituppa. Tutvu meie põrandalampide laias valikus!

Stendilambid - täiuslik täiendus teie sisekujundusele

FormAdore'ist leiate suure valiku põrandalampe, sealhulgas mudelid, mida iseloomustab lihtne ja minimalistlik vorm, aga ka kristallidega lambid või muud tüüpi kaunistused, retrolambid, glamuurlambid, mis sobivad ideaalselt hiilgava, rikkaliku ja luksusliku interjööri või tooresse tööstuslampidesse. ranged tööstuslampide valgustid. Stiilile vastab ka lampide valmistamiseks kasutatud materjali tüüp. Kaasaegsed elutoa seisvalambid on valmistatud metallist, kroomist või klaasist; tööstusvalgustid on valmistatud betoonist, metallist ja klaasist; glamuurvalgustites domineerivad aga sellised materjalid nagu metall, kroom, kristallid või linnusuled. Põrandavalgustite puhul kasutatakse ka mitmeid muid materjale, näiteks puitu või kangast. Laternate värvus on samuti erinev. Musta, hõbedase või valge põrandavalgustimustad, hõbedased või valged põrandalambid on vaid mõned võimalikud valikud.

Suur valik põrandavalgustite, mis erinevad vormi, materjali ja stiili poolest, on garantiiks, et valida sisekujundusega sobivaim valgusti. Disainerpõrandavalgusti ei ole mitte ainult täiendav valgusallikas, vaid ka usaldusväärne viis ruumi kaunistamiseks ja ruumi iseloomu täiendamiseks.

Põrandavalgustid on praktilised, mugavad kasutada ja meeldivalt dekoratiivsed. Nad valgustavad suurepäraselt maja sisemust, kuid Neid saab kasutada ka aia või terrassi valgustamiseks. Te leiate seisab välisvalgustidmis peab vastu ka kõige karmimatele ilmastikutingimustele.

Märkimisväärsed on ka traadita lambidmis ei nõua pistikupesa ühendamist, nii et teil on selline lamp alati käepärast, ükskõik, kus te ka ei viibiksite, olenemata sellest, kus te hetkel olete. See on väga mugav ja praktiline lahendus.

Stendilamp kui täiendav valgusallikas

Stendilambid on omamoodi universaalne täiendav valgusallikas, mis mitte ainult ei ole tõhusalt valgustab ruumi tõhusalt, kuid toob ka hubase ja intiimse atmosfääri siseruumidesse. Üks põrandalampide suurimaid eeliseid on nende liikuvus ja seega, võimalus lampi mugavalt liigutada ja paigutada vastavalt elanike jooksvatele vajadustele.

Põrandavalgustid on praktiline sisustuselement, mis on enamikus mudelites mudelid võimaldavad optimaalselt reguleerida valgusallika langemisnurka ja suunata seda soovitud ruumiosasse. Põrandavalgustit valides tuleb kõigepealt kaaluda, millist funktsiooni see peab siseruumides täitma ja seega millist osa ruumist see valgustama hakkab.

Näiteks Varrega põrandavalgustid võimaldavad valgusallikat vabalt reguleerida, See tähendab, et seisev lamp See lahendus sobib ideaalselt siseruumidesse, kuid ka ruumiosa, mida soovite valgustada. See on ideaalne lugemisnurgas või Selline lahendus sobib ideaalselt lugemisnurka või tööpiirkonda, näiteks otse töölaua kõrvale. Siiski on hea mõte paigutada öölamp ja laualamp lauale. öölamp ja laualamplisavalgustuse tagamiseks. Kui kasutate oma tööruumi valgustamiseks laualampi, on oluline valida ka õige pirn. Sellisel juhul on parim külma värvitemperatuuriga lamp, sest see stimuleerib tegevust ja soodustab keskendumist.