Põrandalambid ja valgustid

138 toodet

Isegi nurgas seistes ei näe see kurb välja! FormAdore poe valikusse kuuluv seisev lamp on suurepärane valik igasse interjööri, kus on kasulik lisavalgusallikas. Põrandavalgustid lisavad iseloomu ja loovad ainulaadse atmosfääri ning näevad samal ajal ka ilusad välja! LED põrandalamp sobib ka igasse ruumi, nii elutuppa kui ka magamistuppa. Meie pakkumisest leiad musta värvi ja igas vikerkaarevärvuses seisvaid lampe, loftlampide, moodsate, glamuursete või traditsiooniliste lampide valikuid. Kui teile meeldivad moodsad lahendused, valige juhtmevaba lamp, mida saab laadida USB-kaabli kaudu. Või kui teie jaoks on oluline valgusereduse reguleerimine, valige hämardatav põrandalamp. Ja kui soovite oma terrassil luua maagilist atmosfääri, valige ilmastikukindel välisvalgusti. Ja kui soovite muutust, võite alati oma põrandalambi välimusega eksperimenteerida: mõnikord piisab vaid lambivarju või lambipirni vahetamisest, et see näeks välja nagu uus!

Vaata põhjalikku kirjeldust

Näita:
1 Koos 3
Valitud filtrid:
Ancora Põrandalamp 150 cm

610,40 €

Ancora Põrandalamp 150 cm

Ferm Living
Linea Pixled LED-lamp 124 cm

140,60 €

Linea Pixled LED-lamp 124 cm

Seletti
Bloomingville Põrandalamp 160 cm rotangist

301,00 €

Bloomingville Põrandalamp 160 cm rotangist

Bloomingville
Design Lights Miffy Seisev lamp XL

202,60 €

Design Lights Miffy Seisev lamp XL

Mr Maria
Design Lights Smiley Seisev lamp

131,30 €

Design Lights Smiley Seisev lamp

Mr Maria(3)
Hübsch 990304 Põrandalamp

187,40 €

Hübsch 990304 Põrandalamp

Hübsch
Botanica Deco Põrandalamp XL

307,80 €

Botanica Deco Põrandalamp XL

Kaspa
Bloomingville Põrandalamp 150 cm must

238,50 €

Bloomingville Põrandalamp 150 cm must

Bloomingville(1)
Hübsch 990914 Põrandalamp

322,70 €

Hübsch 990914 Põrandalamp

Hübsch
My Moon Seisev lamp

1 238,60 €

My Moon Seisev lamp

Seletti
Hübsch 890502 Põrandalamp

395,50 €

Hübsch 890502 Põrandalamp

Hübsch
Dou Seisev lamp rotang

610,40 €

Dou Seisev lamp rotang

Ferm Living
Hübsch 370411 Põrandalamp

213,90 €

Hübsch 370411 Põrandalamp

Hübsch
Peacock Seisev lamp

808,80 €

Peacock Seisev lamp

Seletti
Design Lights Nanuk Seisev lamp

141,50 €

Design Lights Nanuk Seisev lamp

Mr Maria(1)
Design Lights LIA Seisev lamp

135,30 €

Design Lights LIA Seisev lamp

Mr Maria(1)
Hübsch 991211 Põrandalamp

249,80 €

Hübsch 991211 Põrandalamp

Hübsch
Näita:

Seisvad lambid toimivad lisavalgustuse, enamasti tsoonivalgustuse funktsioonina. Need sobivad hästi elutuppa või magamistuppa, kuid miski ei takista teid paigutamast neid ka koridori või söögituppa. Tutvu meie põrandalampide laias valikus!

Stendilambid - täiuslik täiendus teie sisekujundusele

FormAdore'ist leiate suure valiku põrandalampe, sealhulgas mudelid, mida iseloomustab lihtne ja minimalistlik vorm, aga ka kristallidega lambid või muud tüüpi kaunistused, retrolambid, glamuurlambid, mis sobivad ideaalselt hiilgava, rikkaliku ja luksusliku interjööri või tooresse tööstuslampidesse. ranged tööstuslampide valgustid. Stiilile vastab ka lampide valmistamiseks kasutatud materjali tüüp. Kaasaegsed elutoa seisvalambid on valmistatud metallist, kroomist või klaasist; tööstusvalgustid on valmistatud betoonist, metallist ja klaasist; glamuurvalgustites domineerivad aga sellised materjalid nagu metall, kroom, kristallid või linnusuled. Põrandavalgustite puhul kasutatakse ka mitmeid muid materjale, näiteks puitu või kangast. Laternate värvus on samuti erinev. Musta, hõbedase või valge põrandavalgustimustad, hõbedased või valged põrandalambid on vaid mõned võimalikud valikud.

Suur valik põrandavalgustite, mis erinevad vormi, materjali ja stiili poolest, on garantiiks, et valida sisekujundusega sobivaim valgusti. Disainerpõrandavalgusti ei ole mitte ainult täiendav valgusallikas, vaid ka usaldusväärne viis ruumi kaunistamiseks ja ruumi iseloomu täiendamiseks.

Põrandavalgustid on praktilised, mugavad kasutada ja meeldivalt dekoratiivsed. Nad valgustavad suurepäraselt maja sisemust, kuid Neid saab kasutada ka aia või terrassi valgustamiseks. Te leiate seisab välisvalgustidmis peab vastu ka kõige karmimatele ilmastikutingimustele.

Märkimisväärsed on ka traadita lambidmis ei nõua pistikupesa ühendamist, nii et teil on selline lamp alati käepärast, ükskõik, kus te ka ei viibiksite, olenemata sellest, kus te hetkel olete. See on väga mugav ja praktiline lahendus.

Stendilamp kui täiendav valgusallikas

Stendilambid on omamoodi universaalne täiendav valgusallikas, mis mitte ainult ei ole tõhusalt valgustab ruumi tõhusalt, kuid toob ka hubase ja intiimse atmosfääri siseruumidesse. Üks põrandalampide suurimaid eeliseid on nende liikuvus ja seega, võimalus lampi mugavalt liigutada ja paigutada vastavalt elanike jooksvatele vajadustele.

Põrandavalgustid on praktiline sisustuselement, mis on enamikus mudelites mudelid võimaldavad optimaalselt reguleerida valgusallika langemisnurka ja suunata seda soovitud ruumiosasse. Põrandavalgustit valides tuleb kõigepealt kaaluda, millist funktsiooni see peab siseruumides täitma ja seega millist osa ruumist see valgustama hakkab.

Näiteks Varrega põrandavalgustid võimaldavad valgusallikat vabalt reguleerida, See tähendab, et seisev lamp See lahendus sobib ideaalselt siseruumidesse, kuid ka ruumiosa, mida soovite valgustada. See on ideaalne lugemisnurgas või Selline lahendus sobib ideaalselt lugemisnurka või tööpiirkonda, näiteks otse töölaua kõrvale. Siiski on hea mõte paigutada öölamp ja laualamp lauale. öölamp ja laualamplisavalgustuse tagamiseks. Kui kasutate oma tööruumi valgustamiseks laualampi, on oluline valida ka õige pirn. Sellisel juhul on parim külma värvitemperatuuriga lamp, sest see stimuleerib tegevust ja soodustab keskendumist.

Seisevlamp - ideaalne valik igasse interjööri

Seisev lamp elutuppa või magamistuppa on suurepärane valik täiendava valgusallikana.. Kombineerituna õige valgusti tarvikud hästi valitud lampide kujul põrandavalgustid võimaldavad luua interjöörile meeleoluka ja hubase atmosfääri. Seisev lamp elutuppa on ideaalne Seisev lamp sobib ideaalselt lugemisnurga või puhkenurga valgustamiseks. Asetage lihtsalt mugav tugitool või diivan lambi lähedusse. Magamistoas seevastu sõltuvalt õigete valgustite ja pirnide valikust, voodi kõrvale paigutatud lampi saab kasutada öölambina. Nendes interjöörides, aga ka tööruumides või koridoris on seisvad lambid ideaalne täiendus keskvalgustusele..

Kuidas valida sisekujundusega sobivat seisvat lampi?

Põrandavalgustid peaks sobituma teiste kujunduselementidega. Näiteks klassikalises või koloniaalstiilis sisustatud interjöörid on ideaalsed kuldsete või hõbedaste furnituuride ja massiivsete klaasist lambivarjudega valgustite jaoks. Inglise või provangeelses stiilis magamistoas on tekstiiliga seisev lamp lambivari. Modernsed lambid on seevastu parim valik minimalistlikus, skandinaavia ja modernses stiilis sisustatud ruumidesse. Märkimisväärne on ka disainer pööningulampon samuti mainimist väärt, sest see täiendab kõige paremini vanade tehaste sisustusest inspireeritud interjööre.

Modernsed, retro või glamuursed lambid, lambivarjud, lampide alusedlambid, lambivarjud, lambialused ja paljud muud tarvikud on valgustuselementide lai valik, mille leiate FormAdore'ist. Kaasaegsed valgustid elutuppa või magamistuppa ja eri stiilis seisvad valgustid toovad teie korterisse lisavalgusallika ja on samal ajal ruumi originaalne kaunistus.

See veebisait kasutab teenuste osutamiseks küpsiseid vastavalt küpsiste kasutamise eeskirjadele