Enam kui 100-aastane kogemus ja stiilitruudus on midagi, mis eristab Eva Solo kaubamärki isegi teistest Skandinaavia kaubamärkidest. Tuntud ja hinnatud kõrgeima kvaliteedi ja parima disaini poolest, on see kaubamärk endiselt pereettevõte, mida juhib juba neljas põlvkond. Pole ime, et Eva Solo tooted on ajatud ja meeldivad igas vanuses inimestele - kvaliteet ja hea disain ei saa kunagi vanaks! Brändi valikust leiate funktsionaalseid potte, veetlevaid aksessuaare elutuppa, elegantseid dekantereid ja lauanõusid ning isegi stiilseid aksessuaare vannituppa. Lisage sellele veel silmatorkavad grillid ja toiduvalmistamise tarvikud ning te saate pildi sellest, kui mitmekülgne on Eva!

491 toodet

Eva Solo kaubamärgi ajalugu

Eva Solo on tuntud ja hinnatud kaubamärk, millel on Skandinaavia, täpsemalt Taani juured parima disaini austajate seas. 1913. aastal (seega üle 100 aasta tagasi!) asutatud ettevõte on tuntud oma toodete lihtsuse, ajatuse ja erakordse elegantsi poolest. Kaubamärgi nimi pärineb Eva, asutaja tütarlapselt ja nüüdsest ühele ettevõtte tegevjuhile. Lisaks Evanale juhivad ettevõtet ka tema isa (teine põlvkond asutajatest) ja tema poeg (neljanda põlvkonna esindaja). Vaatamata oma suurele populaarsusele ja tunnustusele on Eva Solo endiselt pereettevõte, mis väärtustab kõrgelt oma väärtusi ja traditsioone, millest ta on välja kasvanud.

Eva Solo tootevalik

Taani disainiduo Tools Designi kujundatud toodete hulka kuuluvad köögitarvikud, potid, portselan, söögitoa ja aia aksessuaarid ja -riistad, vannitoatarvikud ja aiakaunistused, samuti grillid ja grilltarvikud. Kõiki brändi disainilahendusi iseloomustab erakordne originaalsus ning geniaalsed, funktsionaalsed ja esteetilised lahendused, mis on pälvinud arvukalt ülemaailmseid disainiauhindu. Eva Solo tootevalik jaguneb mitmeks peamiseks valdkonnaks ja kollektsiooniks.

Kollektsioon "Eva Trio " koosneb unikaalsetest, elegantsetest lauanõudest ja maitseküllastest klaasidest ja pokaalidest, millel on iseloomulik nurgakujuline äär (saadaval "Eva Solo klaasid" all). Seeria"Bath" pakub lõõgastust ja täiuslikku korraldust vannitoas. Rubriigi"Living" toodete hulka kuuluvad potid, küünlajalad, laternad, linnusöödikud ja muud hingematvad aksessuaarid elutuppa ja aeda. Seevastu "Serving" on rida, kus oma alalise koha on võtnud külmiku dekanterid, sealhulgas värvilistes neopreenist kaanetes dekanterid, samuti dekanterid kohvi ja tee valmistamiseks. Sari"Cooking" julgustab kulinaarsetele eksperimentidele ja täiuslikule köögikorraldusele. Eva Trio Dura Line oma mattviimistlusega, Eva Trio Copper Line vaseentusiastidele ja Eva Solo Nordic Kitchen seeria oma silmatorkava musta lauanõudega on kõik muljetavaldavad kvaliteedi ja disaini poolest. Ja kui me juba toiduvalmistamise teemal oleme, siis ei saa me jätta välja viimast, kuid kindlasti mitte vähem tähtsat kollektsiooni - grillikollektsiooni. Eva Solo grill on kategooria, milles sobiva grilli leiavad kaasaegsete aia ja terrassiga majade omanikud, lauagrillide fännid, need, kes tahaksid oma grilli kaasa võtta randa, piknikule või paati, samuti need, kes tahaksid grillida oma korteri rõdul. Elegantsed grilltarvikud saavad suurepäraseks täienduseks edukale õhtule. FormAdore kutsub teid!