Kui sa ise magad, siis sa magad ise. Ja kui teil on FA voodipesu, siis magate öö läbi! Meie voodipesu pakkumine ei ole ainult mustrite ja värvide võimsus (pakume teile 3D-voodipesu, lillevoodipesu, Meie voodipesu ei ole mitte ainult täis värve ja mustreid (must, valge, hall, must ,valge, must ja valge), vaid ka kõrgeima kvaliteediga. puuvill kõrgeima kvaliteediga - saadaval ka satiin

Kui otsite voodipesu paarile, vaadake kategooriat kahekordne voodipesu, kust leiad kõik kõige populaarsemad mõõtmed voodipesu kahele inimesele, nt. 200x220, 200x200 või 160x200. Singlite jaoks on meil kategooria ühekordne voodipesu selliste mõõtmetega nagu 140x220 või 150x200. Ära unusta lisada oma voodipesukomplekti sobivat padjapüür! Kvaliteetne voodipesu võib märgatavalt parandada sinu und. Ja loomulikult pole kvaliteetne ja samaaegselt soodne voodipesu midagi võimatut, tutvu meie valikuga ja veendu selles ise.

517 toodet

Voodipesu FormAdore'is

Kvaliteetsetest materjalidest valmistatud elegantsetes voodipesudes puhkad kindlasti paremini. FormAdore pakub laias valikus voodipesu, mis on mitmekesine nii materjali, suuruse kui ka disaini poolest. Igaüks leiab kindlasti midagi erilist enda jaoks.

Puuvillane või äkki satiinist voodipesu? Millise peaksite valima?

Teie magamismugavus sõltub voodipesu tüübist, seepärast pakume FormAdore'is kvaliteetsest puuvillast ja puuvillasest satiinist valmistatud voodipesu. Puuvill on looduslik materjal, mis on kerge ja vastupidav ning mida iseloomustab samal ajal suur niiskuseimavus, mis minimeerib higistamise ohtu une ajal. Seega, kui otsite meeldivat ja puutetundlikku, kuid samas vastupidavat komplekti, siis on see puuvillane voodipesu 160x200 või muus suuruses, mis sobib teie voodile, nt. 150x200 voodipesu, on teie jaoks ideaalne valik.

satiinist voodipesu on puuvillane voodipesu, mis erineb tavalisest puuvillast oma kudumise poolest. Satiinvoodipesu on kootud kammkangast, seega on puuvillase satiinvoodipesu peene läikega ning meeldiva ja õrna puudutusega, kuid samas jaheda, mistõttu sobib see suurepäraselt suveks.

Voodipesu 220x200, laste voodipesu 100x135... - leia kõige populaarsemad voodipesu suurused

Ühekordne voodipesu 140x200? Kuidas oleks 200x220 voodipesu komplekt? Mida valida? FormAdore'ist leiate erinevate suurustega voodipesukomplektid. Voodipesu komplekti suuruse valimisel tuleks eelkõige lähtuda praktilistest kaalutlustest, sest halvasti sobiv voodipesu võib vähendada meie une kvaliteeti. Liiga väike voodipesukomplekt takistab meil oma keha täielikult selle ümber mähkimist, samas kui liiga suur voodipesukomplekt põhjustab voodipesu kokkutõmbumist ja häirib meie magamist. Voodipesu mõõtmed on tavaliselt esitatud sentimeetrites. Esimene väärtus näitab voodri laiust ja teine pikkust.

Kõige populaarsem voodipesu 160x200, mida saab kasutada nii üksik- kui ka kahekordne voodipesu. 160x200 voodikomplekt on suurepärane valik nii üheinimesevoodi kui ka väikese kaheinimesevoodi või kaheinimesevoodi või diivanvoodi jaoks.

Voodipesu 135x200 on hea lahendus teismelise või üksiklapse tuppa, samas kui 180x200 voodipesu, 200x200 voodipesu ja 200x220 voodipesu on parim valik paarile . Eriti mugav on voodipesu 200x200 voodipesu ja voodipesu paaridele suuruses 200x220, mis sobib enamikule kahekohalistele vooditele ja on piisavalt suur, et mõlemad partnerid saaksid magamise ajal üksteist mugavalt katta.

Kui mõtlete, millist voodipesu komplekti oma lapsele valida. pidage meeles, et nii beebi kui ka koolieelikute voodipesu ei tohiks olla liiga suur, sest see võib käherduda, rulluda ja häirida une mugavust. Kõige tavalisem ja väikelastele parim on 100x135 voodipesu. Teisest küljest laste voodipesu 140x200 on hea valik kooliealistele lastele ja teismelistele.

Värvilised unenäod!

Voodipesu õige kangas ja suurus on oluline, kuid ärge unustage ka disaini. Voodipesu kaunistab ju voodit ja määrab sageli kogu magamistoa iseloomu. Seepärast on oluline valida voodipesu komplekt, mis sobib voodi stiili ja ruumi kujundusega .

Pakume laias valikus voodipesu, mis on saadaval paljudes erinevates värvides ja huvitavate mustritega. Must voodipesu täiendab suurepäraselt moodsat ja minimalistlikku magamistuba või glamuurset stiili, nagu ka hall voodipesu must voodipesu sobib ideaalselt ka moodsasse skandinaavia inspiratsiooniga interjööri. Omakorda valge voodipesu toob magamistuppa õndsa atmosfääri, muutes interjööri koduseks, korralikuks ja hubaseks. Kui soovite anda oma magamistoale ebatavalise, romantilise atmosfääri - valige lillevoodipesu! Saate valida suurte, väljendusrikkate lilledega kaunistatud komplektide , väikeste lillede või isegi selliste vahel, mis petlikult meenutavad lillepeenraid. Valida on palju!

Huvitav lahendus on ka 3D voodipesu mille dekoratiivsust ja disaini hindavad eriti kõrgelt kõige nooremad. Voodipesu tootja Snurk on koostanud atraktiivse pakkumise lastele ja noortele, pakkudes komplekte, millel on kujutatud näiteks astronautide, printsesside või loomade kujutised päris suuruses. Pandakaru, dinosauruse või muinasjututegelase kujutisega 3D-voodipesu kaunistab kindlasti paljude laste kuningriiki. Valik sisaldab ka mitmeid ettepanekuid noorte voodipesu millest kõige populaarsem on loomade allapanu. Suur valik värvilisi voodipesu poiste ja tüdrukutejaoks võimaldab edukalt valida lastetoa sisustusele, kuid ka väikelapse maitsele sobiva komplekti.

Lõpuks on meil veel üks nõuanne! Ärge unustage oma elegantsete voodipesu komplekti lisada padjapüürid ja linad. Head une!